Dyskusja o wersji 1.96

Status
Zamknięty.

DeletedUser12625

Guest
Czy i kiedy zostanie wprowadzony okno z PR w perłach? Mam na myśli to że na becie można wpłacać z okna perły np. 10PR naraz lub od razu z paczek.
 

bartekmod

Książę
dobrze, że nie wchodzi jeszcze podwodny świat, może zdążą z balansem żeby nie robić kwiatków już na serwerach :)
także pozytywna ta wersja :p
reszta bez znaczenia
 

DeletedUser13517

Guest
wow super nowe osiągnięcia :)

po co dodawać pasek do wsparcia pereł nad którym niby pracujecie od stycznia na becie. Komu to potrzebne przecież nikt nie wbija 3k PR w perły bo teraz jest to takie przyjazne i fantastyczne
 

krzysw

Wicehrabia
jeszcze kolejne pytania:
Kiedy będzie opcja "uczciwy handel" tak jak w mobilnej wersji? Kiedy "pokaż wszystkie towary" nie będzie znikało przy przewijaniu listy? Kiedy pr będą się wyświetlały właściwie? Kiedy będzie powiadomienie o powrocie statku do portu? Kiedy będzie się dało grać w GvG bo będzie działać płynnie? Kiedy (...)?

Jest tyle rzeczy do zrobienia, ale nie.... ważniejsze jest dodanie nowych i niesamowitych osiągnięć, które nie przydadzą się nikomu na nic :)
 

DeletedUser8110

Guest
Zapraszamy do rozmów na temat tego co zostanie wprowadzone w wersji 1.96, nie zaś tego co z nią wprowadzone nie zostanie. :)
Celem tego tematu jest zbieranie opinii na temat nadchodzącej wersji, pozostałe posty mogą zostać usunięte jako offtopic.
 

HuanMing

Książę
Zapraszamy do rozmów na temat tego co zostanie wprowadzone w wersji 1.96, nie zaś tego co z nią wprowadzone nie zostanie. :)
Celem tego tematu jest zbieranie opinii na temat nadchodzącej wersji, pozostałe posty mogą zostać usunięte jako offtopic.
Powyższe posty są jak najbardziej na temat, ich wydźwięk jest taki: Nie jesteśmy zadowoleni z tego co zostanie wprowadzone w wersji 1.96 ponieważ oczekujemy innych zmian. Oczekujemy rzeczy o które gracze proszą od miesięcy. Oczekujemy czegoś co sprawi, że do FoE zalogujemy się z przyjemnością, a nie zastanawiając się co tym razem będzie nie tak. W ogłoszeniu piszecie "Obiecywaliśmy wprowadzenie nowych osiągnięć i oto nadchodzą!", a co z tymi wszystkimi zmianami, które obiecywaliście dawno, dawno temu? Co z tym co ważne? Jest w super długiej kolejce, daleko daleko za świnką? Chcecie pochwały za wprowadzenie czegoś co nie zmienia niczego? Podsumowując, wersja 1.96 w moim odczuciu nie wprowadza nic. Nic co ma znaczenie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
  • Poprawiliśmy nieco szybkość negocjacji, dzięki czemu będziecie mogli przeprowadzać je jeszcze szybciej!
Teraz będzie można dużo szybciej wydawać diaxy. Wieleki PLUS

  • Obiecywaliśmy wprowadzenie nowych osiągnięć i oto nadchodzą! Z tą aktualizacją zaprezentujemy Wam trzy nowe osiągnięcia, które od teraz będą dostępne w Waszych profilach!
Zmiana całkowicie nieistotna, jedyne co osiągnięcia dają to dodatkowy stres gdy nagle wyskakuje ich okno, które o dziwo nie czeka na swoja kolej w kolejce okien komunikatów tylko wyskakuje z nienacka jak ten przysłowiowy czołg.
thats_a_great_building.png

Piękne Perły Architektury!
Masz sporo Pereł Architektury? To świetnie!
Teraz możesz to pokazać.:)
Im więcej Pereł Architektury posiadasz - tym lepiej.

Każdy może sobie zobaczyć ile kto ma jakich pereł.

hey_big_spender.png

Hej, Rozrzutniku!
Inwestujesz w rozwój?
To nowe osiągnięcie śledzi ilość Punktów Rozwoju, które możecie wydać w ciągu jednego dnia(od północy do północy).

Zazwyczaj wydajemy wszystkie dostępne.
Możecie? A może zbieracie, wydajecie, co autor miał na myśli?
Mogę wydać ponad 2000 pr, bo tyle mam w inwentory, czy zostaną one zaliczone?


billy_the_kid.png

Billy Kid
Jeżeli jesteś wielkim wojownikiem, który potrafi pokonać całe sąsiedztwo - to osiągnięcie jest właśnie dla Ciebie!
Możesz teraz udowodnić wszystkim jak sprawnie potrafisz przełamywać obronę innych.
Sąsiedzi dobrze to wiedzą, a reszta ma to wiecie gdzie.

Poprawki błędów

  • Czasami zasoby surowca nie pokazywały się prawidłowo w okienku nagrody po zajęciu prowincji. Zostało to zmienione.
Nie ma się czym chwalić.
  • Nie można było zmienić położenia okna w części osiągnięć za pomocą rolki myszki, gdy kursor wskazywał na tło okna. Teraz powinniście móc przemieszczać się w tej części bez żadnych problemów.
Namiętnie przeglądam to okno. PLUS
  • W niektórych przypadkach mogło się zdarzyć, że lista wpłacających była zastępowana listą z innej Perły Architektury. Nie powinno to już mieć miejsca.
To nie powinno nigdy mieć miejsca.
  • Czasami ikona zadowolenia nie odzwierciedlała prawdziwego nastroju panującego w Waszych miastach. Teraz zawsze powinna poprawnie wskazywać samopoczucie mieszkańców!
Poprawi to zadowolenia graczy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4614

Guest
DROGI i SYMPATYCZNY PL TEAMIE: proszę o przekazanie negatywnego feedbaku do projektantów, bo błędy popelniaja i nie wiedza co czynia.... bo:

1) po co wybierac i prezentowac 3 wybrane osagniecia?

2) po co wogole osiagniecia?

3) w innych grach podobnego pokroju , to sie nazywa ranking

4) a w owym "rozbudowanym" rankingu widac wszystkie poczynania gracza?

5) czy jest wojownikiem ? czy handlarzem? czy budownicznym dróg? czy walczy w GvG ? czy tyllko leje sasiadow? itd.

6) dlaczego owe osiagniecia sa od nowa dla wszystkich? kto to wymyslil... ?

7) skoro zaczyna nowy gracz i gra 1 rok , a chce porównac swoje osiagniecia do osiagniec , innych graczy , to owe osiagniecie sa wspolmierne a nie rozrzucone w czasie i po roznych oknach:) ranking, profil....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Rozumiem, że osiągnięcie z Perłami będzie pokazywać Perły już postawione, a nie tylko wybudowane po wprowadzeniu osiągnięcia?
 

DeletedUser14685

Guest
Dla mnie aktualizacja nic wiekszego do gry nie wnosi. Osiagniecia niby mi nie przeszkadzaja (nawet sa ciekawsze niz te poprzednie), ale projektanci mogliby w tym czasie zajac sie wazniejszymi rzeczami :)
Jeszcze mam kilka pytan:
1) Kiedy planowane jest wprowadzenie ulatwienia wrzucania po kilka tys.
PR w perly? (chodzi mi tutaj o mniej wiecej przyblizona date, bo w przyszlosci to pojecie wzgledne)
2) Czy jest planowana zmiana nagrod w 4 etapie wypraw? Pytam dlatego, poniewaz wiekszosc graczy przekazala negatywny feedback na ten temat
3) Czy bedzie jakies dodatkowa opcja wykorzystania prometu? Wiem, ze wykorzystuje sie go do negocjacji, ale ja w wyprawach negocjuje tylko 1 walke :p

Z gory dziekuje, jesli ktos z teamu odpowie na moje pytania :)
 

DeletedUser16860

Guest
A ja mówie w imieniu także mobilnych. Od ostatniej super świetnej cudownej aktualizacji z przewspaniałymi i potrzebnymi osiągnięciami wyprawa gildijna to KOSZMAR! Ile można razy restartować? Co chwile sie wiesza, surowce sie czesto nie pokazuja. W dodatku wchodzac komus nie raz do perły z czatu gra odmawia posłuszeństwa, wyrzuca błąd i trzeba ją zamknąć. Ileż można? Gdy ma sie 10cio minutowy bonus z tawerny do negocjacji znacznie utrudnia to wykorzystanie. Zwyczajnie sie nie wyrabia przez głupie zacinanie negocjacji. Moze pomyślcie nad naprawieniem mobilnej zanim wprowadzicie kolejne bezsensy? Unikam teraz mobilnej jak ognia... Jak nie musze to nie tykam. Ostro odrzuca to do gry bo wiekszosc czasu jednak spedzalem w wersji mobilnej.
 

DeletedUser16965

Guest
nie macie czasem wrzenia że praca programistów forge wygląd mniej wiecej tak ?

635976295315814484-606471972_PatrickNothingTo-DoList.gif
 

DeletedUser4614

Guest
A ja mówie w imieniu także mobilnych. Od ostatniej super świetnej cudownej aktualizacji z przewspaniałymi i potrzebnymi osiągnięciami wyprawa gildijna to KOSZMAR! Ile można razy restartować? Co chwile sie wiesza, surowce sie czesto nie pokazuja. W dodatku wchodzac komus nie raz do perły z czatu gra odmawia posłuszeństwa, wyrzuca błąd i trzeba ją zamknąć. Ileż można? Gdy ma sie 10cio minutowy bonus z tawerny do negocjacji znacznie utrudnia to wykorzystanie. Zwyczajnie sie nie wyrabia przez głupie zacinanie negocjacji. Moze pomyślcie nad naprawieniem mobilnej zanim wprowadzicie kolejne bezsensy? Unikam teraz mobilnej jak ognia... Jak nie musze to nie tykam. Ostro odrzuca to do gry bo wiekszosc czasu jednak spedzalem w wersji mobilnej.

hahaha bo projektanci sami se łeb zawiesili na stryczek... taka przenosnia:)

istnienie MOBILNEJ wersji jest tak dobre, jak gdyby MOBILNEJ nie było

tyle wniosło złego co i dobrego dla gry i graczy... nie pełna wersja...

mam wrazenie ze ciagle gram w jkoms bete... a projektanci.. nie wiedza co z gra robic:) bo np. bedzie wesja 2.01? 2.02 2.22 ?
czy wreszcie bedzie jakis JEDEN - POWAZNY - NAPRAWCZY = PATCH ktory uratuje gre

mobilna bez GvG... mobilna bez wielu wielu dobrych rzeczy z BROŁSER EDYSZYN, które zabija gre...
 

DeletedUser5324

Guest
zostawcie te osiągnięcia - nie dorabiajcie ich więcej - nikt rozsądny tego nie chce! to nie jest do niczego potrzebne - tylko zasyfia (i tak zamuloną) grę... zajmijcie się lepiej poprawą płynności rozgrywki, naprawą kolosalnej ilości błędów, prośbami graczy - na razie idziecie w złym kierunku...
 

DeletedUser7795

Guest
zostawcie te osiągnięcia - nie dorabiajcie ich więcej - nikt rozsądny tego nie chce! to nie jest do niczego potrzebne - tylko zasyfia (i tak zamuloną) grę... zajmijcie się lepiej poprawą płynności rozgrywki, naprawą kolosalnej ilości błędów, prośbami graczy - na razie idziecie w złym kierunku...

Zgadzam się w 100%
 

DeletedUser5324

Guest
a gdzie w ogłoszeniu informacja, że w wyprawach doszły nowe badziewia, jak np : zestaw do masowej motywacji?
co jeszcze się zmieniło?
ze złotych reliktów wypadają też medale w żenująco małych ilościach...
 

DeletedUser5324

Guest
kurczę - racja :)
ale dałbym sobie czyjąś rękę odciąć, że aż tyle tego w skrzynkach nie było w poprzedniej wyprawie...
 

DeletedUser16965

Guest
pytanie/konkurs dla suportu ile PR wpacil gracz do perły ??

getattach,mid,23663,mpid,5,uid,3445283b6d55e3e9,min,0,nd,0,maxwidth,1366,maxheight,638
 
Status
Zamknięty.
Do góry