Dziennik Kalorii online

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Stworzyłem serwis na jakim można wygodnie zliczać to ile zjedliśmy w danym dni itd , krótko mówiąc dziennik kalorii online :)


Zapraszam chętnych na stronę :p
http://dziennikkcal.pl/


dziennik_kalorii.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Banan, kiwi, herbata, kakao, cukierek o smaku wiśniowym. Wystarczy jako śniadanie? :p\

A generalnie, to konieczność rejestracji trochę zniechęca ;].
 

DeletedUser314

Guest
Banan, kiwi, herbata, kakao, cukierek o smaku wiśniowym. Wystarczy jako śniadanie? :p\

A generalnie, to konieczność rejestracji trochę zniechęca ;].

Na stronie każdy prowadzi swój dziennik rejestracja musi być ponieważ dane użytkowników są na serwerze to tak samo jak by FoE miało być bez rejestracji ;p
 

DeletedUser8110

Guest
Przekonałeś mnie tym "Pokochaj swoją wagę" na dole strony :D

Chciałabym zobaczyć Bryffta, który prowadzi taki dzienniczek <3
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Banan, kiwi, herbata, kakao, cukierek o smaku wiśniowym. Wystarczy jako śniadanie? :p\

A generalnie, to konieczność rejestracji trochę zniechęca ;].

Wyrafinowane śniadanie :D
Ale Bartek jednak się zarejestrowałeś? ;>
Strona ciekawa :)

Edit:
Nasza baza posiada pełne dane o ponad 22 tysiącach produktów i posiłków z nich przyrządzonych
Nie lepiej: przyrządzanych?
Dostarczamy główna wersje desktopową, lekka wersje responsywną i aplikacje na urządzenia mobilne
główną wersję
lekką wersję
aplikację
Oprócz dziennika dostarczamy kalkulatory, artukuły i możliwość wygodnej komunikacji z innymi !
artykuły
innymi! (wykrzyknik po słowie, bez spacji ma być).
Czytelny interfejs, gdzie wszystko jest pod ręką, a obłsuge go wspierają takie technologie jak AJAX, dzięki któremu nie zaznasz spowolnia strony, a Twój komputer będzie odciążony.
a obsługę go wspiera taka technologia jak AJAX, dzięki której nie zaznasz spowolnienia strony
Wszystkie często stosowane rzeczy są buforowane, co np skutkuje tym że dostęp do dowolnego produktu liczmy w mniej niż milisekudnach!
po np powinna być kropka.
dostęp do dowolnego produktu liczymy
Całość pozwali Ci na dokładne zapisanie całego Twoje dnia w mniej niż 2 minuty, łącznie z danymi takimi ja waga czy obwody.
pozwoli
Twojego
danymi takimi jak
my umieściliśmy wszystko na jednym, dajać Ci możliwośc wyboru jakie informacje mają być na nim wyświetlane.
dając Ci możliwość
Takie rozwiązanie pozwoli Ci dojrzeć jak ilość zjedznych węglowodanów czy białka wpływało na Twoją wagę, gdyby wykresy były rozdzielone było by to zancząco utrudnione.
zjedzonych
gdyby wykresy były rozdzielone, byłoby to znacząco

Radzę przeczytać wszystko jeszcze raz, aby nie było literówek :) Reszty nie sprawdzałem, nie chcę aż tyle pokazywać (i redagować :p), o ile jeszcze coś jest.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser314

Guest
Strona wymaga zrobienia jeszcze wielu rzeczy ale chce zobaczyć Czy w ogóle na ten etapie chociaż trochę się przyjmie :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ogólnie pomysł mi się podoba, tak jak wykonanie i hasła :)
Ale trochę brakuje mi tam takie "darmowego" kalkulatorka, żeby po prostu sobie wejść, obliczyć i wyjść (dla tych, którzy chcą obliczyć szybko jeden posiłek bez dzienniczka), a nie za każdym razem logować się :p
 

DeletedUser314

Guest
Ogólnie pomysł mi się podoba, tak jak wykonanie i hasła :)
Ale trochę brakuje mi tam takie "darmowego" kalkulatorka, żeby po prostu sobie wejść, obliczyć i wyjść (dla tych, którzy chcą obliczyć szybko jeden posiłek bez dzienniczka), a nie za każdym razem logować się :p

Ciekawy pomysł, myślę że go zrealizuje :)


PablooS, dziękuje za pokazane błędy już je poprawiłem.
 

DeletedUser

Guest
Od razu powiem, że się nie rejestrowałam, ale dla mnie niestrawna (nomen omen, skoro mowa o kaloriach :p) jest już sama strona główna, te mieniące się kolorami literki i _nie_chcę_wiedzieć_co w tle. Nie wiem czy sam robiłeś, czy ktoś Ci to robił, ale graficznie jest koszmarne.
 

DeletedUser8110

Guest
Ajjjj tam. Nie zgodzę się z Tobą Reana :) Mi się graficznie na przykład bardzo strona podoba, coraz więcej widzę stron, które w takim stylu się obnoszą ;) No, może nie aż tak rewolucyjnym jeśli chodzi o to mieniące się tło :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Właśnie strony w AJAX'ie i w JAVASCRIPT są dobre i bardzo dobrze, że są, bo szybciej przez to działają. AJAX służy temu, żeby nie było dużo przeładowań co oddziałuje na czas ładowania i transfer, a jak wiadomo coraz więcej jest smartfonów z internetem mobilnym, a one mają ograniczenia :).
Strona mi się podoba i pomysł także. Obyś dał radę z nią :)
 

DeletedUser10373

Guest
Podoba mi się ta stronka. Przyznam szczerze, że długo nie mogłam się zdecydować czy się rejestrować jednak jak to zrobiłam i zobaczyłam, że wszystko w normie jest to jestem zadowolona z tej stronki:haha:
 

DeletedUser314

Guest
Od razu powiem, że się nie rejestrowałam, ale dla mnie niestrawna (nomen omen, skoro mowa o kaloriach :p) jest już sama strona główna, te mieniące się kolorami literki i _nie_chcę_wiedzieć_co w tle. Nie wiem czy sam robiłeś, czy ktoś Ci to robił, ale graficznie jest koszmarne.

Mieniące się literki mają tylko zwrócić uwagę odwiedzającego na stronę, jak By nie patrzeć Twoją tez zwróciły szkoda tylko ze tak negatywnie ;( :p

W sumie dla smartphone'ów ta strona jest ciężka dlatego gdy jako tako strona się przyjmie zrobię wersje na telefony i apki na andorida itd ;p
 

DeletedUser

Guest
Niby tak ;) I na pewno części osób się spodoba - natomiast ja mam zboczenie takie i jak widzę tego rodzaju tło i miganie to automatycznie mi się ręka z myszką kieruje w stronę 'x' ;)
Wszystko zależy jaki masz ""target" ;)
 

DeletedUser10373

Guest
Ja w ogóle jestem Twoją fanką. Zadziwiasz mnie każdą stronką bodajże ze 3 łącznie z tą widziałam i bardzo mi się podobają;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja sie zbieram do wprowadzenia danych!
Jakoś nie ogarniam wydaje mi się strasznie dużo roboty przy tym wprowadzaniu posiłków...

P.S. Czy ktoś wie, albo widział jak się mierzy kalorie? Jak byłam mniejsza to mi się wydawało że strzykawkę się wbija wysysa i patrzy ile tam jest :haha:
 

DeletedUser

Guest
Arcydzieło!Twój filmik o moderniźmie jest również fajny!
 
Do góry