Dzień Św. Patryka

Status
Zamknięty.

Karol III

Szlachcic zagrodowy
Nie mogę/nie potrafię skorzystać z dodatkowych nagród - zakrzywienie czasoprzestrzeni, szybka promocja, oszczędności. Ikonki nie są aktywne. Serwis nie odpowiada. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Pozdro
 

deliryk

Wicehrabia
głupie pytanie z mojej strony, a masz pod nimi chociaż jakąś ilość podaną czy tylko same 0? :)
pytam bo już było parę ananasów w grze, co nie zauważyło, że tam trzeba mieć więcej niż 0 żeby skorzystać :)

w razie czego przeinstaluj grę na telefonie :) mi pomagało z różnymi błędami dziwnymi

i pamiętaj, że z nich nie korzysta się klikając na nie, a w innych zakładkach :)
 
Nie mogę/nie potrafię skorzystać z dodatkowych nagród - zakrzywienie czasoprzestrzeni, szybka promocja, oszczędności. Ikonki nie są aktywne. Serwis nie odpowiada. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?i
muszą być dostępne
i miejsca gdzie się je aktywuje
 

Załączniki

  • bosty.JPG
    bosty.JPG
    11,4 KB · Wyświetlenia: 12
  • bost.JPG
    bost.JPG
    13,2 KB · Wyświetlenia: 11
  • kierownik.JPG
    kierownik.JPG
    16,1 KB · Wyświetlenia: 10
  • zniżka na miasto.JPG
    zniżka na miasto.JPG
    21 KB · Wyświetlenia: 10

Karol III

Szlachcic zagrodowy
Mam takie właśnie ikonki (z ilościami 2,4,1) ale nie są aktywne. Duża "plama" w grze. Bo jak np. walczyć z Rywalem?
 

Bożka123

Hrabia
Bo nie tam je aktywujesz.
Kapelusz przy kierowniku
Czas przy przyspieszaniu
Koniczynkę przy końcu miasta
 

Karol III

Szlachcic zagrodowy
Dzięki Bożka, choć dalej nie umiem odblokować "szybkich oszczędności" - koniczynka. Pozdro
 
Koniczynkę czyli 6.3Q .....klikasz najpierw "kontynuuj" ...jak do zamknięcia miasta....po otwarciu widzisz 8.4Q a przed nim kwadracik do zaznaczenia. Jak zaznaczysz pojawi się 6.3Q i czekasz aż uzbierasz tyle wóczas zmieni kolor na żółty do zamknięcia miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry