Dziwni gracze a może nie gracze?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16396
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16396

Guest
W gildii jak i w sąsiedztwie mam graczy, którzy delikatnie mówiąc dziwnie grają. Mają wystawionych np. 7 cudów na poziomie 3-9 a jednocześnie budują domki czy koszary włóczników z epoki brązu (nie 1 czy 2, ale wiele). Zastanawiam się poważnie czy to nie jakieś komputerowe (niedopracowane) boty od twórców gdy by się wydawało, że gra więcej osób niż w rzeczywistości gra bo to jest kompletnie nielogiczne by miec ponad 300 000 punktów i budować 10 domków kowala z brązu. Jeden taki dziwak może się zdarzyć, ale jest ich wiele. Opcja z botami tłumaczyłaby kompletny brak interakcji większości graczy w FOE.

Co o tym sądzicie? A może ktoś z developmentu się odezwie?
 

DeletedUser14352

Guest
Co to za problem miec 7-9 poziom perel w niskiej epoce... ja mialem kiedys latarnie na poziomie 7 w jesieni bez praktycznie zadnego moje prka(dobrych sasiadow wtedy mialem ;D tylko 2 mialo perle jakas).A koszary wlocznikow to pewnie do zadan eventowych,tak samo jak kowale do robienia zadan z produkcja 24godziny.
A sa nawet takie osoby ktore maja po 10perel lub wiecej i buduja je tylko nie idac w rozwoj...
Kazdy gra jak chce niektorzy zdobia swoje miasto zeby fajnie wygladalo inni(jak ja)cenia kazda kratke zeby postawic jak najwiecej budynkow produkcyjnych(33blacharnie) :p
 

DeletedUser15643

Guest
Pewnie są to miasta na "światach pobocznych" (przez niektórych nazywanymi "eventowymi"). :)

Albo miasta puszujące (stąd duża ilość planów do pereł, a co za tym idzie i samych pereł - przy braku rozwoju innych elementów). :\
 

DeletedUser15149

Guest
Ja pamiętam, że w innej przeglądarkowej gierce nawet za jej najlepszych czasów tworzone były boty do walk i farmienia. Jak dla mnie to dobre rozwiązanie dla graczy, żeby się podszkolić i zdobyć trochę surki. Tam było to oficjalne. Ciekawe jak jest tutaj.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jeszcze zanim był lvl up pereł, to były miasta pełne drzew z wymaksowanymi perłami i miały się całkiem dobrze :p
 

DeletedUser15149

Guest
Jeszcze zanim był lvl up pereł, to były miasta pełne drzew z wymaksowanymi perłami i miały się całkiem dobrze :p
miłośnicy natury? kto bogatemu zabroni sadzić same drzewka :D w sumie jak już się okryje przyszłość to co pozostaje? ;)
 

DeletedUser15643

Guest
w sumie jak już się okryje przyszłość to co pozostaje? ;)

Wykazać odrobinę szacunku dla "twórców" gry i ją zakończyć, nie zapominając jednocześnie gorąco podziękować wyżej wymienionym. :D

A nie, przesiadujecie tylko na forum i hejtujecie dobrą zmianę (event jajkowy, chorążych, doboszy, niegrywalne GvG, itd.)! :p
No!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wykazać odrobinę szacunku dla "twórców" gry i ją zakończyć, nie zapominając jednocześnie gorąco podziękować wyżej wymienionym. :D

A nie, przesiadujecie tylko na forum i hejtujecie dobrą zmianę (event jajkowy, chorążych, doboszy, niegrywalne GvG, itd.)! :p
No!

Och ty stara babo, żeby święta tak na ludzi działały to świat byłby piękniejszy, a tu jajo :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry