Dzień Św. Patryka 2023 - komentarze

Futryna

Rycerz
Żeby się nie rozpisywać.
Zrobione 21 miast( + większość 22) , 706 zadań. komplet puzzli na Arcydruida (_ już się zbierały na drugiego z pierwszej 9ki) 2x budynek 9lvl stoi.
Do tego Rezerwat ( Góra Orła) + druga Tawerna Bohaterów.
Wszystko za free.
Żeby zaraz ktoś nie napisał jakim cudem, powiem że ....i tu małe porównanie do gracza powyżej. On wydał 5x 1400garnków na skrzynki. I z mojego pkt widzenia to było najgorsze co można było zrobić. bo owszem dostał ekstra udoskonalenia (5szt) tylko co z tego skoro stracił szansę na dojechanie jak najdalej na linii nagród. Oczywiście cały czas mam na myśli w odniesieniu do podstawowego celu jakim dla każdego zapewne był Arcydruid. Pamiętamy że w skrzynkach początkowo miały być puzzle ale inno w ostatniej chwili je wycofało. Dlaczego? To, ale też zachęta , którą ja nazywam pułapką w postaci Rezerwatu ( no kto by go nie chciał) zniżki za skrzynki , miały spowodować pozbywanie się garnków a finalnie że graczom którzy wpadli w zastawioną pułapkę nie będzie chciało się czekać prawie pół roku na Arcydruida i skuszą się na skrzynkę do drugiej linii nagród w której, była upka do Arcy.
Ja w odróżnieniu do gracza powyżej nie miałem przestojów na zbieranie garnków ( z zadań+logowania) żeby wystartować z kolejnym miastem. To była najważniejsza różnica. No i jak pisałem wcześniej , owszem kupiłem garnki za diamenty ale z gry . Pomogły też garnki ze "śmieci" bo łącznie zebrałem ich ok 1600 . Ale nie w ilość sedno bo to dawało ok 2 miasta , tylko że ciągle miałem garnki pod ręką i miasto leciało za miastem.
Więc event bardzo bogaty trudno nie być zadowolonym. Żegnamy więc Patryka, czas na odpoczynek :)

Pytanie ile tych diamentów zdobytych w grze wydałeś na garnki żeby zrobić 700+ zadań bo wg mnie to kilka najdroższych pakietów. Gram już długo i dosyć często wchodzę na foe, kupiłem 2x pakiet i dobiłem do prawie 550 zadania. Fakt że miałem dzień przerwy na początku eventu to może z tym bym doszedł do 600 zadań.
Ze śmieci ok 600 garnków zebrałem. Przestoju też nie miałem w garnkach żeby na nie czekać bo jak mówiłem. Wziąłem za diax dwa razy. A swoje wydałem na nagrody po zakończeniu miasta (na każdym odkrywałem maks do skrzyni za 200, chyba że wcześniej wpadła góra orła. Więc jeśli możesz to powiedz ile dość wydałeś lub podziel się techniką to chętnie skorzystam za rok
 
Pytanie ile tych diamentów zdobytych w grze wydałeś na garnki żeby zrobić 700+ zadań bo wg mnie to kilka najdroższych pakietów. Gram już długo i dosyć często wchodzę na foe, kupiłem 2x pakiet i dobiłem do prawie 550 zadania. Fakt że miałem dzień przerwy na początku eventu to może z tym bym doszedł do 600 zadań.
Ze śmieci ok 600 garnków zebrałem. Przestoju też nie miałem w garnkach żeby na nie czekać bo jak mówiłem. Wziąłem za diax dwa razy. A swoje wydałem na nagrody po zakończeniu miasta (na każdym odkrywałem maks do skrzyni za 200, chyba że wcześniej wpadła góra orła. Więc jeśli możesz to powiedz ile dość wydałeś lub podziel się techniką to chętnie skorzystam za rok
Hmm dlaczego wyczuwam powątpiewanie w twoim tonie. Zrobiłeś TYLKO 150zadań mniej ode mnie. Ze śmieci zebrałem 1000garnków więcej. Druga różnica to ...na skrzynki wydawałeś do 200 garnków ( 0,50, 150) Ja w większości otwierałem tylko jedną darmową skrzynkę. Chyba 2x ( może 3x) otworzyłem drugą czyli 2x50. Jeśli więc zrobiłeś kilkanaście miast a po każdym wydałeś 200garnków to tym sposobem uciekło ci całkiem sporo. Oczywiście ja tylko wskazuję różnicę. bo każdy wybiera co woli. Ja też chciałem Rezerwat ale tu brakowało mi tylko 2 lvl ( nazbierało się prawie na drugiego) , po cichu myślałem o uzupełnieniu Tawerny (brakowało 5lvl) ale najbardziej chciałem 2xArcy i temu podporządkowałem i pohamowałem wydawanie garnków na skrzynki. Jest jeszcze jedna rzecz. Nie wiem na jakie lvl podnosiłeś menagerów. A przecież już 3 lvl tam kosztował ok 100. Więc.....owszem kupiłem 2 pakiety 2000garnków. Pierwszy na początku , ale jak pisałem w wątku, wydałem po pierwszym mieście 1800 na skrzynki bo "rzuciłem" się na Rezerwat. Na szczęście garnki z zadań ( zwykle robi się je 1-2 dni a dopiero potem ciuła po jednym dniu) + śmieci (w pierwszych dniach kilka x100 a potem nawet trafiło się 200) zabezpieczyło garnki na jakiś czas. Drugi pakiet trzeba było kupić ale ostatniego dnia okazało się że zostało mi ok 1000 garnków , potrzebowałem dorobić chyba 2 zadania z miasta nr22 żeby dobić do 675 ( tam była ostatnia potrzebna mi upka).
Więc tu nie ma żadnej tajemnej magii . Ilość zrobionych miast wynikał z czasu (potrzebnego na miasto) i garnków które mieliśmy. A to ile garnków przeznaczyliśmy na miasta , mogło wynikać z ich zakupu, ale w tym wypadku bardziej z tego czy wydaliśmy je na inne rzeczy. Chcesz radę na za rok? Nazbieraj trochę diamentów bo jeśli za wiele w tym evencie nie zmienią to czasowo i garnkowo możliwe będzie zrobić całą linie nagród co w tym roku oznaczało by 3xArcy.
 
Ostatnia edycja:

Degeneratka

Szlachcic zagrodowy
Mógłby mi ktoś przypomnieć skąd się wzięło "drzewo ciszy"? Chaty druida i arcydruida produkują fragmenty drzewa witalności i drzewa cierpliwości, nie ma słowa o drzewie ciszy, które daje szansę pół na pół na 4PR lub 2 fragmenty zestawu do renowacji.
 

Marik

Książę
Mógłby mi ktoś przypomnieć skąd się wzięło "drzewo ciszy"? Chaty druida i arcydruida produkują fragmenty drzewa witalności i drzewa cierpliwości, nie ma słowa o drzewie ciszy, które daje szansę pół na pół na 4PR lub 2 fragmenty zestawu do renowacji.
z tego co pamiętam były 2 takie drzewa na lini premium w evencie
 
Tam była zmiana. W pierwotnej wersji było 1 drzewo z 3 do wylosowania. Potem zostały tylko 2 z innymi procentami wypadania. Myślę że to o to chodzi ale mówię to na 95% :) pewności :)
 
Do góry