Działo kinetyczne vs. insektoidy

Status
Zamknięty.

Valhan

Wójt
Jak to jest w przypadku starcia się tych dwóch jednostek
Rój insektoidów posiada umiejętność "lot" a zatem nie może być zaatakowany przez artylerię jaką jest działo kinetyczne.
Wobec tego czemu w walce w której atakujący posiada 4-6 działa kinetyczne + łotry na moje insektoidy to ja tą walkę przegrywam ?
Ktoś rozumie coś z tego ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Power_Shot.png
Umiejętność: Potężny strzał - Ignoruje umiejętności obronne i teren
 

Valhan

Wójt
To czy w takim wypadku nie uważacie że owy Rój insektoidów jest tu bezużyteczny i źle zbalansowany ?
 

DeletedUser13596

Guest
To czy w takim wypadku nie uważacie że owy Rój insektoidów jest tu bezużyteczny i źle zbalansowany ?
Nie zgodziłbym się. Rój mimo wszystko posiada przydatne umiejętności: zaczyna w losowym miejscu mapy (to może być tuż obok jednostek wroga) oraz rusza jako pierwszy. To bardzo przydatne w walce z działami, nawet pomimo tego, że działa ignorują umiejętność lotu.
 

DeletedUser3372

Guest
ale mimo to rój to najslabsza jednostka w przyszlosci
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zawsze w każdej epoce są jednostki najsilniejsze i najsłabsze.
A do postępów na mapie konieczne jest budowanie pereł ofensywnych, albo budynków towarowych...
 

DeletedUser15092

Guest
Nie zgodziłbym się. Rój mimo wszystko posiada przydatne umiejętności: zaczyna w losowym miejscu mapy (to może być tuż obok jednostek wroga) oraz rusza jako pierwszy. To bardzo przydatne w walce z działami, nawet pomimo tego, że działa ignorują umiejętność lotu.

Z tą umiejętnością to trzeba jednak liczyć na szczęście, żeby była obok wroga.
 

DeletedUser14352

Guest
roj to sie nadaje w gvg tylko jako pulapka na dzialowcow.klika taki automat i lezy.
 

DeletedUser14352

Guest
to tez ale tez zalezy co sie bije.jak npc'a to dronami by szlo te dziala rozwalic :p
 

DeletedUser9937

Guest
Jakieś nieruchawe te insektoidy. Miałem walkę obronną do wygrania a insektoidy stały bez ruchu przyjmując na siebie ostrzał z dział kinetycznych. Zero ruchu nawet o 1 pole. Powinni coś z tym zrobić.
 

DeletedUser14352

Guest
Alojzy tak samo dzialaja lekkie(nie tylko lekkie ale one sa w tym mistrzem) od brazu po przyszlosc.
znajda sobie las/dom/okop i nie wyjda juz praktycznie nigdy chyba ze bedziesz w zasiegu a takimi dzialami raczej o to nie ciezko :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry