epoka Przyszłości

Status
Zamknięty.

mała oliwka

Szlachcic zagrodowy
Witam. Jestem początkującym graczem. Chciałam zapytać czy znając epokę chodzi o epokę przyszłości , a nie znając nazwy Gildii mogę odszukać osoby grające w tej epoce?. Poszukuję osób o nicku Basia, Skorpion, Tygrysica, Aron , Marcony. Nicki mogą być nie pełne.
 

Atli

Hrabia
Na samej górze, po lewej stronie zobaczysz wieniec laurowy (obok nazwy swojego miasta). To ranking danego świata. Kliknij, w puste pole wpisz nick gracza. Pokaże się lista graczy z wariacjami danego nicka (Basia, Basie1 itp) Wybierz najbardziej prawdopodobne i napisz do nich z pytaniem czy "ty to ty" :-) .
 

mała oliwka

Szlachcic zagrodowy
Na samej górze, po lewej stronie zobaczysz wieniec laurowy (obok nazwy swojego miasta). To ranking danego świata. Kliknij, w puste pole wpisz nick gracza. Pokaże się lista graczy z wariacjami danego nicka (Basia, Basie1 itp) Wybierz najbardziej prawdopodobne i napisz do nich z pytaniem czy "ty to ty" :-) .
Na samej górze, po lewej stronie zobaczysz wieniec laurowy (obok nazwy swojego miasta). To ranking danego świata. Kliknij, w puste pole wpisz nick gracza. Pokaże się lista graczy z wariacjami danego nicka (Basia, Basie1 itp) Wybierz najbardziej prawdopodobne i napisz do nich z pytaniem czy "ty to ty" :-) .
Dzięki za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry