Epoka w świecie pobocznym

Status
Zamknięty.

GrubaLama

Szlachcic zagrodowy
Witam,
chciałbym się dowiedzieć od doświadczonych graczy, jaka jest najlepsza epoka do konta pobocznego. Przez takie konto należy rozumieć oczywiście świat do "farmienia diaxów", choć ja również używam go do wymiany pr'ów. Aktualnie jestem we wspomnianym koncie pobocznym w epoce żelaza, choć napotykam co raz więcej problemów, głównie związanych z zagospodarowaniem miejsca. Wiem, że przeniesienie się do Wczesnego Średniowiecza, oprócz dodatkowych rozszerzeń terenu, przyniesie też trudniejszych przeciwników w WG czy też w GPC (aktualnie w epoce żelaza jednostki przeciwnika mają mniejsze % do ataku i obrony niż w późniejszych epokach, więc walczy mi się dość łatwo), więc miasto będzie trzeba dostosować do tylko jednego: produkcji pr i jednostek do walk lub studni z diamentami, a ja chciałbym mieć obie te rzeczy proporcjonalnie do siebie.
Chciałbym więc poznać zdanie osób, które już przeszły przez tą decyzję :)
 

GrubaLama

Szlachcic zagrodowy
Mam generalnie dwa konta (na D - główne, stawiam na rozwój, C - poboczne, farma diamentów i pr'ów). Na świecie C wolę pozostać w jednej epoce, zasiedlić się w niej, ale warunkiem jest żeby nie iść za daleko, tzn. pozostać we wczesnej epoce (żelazo/wczesne/jesień). Dlatego ponawiam pytanie, którą z ww. epok wybrać aby spełniła ona moje zachcianki?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mam generalnie dwa konta (na D - główne, stawiam na rozwój, C - poboczne, farma diamentów i pr'ów). Na świecie C wolę pozostać w jednej epoce, zasiedlić się w niej, ale warunkiem jest żeby nie iść za daleko, tzn. pozostać we wczesnej epoce (żelazo/wczesne/jesień). Dlatego ponawiam pytanie, którą z ww. epok wybrać aby spełniła ona moje zachcianki?
Ale dlaczego występuje warunek czy tam zachcianka?
 

GrubaLama

Szlachcic zagrodowy
Napisałem tak, bo po prostu mam dość duże wymagania co do potencjału miasta, który chciałbym wykorzystać w mądry sposób. Ja naprawdę nie proszę o nic wielkiego. Wystarczy nawet odpowiedź "Żelazo" lub "średniowiecze" i odpowiedź dlaczego. Nie bierzcie wszystkiego w tak dosłowny sposób...
 

LimakT

Baronet
Mam generalnie dwa konta (na D - główne, stawiam na rozwój, C - poboczne, farma diamentów i pr'ów). Na świecie C wolę pozostać w jednej epoce, zasiedlić się w niej, ale warunkiem jest żeby nie iść za daleko, tzn. pozostać we wczesnej epoce (żelazo/wczesne/jesień). Dlatego ponawiam pytanie, którą z ww. epok wybrać aby spełniła ona moje zachcianki?
Ludzie Ci dobrze piszą to nie jest tak że jakaś epoka jest najlepsza dla farmy diamentów. Po prostu brakuje Ci miejsca na stawianie studni oraz robisz na luzie WG 4 poziom to idziesz do wyższej epoki i tak cały czas aż do Jowisza.

Rozkwit średniowiecza. We wczesnym jest słabe wojsko a tym z rozkwitu spokojnie ogarniesz wszystko.
Ja mam farmy we wczesnym średniowieczu i mega łatwo mi się robi WG 4 poziomy z niskimi statami na szybkiej walce. Mam tylko 220/180 i bez problemu się ciśnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry