Euro 2012r

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser171

Guest
Jarzębina "Koko Koko Euro spoko" co Wy sądzicie o tym? Czy też podobnie jak inne opinie min. na wrzuta/youtube czy może inaczej?

Ja się z tym zgodzę, raz na ruski rok trochę 'odmiennej' muzyki dobrze zrobi. Przynajmniej jest się z czego pośmiać. Pierwszy raz mamy coś takiego, a może i pierwszy raz niektórzy usłyszeli taką muzykę, sami głosowali, a tak krytykują...media na tym zarabiają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

dla mnie ten refren kojarzy się z klaunami kiwającymi głową na boki i zabawiając dzieciaki:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Gdzieś czytałem, nie pamiętam już gdzie komentarz jednego użytkownika na temat właśnie hymnu na euro.
Mniej więcej napisał, że na euro nie ma dróg, po prostu wszystko kuleje itp a Polscy internauci najbardziej wkurzeni są właśnie na hymn.
Co z tego, że mamy taki hymn, jak większość kibiców nawet go nie zrozumie, melodia jest nawet dobra (gorzej z tekstem)
Ja bym się martwił właśnie infrastrukturą aniżeli właśnie hymnem na euro.
O hymnie większość zapomni a wrażenia po jeździe po Polskich drogach niestety zostaną..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Powiem wam ze wstyd mi za to ze jestem polakiem...cale szczescie nie bede na to patrzyl z bliska ale biorac po uwage ze w UK pilka nozna jest religia prawie to obawiam sie ze ludzie beda sie smiac do rozpuku slyszac taka bzdure.
Nie wiem kto na to glosowal ale mial porazenie mozgowe jakies.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

-=mike=-, no tu masz rację, akurat Brytyjczycy mają świra na tym punkcie. Pamiętam MŚ 2010.. ciekawie było :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Pocieszajace jet tylko to ze i oni nic nie ugraja bo niby kim:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

A ja bym się nie zdziwił..
Każdy tylko mówi, że Polska jest słaba itp..
Co im zależy, żeby wziąć się w "kupę" i pokazać kto jest gospodarzem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Ja mowilem o Anglii nie naszych...
prawde mowiac nasz napad jest jednym z najskuteczniejszych w bundeslidze wiec niczego nam nie brakuje...oporcz pomocy i obrony heheh
 

DeletedUser171

Guest
Odp: Euro 2012r

ŻAL teraz cały świat zobaczy jaka mamy wiochę




no jest skoro lubisz się śmiać z własnego narodu
już lepszy jest taki hymn xd http://megawkurw.pl/index.php/2012/05/07/moja-wersja/#respond

Śmiać się z narodu ojojoj, nigdy tak nie robiłem i nie mam zamiaru. Co innego śmiać się z narodu, śmiać się z ludzi i polityki. A ja mówiłem/pisałem na temat piosenki/hymnu. A tutaj nikt nie zabrania się śmiać. Muzyka polega też i na tym by był uśmiech.

(Wyśmiewać a śmiać to nie to samo. A ja pisałem o śmiechu)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Euro 2012r

Pamiętajcie to "koko koko euro spoko" będzie grane bodajże przed meczami Polaków.
Oficjalnym hymnem Euro 2012 jest piosenka http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc
Moim zdaniem to "koko koko..." kojarzy mi się z totalną wiochą ze wsi. Inne kraje pokazą się z fajną piosenką, tylko my z wiochą...
Nie wiem jak to inaczej powiedzieć.
Pierw ludzie głosowali, a teraz każdy się burzy. Gdyby ci co gadają jaki to "koko koko..." złe zagłosowali było by inaczej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Ja tam wole koko niż takie plastikowe gówienko i pop

A kogo typujecie bo ja jestem ciałem i dusza za Irlandią :)
tylko mnie tu nie.... z góry na dół po prostu jestem kosmopolitką nie patriotką i wiem że piłkarze Republiki Irlandii mają tą swoją celtycką duszę ;)
 

DeletedUser175

Guest
Odp: Euro 2012r

Koko pasuje ale do zabawy w remizie strażackiej ;)
 

DeletedUser215

Guest
Odp: Euro 2012r

Może i hymnu nie mamy najlepszego za to Polska wygra to całe EURO. Będziemy mieć polew z całej Europy tak jak oni mają z naszego hymnu teraz HAHAHA...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Polscy piłkarze są dobrzy ale każdy w swoim klubie, jako reprezentacja nie mam pewności czy im się uda, ale liczę na to :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Jakie społeczeństwo, taki hymn...
Czemu tu się dziwić ?
Ludzie sami taki wybrali :-/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Heh, kolejne Forum gdzie większość użytkowników to - nie obrażając nikogo - dzieci. Oczywiście, pewnie wszyscy stąd chcieli byście mc sobieskiego, bo w końcu co było by lepsze na hymn POLSKIEJ drużyny, niż rap pochodzący z USA ?

Czy w tym kraju są sami tępi ludzie, którzy przyczepiają się JEDNEGO fragmentu w piosence, nawet nie wiedząc z czego on się "wywodzi" ? TAK do uja pana, JEDNEGO - a dokładniej to "ko ko ko ko euro spoko", na wszystkich forach dzieci przyczepiały się TYLKO i wyłącznie do tych słów - pewnie reszty nawet nie znają, bo jedyne co potrafią to wyśmiać coś... a i jeszcze wiek pań śpiewających tą "pieśń", powiem wam tyle, że mają one w sobie więcej patriotyzmu niż większość młodzieży Polskiej i wole by to one śpiewały, niż jakieś dziewczyny w mini, które by sprzedały nasz kraj za włos z pupy jakiejś gwiazdki.

A ten hymn Euro 2012, to na serio taki fajny, że 80% piosenki to "łoo oo łoo oo", "ejejej" i "Endless Summer" - prawie zero treści, w przeciwieństwie do naszego hymnu. (W którym nie wiem czy wiecie ale są także inne słowa niż "kokoko", a więc do nauki czytania!)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Tak,my dzieci stanu wojennego,zapatrzeni i zazarci w walce o lepsze jutro,nie mielismy czasu nayczyc sie czytac(bez obrazy dla nikogo)...tylko mam jedno pytanie Panie Patriota:co powiesz mlodziezy,ktora nie ma przyszlosci?Co powiesz ludziom,ktorzy musza tyrac na tych bezmozgich jelopow z sejmu do 67 roku zycia?Co powiesz tym,ktorych ten wspanialy kraj pograzyl i wygonil?

Najpierw zastanow sie nad tym co znaczy byc patriota a potem przemysl jak to sie ma do dzisiejszych czasow.Powiedz mi,wymien choc jednego,ktory jest patriota w sejmie lub senacie.Wal nazwiskami.Cala armia pajacow,patrza tylko jak zarobic jak najwiecej i po swojej kadencji wywalic na caly kraj(nie powiem co) bo wstyd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Emmm.... to my nie mówimy o kokoko euro spoko ? Czy ja gdziekolwiek wspomniałem, że odpowiadają mi nasi politycy ? Nie. PO, PiS,
Palikot i cała reszta to złodzieje i oszuści, którzy chcą tylko więcej kasy :) Będąc patriotą nie musisz popierać naszych polityków... nawet na odwrót, gdyby wszyscy w tym kraju chcieli dla niego najlepiej, to już dawno byśmy siłą wywalili tych nierobów na bruk... niestety, niema kogoś takiego kto by zmobilizował resztę Polski do działania, ani nikogo, kto by mógł ogarnąć wszystko, więc to się za pewne nigdy nie stanie, a te osły to wykorzystują. To jest to, że nie mamy w Polsce nikogo z autorytetem, znającego się na władaniu krajem. A nawet gdyby znalazł się ktoś odpowiedni i na tyle odważny by spróbować, to znając mentalność polaków - wyśmiano by go.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Mowimy o koko euro spoko ale zaczales jechac po ludziach ze dzieci(gdzie zapewne wielu jak i ja ma swoje dzieci) i ze nie jestesmy patriotami.

Piesn powiem ze nie polska w zaden sposob.Jakies gorolki ubrane w kiecki cholerka wie jakiego pochodzenia i piszcza,ledwo zipiac na scenie.zalosna porazka tak samo jak kukulska czy ktora tam piszczala dla repki na MS 2004.tez porazka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

PS: Liber był dużo lepszy ; ) Meksykańska fala.... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Heh, kolejne Forum gdzie większość użytkowników to - nie obrażając nikogo - dzieci.

"Większość" - nie znaczy "wszyscy".

"mają one w sobie więcej patriotyzmu niż większość młodzieży Polskiej" - Po pierwsze - skoro nie jesteś "młodzieżą" to moje słowa ciebie nie dotyczą, po drugie - A może i nie mają więcej ?

Skoro chcesz już się czepiać słówek, etc. To posiadanie dzieci, nie świadczy ani o "dorosłości", ani o wieku. (nie mówię konkretnie o tobie, bo cię nie znam)

Piesn powiem ze nie polska w zaden sposob.Jakies gorolki ubrane w kiecki cholerka wie jakiego pochodzenia i piszcza,ledwo zipiac na scenie.zalosna porazka tak samo jak kukulska czy ktora tam piszczala dla repki na MS 2004.tez porazka.

Taaaaa.... nie Polska w żaden sposób... nie wiem czy chodziło ci o Gorolki, Górolki czy może Góralki, ale to różnicy niema za bardzo. A więc te Gorolki, są POLKAMI, w POLSKICH ludowych strojach, śpiewających piosenkę po POLSKU, w POLSKIM ludowym stylu. Też bym chciał tak "zipieć" w ich wieku.... Nie wiem, może uznajesz za polską muzykę utwory Dody, Nergala czy jakiegoś rapera...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2012r

Co do polskiego hymnu na Euro 2012, to myślę, że to jest po prostu kwestia przyzwyczajenia. Są gusta i guściki, jednym podoba się jeden rodzaj muzyki a drugim inny. Skoro ta piosenka została wybrana większością głosów na polski hymn na Euro, to widocznie ludziom ta piosenka się spodobała. Dlatego teraz nie rozumiem zdziwienia ludzi jak takie coś zostało wybrane. Trzeba było głosować na inna piosenkę. ;) Gwoli przypomnienia, nie tak dawno, nagle Polacy o dziwo, odkryli po ponad 30 latach piosenkę naszych sąsiadów z południa pt. Jożin z Bażin. Piosenka podobnie śmieszna jak i obciachowa jak te Koko Euro spoko, ale zapewne nie jeden z was nucił sobie tamtą piosenkę. Podobnie jest z Koko euro spoko, po prostu kwestia przyzwyczajenia. ;)

Wielu z nas Polaków, ma zwyczaj krytykowania wszystkiego co nasze, a to co obce uważamy za lepsze. A to jest po prostu strzelanie do własnej bramki. Jeśli chodzi o wybór tej piosenki, ale też i polityków, rządzących naszym krajem, co ma przełożenie na to jak nam się żyje i jak jesteśmy postrzegani przez innych, najbardziej winni jesteśmy my sami właśnie przez nasze wybory lub ich zaniechania. Najprościej jest widzieć winę w innych, tylko nie w sobie. Najczęściej wtedy kiedy trzeba działać to nic nie robimy, a potem gdy często jest już za późno, nagle się budzimy i dostrzegamy co straciliśmy. To jest takie popadanie w skrajności. Jedni najpierw walczą o to by następnym po nich żyło się lepiej, potem ci następni tak naprawdę mają to gdzieś i zaprzepaszczają to co dostali w sumie za darmo. Potem kolejni po nich znowu muszą walczyć o lepsze. No ale wszystkiemu temu jest winna nasza mentalność. Podobnie jest w sprawie wyboru Koko euro spoko. Nie brałeś udziału w głosowaniu na polski hymn na Euro 2012 to nie krytykuj. ;) Bo tak naprawdę cały ten lament nad tą piosenką jest jak płacz nad rozlanym mlekiem. Wybrano tą piosenkę a więc trudno trzeba się z tym pogodzić. Dlatego panie i panowie:

Koko Euro spoko

a tutaj w wersji wiewiórkowej:

http://youtu.be/txm1mTTKl38

;)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Euro 2012r

skoro NIKOMU sie nie podoba piosenka, to kto na nią głosował?

tu wlasnie objawia się niedorzecznosc polakow ;p szkoda ;p
 
Do góry