Empire Earth

  • Rozpoczynający wątek PCSernik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie grałem.

Zdobywamy terytoria, dowodzimy pojedynczymi jednostkami, prowadzimy dyplomację, prowadzimy badania, budujemy cuda oraz możemy grać multiplayer...
Ta gra ma wszystko to co najlepsze :D
Więcej na filmiku...
bardzo polecam tą serię, dodam tylko że w 1 części serii nie ma terytoriów więc możemy teoretycznie zbudować bazę w bazie przeciwnika a on nawet się nie pokuma :p

http://www.youtube.com/watch?v=KdZthzhlJB8

nie zamierzam reklamować gry - jedynie zamieściłem filmik informujący graczy jak wygląda gra (i tak by to wpisali w yt..)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Odp: Empire Earth

Jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie grałem.

Zdobywamy terytoria, dowodzimy pojedynczymi jednostkami, prowadzimy dyplomację, prowadzimy badania, budujemy cuda oraz możemy grać multiplayer...
Ta gra ma wszystko to co najlepsze :D
Więcej na filmiku...
bardzo polecam tą serię, dodam tylko że w 1 części serii nie ma terytoriów więc możemy teoretycznie zbudować bazę w bazie przeciwnika a on nawet się nie pokuma :p

http://www.youtube.com/watch?v=KdZthzhlJB8

nie zamierzam reklamować gry - jedynie zamieściłem filmik informujący graczy jak wygląda gra (i tak by to wpisali w yt..)


Hm "nie pokuma" to się komputer na najniższym poziome, ale przegrać z nim to też trzeba umieć :))
W sumie najbardziej miodna była 1 część, jej już nic nie zastąpi :)
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: Empire Earth

No ja nie miałem przyjemności popykać w tą gierkę ale widzę po filmiku że fajna gierka Bardzo lubię strategie ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja mam 1 i druga część ale w 1 nie grałem bo odstraszała mnie grafika.Ale dwójka jest super jak macie okazje zagrać to polecam.
 

DeletedUser

Guest
Jedynka jest ponadczasowa najlepsza strategia :)sporo taktyki i kombinowania :) No i Ta możliwość kamień- nożyce- kamień jedna jednostka jest lepsza na drugą a ta na jeszcze inną.np działo p-panc super na czołgi ,ale słaba na piechotę itd :) Jeśli ktos nie grał ,a lubi tego typu gry to polecam
 
Do góry