Dyskusja o wersji 1.87

Status
Zamknięty.

HuanMing

Książę
Czy wśród naprawionych błędów związanych z portem jest ten który błędnie nalicza doświadczenie dla niewłaściwych marynarzy?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Kolejna porcja poprawek nic nie wnoszących do gry, bez żadnego znaczenia strategicznego.
Czy wśród naprawionych błędów związanych z portem jest ten który błędnie nalicza doświadczenie dla niewłaściwych marynarzy?
Bardziej ciekawi mnie jakie bugi zostały wprowadzone.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Akurat jedna informacja z tej aktualizacji faktycznie mnie cieszy, a dotyczy ona co rusz wyskakującej historii jeśli wchodzi się do głębszych opcji gry. Naprawdę dobra aktualizacja.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser7795

Guest
@Mikekun nie oceniaj aktualizacji przed jej wgraniem. Tak samo jest z jakąś potrawą. Nie wiesz czy jest dobra dopóki nie spróbujesz.
 

DeletedUser2776

Guest
A co z mozliwoscia budowania perel bezposrednio z menu budowy? Opcja zostala wycofana?
 

kasia2389

Arcyksiążę
A co z mozliwoscia budowania perel bezposrednio z menu budowy? Opcja zostala wycofana?
Wygląda na to, ze tak w tym czasie "Ostatnio edytowane: Dzisiaj o 10:39"

  • Nagłówek ekranu Mistrzostw gildii został zmieniony, tak aby nie było wątpliwości, że Mistrzostwa odbywają się między światami.

A gdyby tak jeszcze zrobić puchar mistrzów, trzy najlepsze gildie wszystkich światów, dodatkowo nagroda 100, 50, 25% dla mistrzów i 3,2,1 % dla gildii ze światów mistrzowskich gildii.

I kolejny szczebel to mistrzostwa Gildii z wszystkich wersji językowych.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11123

Guest
Mnie martwi, ze nie ma w ogloszeniu: naprawiono dzialanie chowania do inwentarza i obejmuje ono swym dzialaniem rowniez lotry. Spodziewalem sie tego ale i tak mnie to martwi
 

DeletedUser7795

Guest
W tej aktualizacji tylko wyskakująca historia jest na plus, bo reszta to kompletne bzdety. Nie można się doprosić, żeby można było chować do inwentarza Kryjówki łotrów...
 

DeletedUser16860

Guest
A usunięty będzie bug związany z odgłosami walki? Mianowicie chodzi o to że odgłos ostatniej walczacej postaci powtarza sie w tle dopóki sie nie włączy i nie wyłączy muzyki.
 

DeletedUser15570

Guest
No nareszcie nowy pozytywnie zakrecony patch, dziekuje za naprawe naglowka, od poczatku wypraw zastanawialem sie czy aby na pewno mistrzostwa odbywaja sie miedzy swiatami, moje watpliwosci nareszcie zostaly rozwiane, kolejna super zmiana jest poprawne naliczanie punktow za diamentowe drogi, teraz moge z czystym sumieniem wywalic tysiace diaxow na drozki dla plebsu ... tzn. poddanych, wylozone diamentami, jedyna bariera ktora mnie od tego powstrzymywala wlasnie zostala usunieta. Niestety tych "kilka" napraw portu i armii nie moge skomentowac, gdyz nie wiem co dokladnie zostalo naprawione, aczkolwiek na pewno sa to kolejne bardzo potrzebne i pozytywnie zakrecone zmiany (choc cos mi mowi iz po prostu zostalo to wpisane aby nie wyszlo ze patch wnosi "tylko" te 3 kolosalnie potrzebnie poprawki, ale to na pewno tylko moje chore domysly). Oczywiscie nie moge sie doczekac tych super rozwiazan ktore zawitaja juz wkrotce do gry, ale rozumiem ze testujecie je dopiero od roku i trzeba jeszcze troszke poczekac.

Dobra robota.
Pozdrawiam ekipe i gratuluje kolejnej swietnej aktualizacji.
 

HuanMing

Książę
Niestety tych "kilka" napraw portu i armii nie moge skomentowac, gdyz nie wiem co dokladnie zostalo naprawione,
Przez chwilę się łudziłam, że może ktoś się pojawi i odpowie chociażby na moje pytanie z tym związane, ale chyba nie zrozumiałam idei tematu "Duskusja o wersji..." Mój błąd.
 

DeletedUser15570

Guest
Raczej mozesz uznac, iz moje domysly co do tych zagadkowych dwoch podpunktow sa odpowiedzia :)
 

DeletedUser8110

Guest
Jeśli nie pomoże aktualizacja Flash Playera do najnowszej wersji, napisz proszę do Supportu.
 

DeletedUser

Guest
flash jest zaktualizowany , gra u mnie chodzi fatalnie !
nie mogę skończyć eventu bo jak mam wejść w menu budowy żeby postawić budynek kulturowy ?
przed aktualizacją wszystko robiło normalnie
ok , zgłoszę problem do supportu
 

DeletedUser

Guest
na codzień w FoE wchodze przez maxthona , tu po aktualizacji menu budowy (młotek) nie jest aktywny , wszedłem więc do gry przez operę , tam można wejść w menu , jednak prędkość działania gry wywala na plecy ! powróciłem do maxthona gdzie spowolnienie jest widoczne jednak nie tak dokuczliwe jak na operze

co to za aktualizacja , która nie jest kompatybilna z ogólnie dostępnymi przeglądarkami ? dojdzie do tego że trzeba będzie do motywacji wchodzić przez chroma , do walk przez maxthona , a do menu przez operę ? to jakieś żarty są ?
 

DeletedUser7112

Guest
cała wersja jest do bani.
duperelami i perfumą sie zajmują devsi.

od dziś takie mam zdanie;-)

siorprajs - bez urazy :-)
 

DeletedUser15181

Guest
  • Historia wydarzeń wyskakiwała wielokrotnie podczas gry. Nie powinno to już mieć miejsca.
jednak ma miejsce , wyskakuje nadal
 

DeletedUser11123

Guest
  • Historia wydarzeń wyskakiwała wielokrotnie podczas gry. Nie powinno to już mieć miejsca.
jednak ma miejsce , wyskakuje nadal

Podzielę się z Wami ciekawszą obserwacją. Do czasu ogłoszenia co wersja 1,87 mam wprowadzić/naprawić, kompletnie nie wiedziałem o czym mowa w kwestii wyskakującej historii, u mnie tego nie było. Po wprowadzeniu najnowszej wersji już wiem.
Dobra zmiana!
 

DeletedUser

Guest
  • Historia wydarzeń wyskakiwała wielokrotnie podczas gry. Nie powinno to już mieć miejsca.
jednak ma miejsce , wyskakuje nadal
potwierdzam , historia nadal wyskakuje ! co jest dosyć irytujące :mad:
aktualizacja z cyklu ... chcieliśmy jak nigdy , wyszło jak zawsze :haha:
 

DeletedUser15181

Guest
Jedyny plus tej aktualizacji to że dodali rozszerzenie za medale.
 

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs Ten błąd z wyskakującą historią wydarzeń powinien wraz z tą aktualizacją zniknąć. Jak widać coś poszło nie tak. Wciskacie nam kit pisząc, że błędu nie będzie a jednak nadal on występuje. Co wy nie wiecie co jest zawarte w aktualizacji? :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry