Dzień Św. Patryka 2023 - komentarze

Borisel

Książę
Ktoś ma rozpiskę ile poziomów robić kierowników by potem łatwiej zrobić event ? I ile miast i zadań trzeba zrobić ?

P.S. Czy mi się wydaje czy zmienili ilość potrzebnych koniczynek do zmiany miasta ?
 
Ostatnia edycja:

Johnny McBride

Wicehrabia
Czy ktoś z obsługi lub nasz CM mógłby wyjaśnić, dlaczego W TYM SAMYM MIEŚCIE, logując się poprzez przeglądarkę cena dodatkowego pakietu wynosi 59,99 a logując się za pomocą aplikacji ta cena to już 84,99 ? Przecież te pakiety są takie same, nawet ilość punktów zamkowych jest taka sama, więc dlaczego gracze mobilni mają płacić za ten pakiet dużo więcej ? Czy to jest błąd, czy tak zostało to ustalone ? Za co gracze mobilni płacą 25 pln więcej ?



1677150372111.png

]332778087_736197834822751_6161581188260159819_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

i.am

Baron
właśnie dokłądnie tych bierze pod uwagę.

Jak logujesz się więcej niż 2 razy dziennie jesteś spokojnie w wąskiej grupce 5-10% graczy.

jak grasz kilka godzin to jesteś turbo aktywnym graczem.

Ci co grają 15 minut, sory, ale oni niczym się nie przejmują. Mało grają to liczą się z powolnym progresem

XD
akurat ta cykliczna gra ma sprawić by ludzie siedzieli więcej i by było co robić.

Społeczność foe to jest absurd. Każda normalna gra i jej gracze - dawajcie więcej contentu, chcemy więcej by było co robić. I nie ma znaczenia czy to jest Lol, Dota, Cs, CoD, Takrov czy Plemiona czy ogame. W każdej z tej gier ludzie chcą WIĘCEJ.
Foe - za dużo, łęee GB, co to ma być, tak często się logować - takie podejście to zaprzeczenie sensu grania w gre. Można grać mało, nic nikomu do tego, ale nie można wtedy oczekiwać cudów.
Wiesz, wydaje mi się że największym problemem tych eventów jest to że są co miesiąc, długie, monotonne, i między nimi masz gora 2 tygodnie przerwy,
nie wiem czy pamiętasz jak było kiedyś?
Podkładanie jajek na Wielkanoc, eventów tych dużych było mniej ale za to były mini eventy trwające tydzień. Według mnie było lepiej
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Wiesz, wydaje mi się że największym problemem tych eventów jest to że są co miesiąc, długie, monotonne, i między nimi masz gora 2 tygodnie przerwy,
nie wiem czy pamiętasz jak było kiedyś?
Podkładanie jajek na Wielkanoc, eventów tych dużych było mniej ale za to były mini eventy trwające tydzień. Według mnie było lepiej
Niestety ja zacząłęm grac przy socce event jak byl tolos bożków, więc nie pamietam czasów przed.
Jasne, że jest ich za dużo i zdecydowanie wolałbym je rzadziej, ale takie w stylu wlasnie patryka, wildlife, etc.
W TYM SAMYM MIEŚCIE, logując się poprzez przeglądarkę cena dodatkowego pakietu wynosi 59,99 a logując się za pomocą aplikacji ta cena to już 84,99 ?
przeciez to stnadard ze mobilnie jest drożej, bo google store i app store dolicza sobie prowizje za transakcje.
Z diamentami tak jest od zawsze
 

Wódz JARL

Szlachcic
Chciał błysnąć , a tu nic :haha:
Niestety też należę do osób, które też nie dostały, pomimo udzielenia zgody (wieki temu). Dotychczas zawsze coś się pojawiało na koncie.

Też nic nie dostałem, to po 1 a po 2 mam pytanko:

Czy ilość potrzebnych do otwarcia skrzyń po ukończeniu każdego miasta jest zawsze taka sama, czy się zmienia? Cosik mi się miga, że rok temu za każdym razem trzeba było więcej.
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Co prawda nie jestem nią, ale warto napisać do suportu 1 raz :) w celu wyjaśnienia gdzie ten newsletter
 

mastika

Wicehrabia
Owszem, piszemy, czekam na odpowiedź :)

edit. "Nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobisz?" Mniej więcej w tym tonie dostałem odpowiedź. Słabe to jest wybitnie.
 
Ostatnia edycja:

Wódz JARL

Szlachcic
Wklej odpowiedź jaką dostaniesz
Odpowiedź z supportu

"
Newsletter jest częścią ogólnych ofert i bonusów, które mogą otrzymać Gracze. Oferty te są dystrybuowane automatycznie i możliwe jest, że nie wszyscy Gracze otrzymają je w tym samym czasie, lub w ogóle. Niestety, nie możemy przyznać Panu/Pani ręcznie tej oferty.

Proszę jednakże uważnie śledzić swoją skrzynkę mailową, gdyż jest możliwe, że podobną ofertę otrzyma Pan/Pani w przyszłości.
"

Czyli może dostaniemy, a może i nie ;)
 
Jakieś rady, jak robić miasta, czy i ile otwierać skrzyń, aby zdobyć nagrodę główna?
Szybko :) a bardziej serio to zależy ile czasu chcesz na niego poświęcić i co z niego wyciągnąć, bo nie każdy może chce wszystko na maxa
Skrzynie? Tylko wtedy gdy możliwe będą najcenniejsze nagrody (kawałki do 10lvl , rezerwat) w przeciwnym razie zmarnujesz garnki złota których ilość mocno ogranicza to ile wyciągniesz z tego ev. Na pewno nie otwierać 6 skrzyń tylko po to żeby dostać udoskonalenie. Te powinny zrobić się z linii zadań 3 a pozostałe 6, a w praktyce może być mniej, z linii nagród. Kluczem dobra "logistyka" tak by czas i zasoby się nie marnowały.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Chciałeś błysnąć , a tu nic :haha:

Niestety też należę do osób, które też nie dostały, pomimo udzielenia zgody (wieki temu). Dotychczas zawsze coś się pojawiało na koncie.
z odpowiedzi supka wynika, że dostaniecie po czasie, czyli nie są one wysyłane jednocześnie. Nigdy na to nie zwracałem uwagi bo zazwyczaj sobie o tym przypominam w okolicach końca eventu jak szukam waluty na jeszcze kilka ruchów (w innego rodzaju eventach)
 
Do góry