Dyskusja o wersji 1.81

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12625

Guest
Ciekawe czy doczekamy się jakiejkolwiek informacji o drugiej części Arktyki przez wakacje :)
 

DeletedUser15227

Guest
W sumie to dlatego, ze nie walczę... Ale sam nie czaje po co do kogoś pisać i np. wyzywać.
Rozumiem napisać z prośbą o przestanie na jakiś czas czy ogólnie.

Nie uznaje próśb...no chyba, że chce mi pomóc i zainwestować PRy w perły. Jednakże, w dzisiejszych czasach trudno znaleźć hojnego inwestora, sam muszę brać z bazaru. Niektórzy nawet po przetasowaniu sąsiedztwa do mnie piszą :D
 

DeletedUser15181

Guest
Mam pytanie po co jest serwer beta, skoro do wersji finalnej trafia tyle oczywistych błędów?
 

DeletedUser14806

Guest
Bo to juz "tradycja"... na becie płaca dixami testerą za te same błedy co u nas, a tu my płacimy...Nerwami.
 

DeletedUser15227

Guest
Mam pytanie po co jest serwer beta, skoro do wersji finalnej trafia tyle oczywistych błędów?

Poczytaj na forum bety ile błędów zostaje wyłapanych. Niektóre zostają po prostu pominięte.
W tym miejscu chciałbym sie zapytać jak producenci samochodów sprawdzają swoje samochody. Z zony Toyotą już dwa razy nas wołali do serwisu by wymienić jakiegoś bubla produkcyjnego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12625

Guest
Mam pytanie, czy podczas tej aktualizacji zostanie wprowadzona opcja która pokazuje do jakiego momentu dotarła osoba z gildii czy musimy czekać na to do aktualizacji 1.82?
 

Załączniki

  • SHU_MrrAgV.png
    SHU_MrrAgV.png
    117 KB · Wyświetlenia: 26

DeletedUser7795

Guest
Dajcie już im spokój. Wakacje są! Siedzą, to niech sobie siedzą i wypoczywają.
 

DeletedUser14851

Guest
niektorym graczom blednie pokazuje poziom gildii , to takze bedzie poprawione czy w nastepnej wersji dopiero?
 

DeletedUser11629

Guest
Zacznij plądrować bazary...zobaczysz jak staniesz się popularny :D
Iii tam, Kozietul, przesadzasz. To zwykla, ludzka potrzeba nawiazania kontaktu, uzyskania od Ciebie odrobiny uwagi i zainteresowania... bo tak wpadasz na te bazarki, pladrujesz, gwalcisz i rabujesz... a nawet nie powiesz, jaki jest Twoj ulubiony kolor i czy lubisz gwiazdy o polnocy...
 

DeletedUser14806

Guest
Interesuje mnie ten fragment o poprawie kodu gry , co dokładnie to oznacza i w jaki sposób wpłynie to na jakość gry bo to bardzo wazne z punktu widzenia graczy.
 

DeletedUser3

Guest
W gruncie rzeczy poprawa szybkości serwera powinna być widoczna od zeszłego tygodnia. Jeżeli chodzi o większość akcji, zmiana jest raczej niewielka: ot, może "Wsparcie" odbędzie się trochę szybciej, zlecenia produkcji rozpoczną się ułamek sekundy wcześniej itd.
Sądzę jednak, że istotna różnica powinna być odczuwalna w godzinach wieczornych, gdzie mocne spowolnienie czasu odpowiedzi udało się ściąć bardzo mocno.
 

DeletedUser14806

Guest
Krótkie podsumowanie apropo poprawy kodu gry , wrócił ulubiony bład wewnatrzny , synchronizacji , gvg muli jeszcze gorzej , wywala z walki w decydujacym momencie , niemozna płynnie wymienic wojska , niemozna wstawic defa, niemozna wstawic oblezenia , niemozna walczyc! mapa "skacze" ładowanie mapy w normie nie krócej niz 30 sekund w zasadzie całkiem Dobra Zmiana. Chcemy wiecej.
 

DeletedUser15570

Guest
Krótkie podsumowanie apropo poprawy kodu gry , wrócił ulubiony bład wewnatrzny , synchronizacji , gvg muli jeszcze gorzej , wywala z walki w decydujacym momencie , niemozna płynnie wymienic wojska , niemozna wstawic defa, niemozna wstawic oblezenia , niemozna walczyc! mapa "skacze" ładowanie mapy w normie nie krócej niz 30 sekund w zasadzie całkiem Dobra Zmiana. Chcemy wiecej.

Skad ja wiedzialem ze bedziesz znow narzekal, dobrze ze Ci sie ta gra wogole jeszcze odpala :)

Co do bledu wewnetrznego na kompie go nie uswiadczylem nigdy, na tablecie za to jak najbardziej (nie ma dnia zeby mnie z nim nie wywalilo z apki), i nie spostrzeglem aby kiedykolwiek zniknal :D
 

DeletedUser15227

Guest
Skad ja wiedzialem ze bedziesz znow narzekal, dobrze ze Ci sie ta gra wogole jeszcze odpala :)

Co do bledu wewnetrznego na kompie go nie uswiadczylem nigdy, na tablecie za to jak najbardziej (nie ma dnia zeby mnie z nim nie wywalilo z apki), i nie spostrzeglem aby kiedykolwiek zniknal :D

Na komputerze rożne błędy wyskakują, błąd wewnętrzny, błąd synchronizacji, etc. Wynikają one głownie z winy Flasha. Flash jest martwy mimo ciągłych reanimacji. Pożera zasoby w sposób niekontrolowany, jest wolny i męczący. Można oczywiście ciagle narzekać na grę. Na forum Fiata 126p też można narzekać ze jest powolny, przegrzewa się i nie ma klimatyzacji...tylko po co?
Wszyscy wiemy o problemach...ale po co ciagle w każdym poście krytykować? :)
 

DeletedUser6174

Guest
Co do bledu wewnetrznego na kompie go nie uswiadczylem nigdy, na tablecie za to jak najbardziej (nie ma dnia zeby mnie z nim nie wywalilo z apki), i nie spostrzeglem aby kiedykolwiek zniknal :D

Możesz wyjaśnić jak to możliwe, że masz problemy z błędem wewnętrznym GVG, na tablecie na którym nie ma GVG?
 

DeletedUser15570

Guest
Możesz wyjaśnić jak to możliwe, że masz problemy z błędem wewnętrznym GVG, na tablecie na którym nie ma GVG?

A napisalem gdzies ze dotyczy on gvg? Napisalem o co mi chodzi z tym bledem, ale mod sobie wywalil pol tematu jak zwykle nie patrzac co wywala, i oprocz, nazwijmy to dyskusji, z tym hejterkiem bez argumentow ktory smieci forum swoimi "przemysleniami" jak to gra tragicznie dziala jemu i jego wyimaginowanym kolegom, poleciala takze odpowiedz do rickiego ktory o to pytal, drugi raz mi sie nie chce tego wyjasniac, skoro usuwa sie nie patrzac nawet co, widac do modow na forum foe nie dotarl jeszcze taki wynalazek jak edycja posta.
 

DeletedUser6174

Guest
A napisalem gdzies ze dotyczy on gvg?

W sumie to nie napisałeś, ale odpowiadałeś na post dotyczący błędu synchronizacji w GVG, więc było to dość jednoznaczne. W każdym razie nie zmienia to faktu, że błąd synchronizacji podczas walk dalej jest problemem, poza tym ja również nie zauważyłem żadnej poprawy wydajności gry po ostatniej aktualizacji i to nie tylko podczas GVG.
 

DeletedUser15570

Guest
W sumie to nie napisałeś, ale odpowiadałeś na post dotyczący błędu synchronizacji w GVG, więc było to dość jednoznaczne. W każdym razie nie zmienia to faktu, że błąd synchronizacji podczas walk dalej jest problemem, poza tym ja również nie zauważyłem żadnej poprawy wydajności gry po ostatniej aktualizacji i to nie tylko podczas GVG.

Pisalem ze w apce ten blad wewnetrzy mozna dostac, jak sie za szybko zmotywuje 2-3x, tak aby tablet wbijal dopiero poprzednia motywke, lub gdy ma sie zbior 20+PRow, zbierasz tak aby bylo na pasku ponad 20, chwila pauzy i zbierasz reszte, apka nie ma tak sztywnego paska prow jak wersja pc wiec pozwoli zebrac dalsze pry, ale zaraz wywali blad wewnetrzny, kilka innych sytuacji tez moze go wywolac w mobilnej wersji, lecz te dwa sa najpowszedniejsze.
Nigdy nie zostalo to naprawione, ale sa sie z tym zyc :)

Poprawa byla nie byla, ale nie przesadzajmy, iz gra dziala tak tragicznie, ze prawie nic nie mozna w niej zrobic, jak ktos ma syf w kompie to potem wychodza problemy, bo mapa sie laduje 2 minuty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
Pisalem ze w apce ten blad wewnetrzy mozna dostac, jak sie za szybko zmotywuje 2-3x, tak aby tablet wbijal dopiero poprzednia motywke, lub gdy ma sie zbior 20+PRow, zbierasz tak aby bylo na pasku ponad 20, chwila pauzy i zbierasz reszte, apka nie ma tak sztywnego paska prow jak wersja pc wiec pozwoli zebrac dalsze pry, ale zaraz wywali blad wewnetrzny, kilka innych sytuacji tez moze go wywolac w mobilnej wersji, lecz te dwa sa najpowszedniejsze.
Nigdy nie zostalo to naprawione, ale sa sie z tym zyc :)

Poprawa byla nie byla, ale nie przesadzajmy, iz gra dziala tak tragicznie, ze prawie nic nie mozna w niej zrobic, jak ktos ma syf w kompie to potem wychodza problemy, bo mapa sie laduje 2 minuty.

Tak, ale nie porównujmy rzeczy nieporównywalnych. To że kogoś wywali z apki podczas motywacji lub zbierania PR ma się nijak do tego kiedy cały czas wyrzuca Cię z GVG podczas walki gdzie traci się tysiące surek i masę wojska na ataki. Tutaj błąd wewnętrzny może skutkować stratą dodatkowych surek i wojska na kolejne oblegi, a nawet całego sektora, bo połowę walczących non stop wywala z gry i muszą robić reloga, a w tym czasie walka toczy się dalej bez nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry