Dyskusja o wersji 1.78

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13172

Guest
Zaczynam się bać, co można jeszcze zrobić z porą letnią, jak w tamtym roku było bardzo dobrze... Oby nie skończyło się to jak z Wielkanocą... Nie można zostawić dokładnie jak było w tamtym roku?
 

DeletedUser15756

Guest
O co chodzi z tą porą letnią? Gram od pazdziernika wiec pierwsze slysze o czyms takim. Ktoś naświetli temat?
 

DeletedUser14459

Guest
- Priorytetem powinno być odlagowanie GvG i samej gry
- Inna sprawa dlaczego Arktyka w ogóle została wprowadzona i podzielona na części? Teraz to się wszystko tak przeciąga.
W każdej normalnej grze zanim coś zostanie wprowadzone powinno być odpicowane na TIP TOP
 

DeletedUser7795

Guest
Mam złe przeczucia co do Eventu Letniego. Pewnie zlikwidują koło fortuny i dadzą te *!&$*@$&# skrzynki.
 

DeletedUser8110

Guest
- Priorytetem powinno być odlagowanie GvG i samej gry
- Inna sprawa dlaczego Arktyka w ogóle została wprowadzona i podzielona na części? Teraz to się wszystko tak przeciąga.
W każdej normalnej grze zanim coś zostanie wprowadzone powinno być odpicowane na TIP TOP
W ogłoszeniu zamieszczono informację, iż pracujemy nad poprawą działania wojen gildyjnych. :)

Arktyczna Przyszłość została podzielona na części, ponieważ od tej pory planujemy dodawać epoki fragmentami, za to częściej. Dzięki temu Gracze znajdujący się na drzewku technologii nie będą musieli czekać tak długo pomiędzy poszczególnymi częściami.
 

DeletedUser7795

Guest
...ponieważ od tej pory planujemy dodawać epoki fragmentami...

Mieliście mówione setki razy, że dodawanie epok częściami to zły pomysł. Ale przecież Wy wiecie lepiej. Co my - gracze - możemy o tym wiedzieć. Góra zawsze ma rację a ty niewdzięczny graczu nie masz nic do gadania.
 

DeletedUser15643

Guest
Arktyczna Przyszłość została podzielona na części, ponieważ od tej pory planujemy dodawać epoki fragmentami, za to częściej.

Zatem pytanie z a s a d n i c z e, Droga Ann: ile czasu mijało między wprowadzaniem poszczególnych epok w CAŁOŚCI, a ile czasu minęło od wprowadzenia epoki Przyszłości do wprowadzenia "I części epoki Arktyczna Przyszłość"?
I ile czasu zajmie wprowadzenie CAŁEJ Arktycznej Przyszłości?
 

DeletedUser13172

Guest
Mam złe przeczucia co do Eventu Letniego. Pewnie zlikwidują koło fortuny i dadzą te *!&$*@$&# skrzynki.
Oby nie zrobili zamiast nagród na kole to tajemniczych skrzyń na kole, w których są plany do obserwatorium ^^. (odpukać w niemalowane :p)

Nadal nie ma pomysłu na surowce z Arktyki? Czemu to tajna informacja? Niecały miesiąc temu weszła nowa epoka, w skarbcu blisko po 20 k jej, a nadal brak jej wykorzystania. W drugiej części chyba ma być dodany port, a teraz nie było wzmiany o nim. Nie można uchylić rąbka tajemnicy?
 

DeletedUser3

Guest
Bardzo proszę o powrót do tematu wersji 1.78. Dyskusje na tematy kolejnych epok można prowadzić w odpowiednich wątkach.
Dzięki! :)
 

Amadeuss

Rycerz
Ciekawe jakie tym razem ograniczenia przemycone zostaną niepostrzeżenie wraz z aktualizacją? Chodzi głównie o gvg - teraz jest ograniczenie do zwalniania sektorów co jeszcze? Komu przeszkadzało, że gracze nabijali sobie punkty? Ich surka, ich wojo ich czas. A gdzie mają walczyć w sąsiedztwie? Ostatnio wywaliło mnie do średniowiecza na 2 tygodnie a jestem w przyszłości, wielu znajomych skarżyło się o to samo. Zmieniacie punktację na korzyść walczących a potem zabieracie możliwość walki.
 

DeletedUser10421

Guest
Piszecie o GVG, ale do tej pory nic podkreślam "NIC" nie zostało naprawione, druga sprawa to nagrody w wyprawach gildyjnych, czemu gracze z Arktyki dalej wygrywają nagrody z epoki przyszłości? Kolejny raz wprowadzone poprawki są bardziej estetyczne, a to na co czekają gracze nie nadchodzi :(.
 

DeletedUser3

Guest
W wersji 1.78 nie było większych zmian związanych z GvG.
 

DeletedUser7795

Guest
W wersji 1.78 nie było większych zmian związanych z GvG.

Powiedz @Bryfft czy InnoGames nie widzi tych błędów, które zostały wprowadzone w poprzednich aktualizacjach, i które nie zostały jeszcze naprawione czy po prostu sobie to olewają, bo liczą się dla nich pieniądze a nie poprawa jakości gry ?
 

DeletedUser3

Guest
Musisz być bardziej konkretny :). Czy chodzi o coś związanego z wersją 1.78? Jeżeli nie, to stwórz proszę osoby temat.
 

DeletedUser7795

Guest
@Bryfft to nie moje ani żadnego z graczy zadanie aby szukać błędów. Myślę, że jeżeli ktoś robi nową wersję to on sam powinien sprawdzić dwa razy czy aktualizacja nie zawiera błędów. Jeśli je zauważy to powinien on te błędy naprawić, czyż nie?
 

DeletedUser13695

Guest
Pieknie
najwazniejsze jest to zeby okienko bylo zielone a gvg dalej olewaja. Jak bylo beznadziejnie tak dalej jest a pisanie ze pracujemy nad gvg nic nie zmienia.
 

DeletedUser13591

Guest
Mam złe przeczucia co do Eventu Letniego. Pewnie zlikwidują koło fortuny i dadzą te *!&$*@$&# skrzynki.
Bądź tak uprzejmy i nie podsuwaj takiego pomysłu ;) haha....


Z tym targowiskiem to fajnie. Mogłaby jeszcze być możliwość zakupu punktu z poziomu targowiska albo wyboru z paczki jak akurat nie ma na pasku.
 

DeletedUser14757

Guest
@Bryfft mam wrażenie, że wraz z wersją 1.78 wprowadzono ograniczenie: jedna mapa gvg na raz a później restart. A może to już wcześniej było...
 

DeletedUser15643

Guest
@Bryfft mam wrażenie, że wraz z wersją 1.78 wprowadzono ograniczenie: jedna mapa gvg na raz a później restart. A może to już wcześniej było...

było - bodaj od wprowadzenia szumnie zwanej "nowej epoki" nastąpiło dalsze roz...walanie GvG...
a mogło się wydawać, że w GvG już niczego nie da się sknocić, bo i tak leży i dogorywa - a tu proszę! :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry