Dziwne sny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4259
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4259

Guest
miałem dzisiaj dziwny sen - śniła mi się epoka "the after day", po prostu bomba :D

a Wam co się śniło?
 

DeletedUser8996

Guest
Mi się rzadko coś śni, a jak już to nie pamiętam za bardzo :/
Albo ten sen jest taki porąbany, że nie wiem :p
 

DeletedUser

Guest
Ricky ma bujną wyobraźnię więc myślę, że pewnie moce jakieś tak jak w "Gwiezdnych wojnach" :D
 

DeletedUser3220

Guest
A mi tam się śniło że poszłam na polowanie i ustrzeliłam wiewiórkę :p
 

DeletedUser3220

Guest
Ona teraz miłością żyje wiec nie śpi i nie je :haha:
A jeszcze chodzi tak obrzydliwie w skowronkach z takim uśmiechem i tak podskakuje.... blee szczęście niepojęte 8>

Zapomniałaś dodać, że serduszka na prawo i lewo rzuca ;P
No i właśnie, jak mieć sny, jak spać nie ma kiedy :D
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Ona teraz miłością żyje wiec nie śpi i nie je :haha:
A jeszcze chodzi tak obrzydliwie w skowronkach z takim uśmiechem i tak podskakuje.... blee szczęście niepojęte 8>

A te skowronki można jakoś przyrządzić i zjeść? Miłość miłością, ale brzuch pusty, mimo słynnych motylków (które podobno tam latają) :D

Snów to chyba nikomu nie zdradzę, bo mnie gdzieś zamkną ;p chociaż często śni mi się po prostu rzeczywistość w formie, jakiej bym pragnęła (więc może jednak to nie rzeczywistość), albo streszczenie ostatnich dni, ale w zniekształconej, szalonej wizji. Albo takie rzeczy, o których się publicznie nie pisze :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Madame to jest internet tu można pisac fantazje puki nie można przyczepić ich pod paragraf ^^
Ja nigdy nie jadłam skowronków, nie wiem jak sie to robi ^^

Zapomniałam ze Ash jeszcze tulić chce cały świat i teraz ma różowe okulary na nosie... Będzie mniej banów :haha:
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Jadłam tylko smażone wróbelki, może skowronki smakują podobnie? Zapytam Ash ;)

Pozwól, że moje jednak zachowam dla siebie, przynajmniej od teraz, bo co już poszło w świat, to poszło.

Tymczasem wezmę się za gotowanie pysznego obiadu, bo skowronków, motylków, ani miłości nie mam, to głodna nie będę chodziła :haha: czy tam leżała.

A do tematu snów, próbowałyście kiedyś świadomego snu?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja czytałam o tym jakiś czas temu ale za dużo pisania o super efektach za mało pisania o tym jak to zrobić...
 

DeletedUser8507

Guest
a mi sie śniło jak jakąś kobietę torturowałem.... Hymmm... Ciekawe dlaczego.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Ja czytałam o tym jakiś czas temu ale za dużo pisania o super efektach za mało pisania o tym jak to zrobić...

Instrukcji jest wiele, to całkiem proste, tylko wymaga wielu dni przygotowań;) ale budzi się człowiek zmęczony jak... zresztą we śnie zawsze przeżywam swoje szalone życie w 100 razy bardziej szalonej formie, więc wstaję po prostu wyczerpana :haha:
 
Do góry