dzisiejsza oferta specjalna (08.02.2019)

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
z ciekawości zajrzałem co inno przygotowało.


i pomimo ze dostałem mandat dzisiaj to ta oferta rozbawiła mnie na maksa - ubaw po pachy

za zakup oferty 16 500 diamentow dostaje "Aż" 30 planow w gratisie:D

czy wy jesecie powazni?

majac arke, majac wysioliego straznika dajecie "Aż" całe 30 planow....

nawet sknerus mckwatch z kaczych opowiesci by tego nie wzioł bo to aż tak drobne drobniaki.

te 30 planow to wg mnie odpowiednik:

FOE = całej kasy(monet) z FOE
ŚWIAT = cała realna kasa realnego świata

teraz potegujemy zmienną ŚWIAT przez samą siebie = ŚWIAT do potęgi ŚWIAT
wynik potegujemy przez FOE = Bogactwo

teraz odliczamy 0,000000000000000001 część 1 grosza = śmiech
śmiech doajemy do Bogactwo

otrzymana wartośc to efekt jaki robi 30 planow w foe...
 

ZjemCię

Wójt
Ten temat to chyba do działu komentarze bardziej pasuje niż do dyskusji bo tu nie ma czego komentować (Prócz tego że SHIFTA to potrafisz użyć tylko do pisania dużych liter w środku postu).
 

Markiz.

Książę
@caelian
Ta oferta nie jest skierowana tylko i wyłącznie dla ciebie. Są na tym świecie ludzie, którzy nie mają czasu budować Arki, Strażnika , ale za to mają duużo pieniędzy i z ochotą wymienią je na diamenty, potem będą je wydawać na tego rodzaju promocje.
Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz, że ta gra ma dawać radość tysiącom osób, a nie tylko tobie.
Twórców gry, guzik obchodzi twoje zdanie - jeśli wiele osób korzysta z takich promocji, to będą się one pojawiać i twoje tupnięcie nóżką tego nie zmieni.
Czytając twoje wpisy z coraz mniejszą ochotą, pozdrawiam, oraz życzę twojej rodzinie i znajomym wiele cierpliwości, bo z takim malkontentem jak ty, mają ciężki żywot.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Temat został dobrze podsumowany, więc nic już nie dodając pozwolę go sobie zamknąć. A jak @caelian chcesz następnym razem skomentować coś co się pojawiło, to wystarczy w komentarzach do najnowszej wersji - myślę, że będzie to wtedy najlepsze miejsce na taki komentarz. I to też pewnie miał na myśli @rawiel
W dziale komentarzy nowych tematów nie idzie zakładać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry