Dzień Św. Patryka 2022 - komentarze

Borisel

Hrabia
Muszę przyznać - dzięki wskazówkom od @dawid17612 oraz @chemik12 na priv - zrobiłem ten event na luzie , o dziwo . W sumie zrobiłem tylko 5 albo 6 miast - i to tak powolutku , że czasami zapomniałem wejść do gry , by przypilnować stanu koniczynek . A ukończyłem z budynkiem na 9 lvl w mieście a 10 zdobędę za ostatnie zadanie . W sumie otworzyłem za złoto dwa razy po 1900 , 2 za zadania i jedno za skrzynkę z poprzedniego eventu . Więc w sumie 4x za miasta . Nawet udało mi się zrobić 2 razy wszystkie 36 zadań do końca - i może dlatego mało miast zrobiłem .
W sumie ocena końcowa będzie może lekko subiektywna - 8/10 . 5 punktów za możliwość zdobycia nagrody głównej max bez diaxów , 1 pkt za mnogość znajdziek w mieście z garnkami (w moim przypadku było ładne kilkaset uzbierane) , 2 pkt za łatwe zadania eventowe . Minus oczywiście za upierdliwe wyskakujące reklamy za doładowanie diaxów (miałem 3 razy tak ) . Innych minusów nie dostrzegłem na razie . Więc event można zaliczyć do udanych w 2022 roku .
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Muszę przyznać - dzięki wskazówkom od @dawid17612 oraz @chemik12 na priv - zrobiłem ten event na luzie , o dziwo . W sumie zrobiłem tylko 5 albo 6 miast - i to tak powolutku , że czasami zapomniałem wejść do gry , by przypilnować stanu koniczynek . A ukończyłem z budynkiem na 9 lvl w mieście a 10 zdobędę za ostatnie zadanie . W sumie otworzyłem za złoto dwa razy po 1900 , 2 za zadania i jedno za skrzynkę z poprzedniego eventu . Więc w sumie 4x za miasta . Nawet udało mi się zrobić 2 razy wszystkie 36 zadań do końca - i może dlatego mało miast zrobiłem .
W sumie ocena końcowa będzie może lekko subiektywna - 8/10 . 5 punktów za możliwość zdobycia nagrody głównej max bez diaxów , 1 pkt za mnogość znajdziek w mieście z garnkami (w moim przypadku było ładne kilkaset uzbierane) , 2 pkt za łatwe zadania eventowe . Minus oczywiście za upierdliwe wyskakujące reklamy za doładowanie diaxów (miałem 3 razy tak ) . Innych minusów nie dostrzegłem na razie . Więc event można zaliczyć do udanych w 2022 roku .
O jakich "reklamach" piszesz?
 

Markiz.

Książę
"kup diaxy a dostaniesz mega pakę waluty eventowej"
Zajmuje cały ekran i trzeba się naklikać żeby ją zamknąć ... lub odświeżyć stronę.
 

Markiz.

Książę
Po wykonaniu dzisiejszego zadania, na ekranie nie pojawia się info, ile czasu pozostało do północy i odpalenia kolejnego.
Czyżby ten błąd był związany z tym, że eventy zwykle kończyły się we wtorki a teraz jest to czwartek? Ktoś coś spaprał?
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Po wykonaniu dzisiejszego zadania, na ekranie nie pojawia się info, ile czasu pozostało do północy i odpalenia kolejnego.
Czyżby ten błąd był związany z tym, że eventy zwykle kończyły się we wtorki a teraz jest to czwartek? Ktoś coś spaprał?
Mam podobnie... pusta "zakładka ;) Pewnie nie ma to znaczenia, ale...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Błąd ten nie ma znaczenia, jeśli chodzi o jutrzejsze zadanie - to się pojawi standardowo o północy czasu polskiego.

Oczywiście został już zgłoszony do naprawy.
 

lukiturski

Szlachcic zagrodowy
U mnie tez pusta zakładka, ani wczoraj ani dzisiaj nie miałem zadania dziennego tzn. zostały zaliczone automatycznie
 
U mnie tez pusta zakładka, ani wczoraj ani dzisiaj nie miałem zadania dziennego tzn. zostały zaliczone automatycznie
Przejmij kontrolę nad prowincją lub rozwiąż 12 konfliktów w ramach wyprawy gildyjnych.
Zapewne masz podbitą całą mapę kampanii (aż do Wenus).
Wtedy takie zadanie zalicza automatycznie.
 

Markiz.

Książę
Event jak zwykle na luzie. Na wszystkich światach kompletny budynek główny, a na kilku jedno ulepszenie zostaje w magazynie.
Dziękuję Ci OMO Inno.
 

anaconda8

Baron
Jak zwykle nie mam kompletu ulepszeń do budynku głównego. Jakoś nie rusza mnie to zupełnie - jak pożyję i zechcę to pogram i uzupełnię. Za to w końcu mam druidzką świątynię na maxa (po poprzednim evencie uzbierałam tylko na lvl 7), dużo ładniejszy budynek niż te gospodarstwo, i prawie kompletny zestaw celtyckiego lasu, łącznie z majestatycznym chomiczkiem... znaczy jelonkiem. Kącik celtycki prawie gotowy - zorganizowany obok japońskiego. To obecnie moje dwa ulubione miejsca w mieście. ;)
 
Losowość w tej grze mnie właśnie poraziła :D Gdy już budynek stoi sobie rozwinięty na maxa, zadania skończone, miast już nie robię, bo po co... To akurat teraz, dosłownie chwilę temu, w jednej ze znajdziek wokół miasta trafiło mi się 500 garnków. Wcześniej wpadało po 10, 20, 30, raz może 100. Ale to 500 na sam koniec to jak podarować bezzębnemu starcowi wiadro orzechów do pochrupania :D
 

chemik12

Wicehrabia
A ja się dziwie, że ktoś nie ma na maksa budynku głównego. Robiłem równolegle na 4 światach w tym samym czasie. Raptem 4 miasta wystarczyło zrobić na luzie (przy założeniu że się ma pudełko - niespodziankę z poprzedniego eventu), po każdym zakupić komplet skrzyń i bez problemu zebrać komplet. Ostatnie, czwarte miasto sobie się robiło ponad tydzień bo złoto się zbierało na ostatni komplet skrzyń.. Co do zadań, to nie trzeba było robić kompletu - wystarczyło 33-32 zadania na miasto. A to pozwalało bez wysiłku w max 3 dni zrobić jedno miasto...Dużo klikania? Znowu pudło - po kilka min rano, w południe i wieczorem....Mi ten event przypadł do gustu bo jest inny niż tylko zbieranie waluty i wydanie jej w ten jeden dzień gdy pojawi się upatrzona wcześniej nagroda dnia.
 
Do góry