Dyskusja o wersji 1.77

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Problemy z wydajnością, które nękały nas od kilku godzin powinny być teraz rozwiązane (a przynajmniej opanowane).
 

DeletedUser6543

Guest
Uprzejmie proszę support o zajęcie stanowiska w sprawie dzisiejszej aktualizacji, która praktycznie wyłączyła możliwość gry.

Pisałam a w trakcie pojawiła się wypowiedź Bryffa- jak zwykle zabrakło krótkiego "przepraszamy"... może ja jakaś dziwna jestem...
 

DeletedUser3

Guest
Uprzejmie proszę support o zajęcie stanowiska w sprawie dzisiejszej aktualizacji, która praktycznie wyłączyła możliwość gry.
Problemy z wydajnością zostały spowodowane usterką w ustawieniu serwerów. Problem został wyeliminowany, poprawa powinna być odczuwalna natychmiast.
Sorry za te niedogodności, mam nadzieję, że nie powtórzą się one ponownie. Życzę miłej gry!
 

DeletedUser15643

Guest
przykre, ale "odczuwalność" nie jest natychmiastowa, wręcz ŻADNA
 

DeletedUser16710

Guest
Naprawdę gratulacje - wzorcowa kompromitacja.
Nie tylko tych, którzy przygotowali "aktualizację", ale też tych, którzy ich zatrudnili.
Oby tak dalej, to po następnych dwóch lub trzech nawet nie będzie można uruchomić tego "wygaszacza".
 

DeletedUser15570

Guest
Mnie tam dziala wszystko perfekcyjnie, nie wiem o co wam wszystkim chodzi, to napewno wina waszych przedpotopowych komputerow z marnymi 4x3.5Ghz, 8gb ramu i 2gb na karcie, na tym pasjans nawet sie przeciez tnie. PROSZE WYCZYSCIC CIASTECZKA! :D
 

DeletedUser15992

Guest
Kiedy będzie można grać na FireFox-ie bez ciągłego obciążania serwera pustym ruchem, inaczej trzeba stale wznawiać sesję? Ustawcie dłuższy czas życia sesji.
 

DeletedUser16711

Guest
Może łaskawie ktoś odpowie kiedy NAPRAWDE zostanie rozwiązany problem. Bryfft zażartował wczoraj że naprawiono a ja oczekuje na sprawdzone informacje. Przecież tak się nie da grać - odświeżanie i odświeżanie przez cały czas.
 

DeletedUser15070

Guest
Ufff, juz myślałem, że to coś u mnie, bo zmieniałem konfigurację routera... Żenada!
 

kasia2389

Arcyksiążę
w. Problem został wyeliminowany, poprawa powinna być odczuwalna natychmiast.
Problem nie został naprawiony.
Problem zasypiania dotyczy firefoksa, właśnie sprawdziłem na innym komputerze, na foxie też zasypia.
Prawdopodobnie wszystkie wersje językowe i serwer testowy.
 

bartekmod

Książę
na 21 października zapowiedziana jest premiera Civilization VI, więc daję FoE czas do tego momentu na poprawę, niewielka letnia aktywność nie spowoduje u mnie wielkich irytacji niedoróbkami, na szybko zbiorę, rozdam PR, wrzucę do skarbca itd... cóż, centrum wiadomości właśnie teraz mi się ładuje bez efektu, wcześniej napisałem wiadomość i pomimo 5 minut jej wysyłania nie pojawiła się ona, znów mi otwiera perły spod przycisku powrotu do miasta i wywala... błędy duże, więc mała aktywność jest wskazana :)

ale poprawcie to wszystko bo kiedy wpadnę w syndrom jeszcze jednej tury musi być coś mega, bym nie zapomniał o FoE

EDYCJA:
właśnie mi napisało, że wyprawy Gildyjne się zakończyły i zapraszają za 6dni 23 godzin i 59 minut.... hue hue hue

aktualizacja: przeleciałem pozostałe 6 światów (wyprawy gildyjne działają), wracam na C a tam dalej nie śmiga, co jest? też macie problemy na C?
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Jeszcze taka mała UWAGA problemu zasypiania nie należy łączyć z wersją 1.77 albowiem dotyczy również serwera testowego a tam jest wersja 1.78 i wystąpił wczoraj około godziny 15 a wersja 1.77 została wgrana rano.
 

DeletedUser3

Guest
EDYCJA:
właśnie mi napisało, że wyprawy Gildyjne się zakończyły i zapraszają za 6dni 23 godzin i 59 minut.... hue hue hue

aktualizacja: przeleciałem pozostałe 6 światów (wyprawy gildyjne działają), wracam na C a tam dalej nie śmiga, co jest? też macie problemy na C?
Ten problem też powinien już zniknąć.
 

DeletedUser15651

Guest
NIE DA SIĘ GRAĆ !!!!!!!!

Ile jeszcze razy w ciągu jednego dnia mamy odświeżać stronę z foe ? bo mi już nerwy puszczają - nie da się nic zrobić a support WYJEBONGO PO CAŁOŚCI
Powinien - ale nie zniknął problem z wydajnością ! i nie pierdu smierdu o czyszczeniu ciasteczek czy pamięci - kilka kompów i to samo,kilkudziesięciu graczy pytałem i mają to samo


KIEDY WY TO ŁASKAWIE NAPRAWICIE ?
 

DeletedUser3

Guest
Problem z klientem gry, który przestaje odpowiadać, jest już znany i trwa praca nad jego usunięciem. Będzie naprawiony tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy za trudności.
 

DeletedUser14352

Guest
A ja sie wbije na inna mape gvg od poprzedniej (np. z zelaza na wczesne) konczy sie zgonem gry i jedynie co da sie zrobic to reset zeby wbic na inna mape.Smieszne,ze blad tyle razy juz opisywany i pewnie zglaszany a upierdliwy dalej nie naprawiony.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Ja żadnym z problem klimatu nie mam. W moim wypadku gra chodzi po staremu. Dodatkowo ewentualnie na becie wkradł się problem z strzałkami podczas ekspedycji, jednak to na becie a nie tutaj;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3

Guest
Problem został zidentyfikowany i będzie naprawiony w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut.
Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby tego typu problemy w przyszłości zdarzały się jak najrzadziej!
 

DeletedUser7261

Guest
Jakoś ciężko mi w to uwierzyć.
Problem został zidentyfikowany i będzie naprawiony w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut.
Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby tego typu problemy w przyszłości zdarzały się jak najrzadziej!
 

DeletedUser13172

Guest
Przykro mi, ale nie został. Specjalnie czekałam z opinią do tego co będzie się działo o 20.00 i tuż po. Nie ma żadnej zmiany w stosunku do dnia wczorajszego. Jak wczoraj zacinało tak nadal zacina na GvG ( o 19:59 miałam czyszczone ciasteczka i pamięć podręczną, aby nie było wątpliwości, że gra pamięta poprzednie ustawienia).
 

DeletedUser13172

Guest
Myślałam, że pisząc o problemach z wydajnoącią gry to masz na myśli znaczne pogorszenie GvG od czasu tej aktualizacji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry