Dyskusja o wersji 1.76

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7112

Guest
wywalanie o godzinie X:01 to normalnie....

Forge_of_Empires.ŻAL.pl

sorry, ale zjawisko się nasila.
rozłączenie kończy czaty.

tak wiem, wyczyścić ciasteczka.....:D
 

DeletedUser4614

Guest
"W niektórych przypadkach, zbieranie produkcji w mieście bezpośrednio po zaliczeniu (lub odrzuceniu) zadania, mogło prowadzić do wyświetlenia błędu. Ten problem został rozwiązany."

Nareszcie, brawo !!
 

DeletedUser3

Guest
GvG kuleje od dłuższego czasu ale InnoGames ma to gdzieś.
To nieprawda. GvG kuleje (to fakt), natomiast InnoGames zamierza to naprawić w ramach dłuższego procesu.
wywalanie o godzinie X:01 to normalnie....

Forge_of_Empires.ŻAL.pl

sorry, ale zjawisko się nasila.
rozłączenie kończy czaty.

tak wiem, wyczyścić ciasteczka.....:D
Nie kwestionuję, ale... w jaki sposób odnosi się to do wersji 1.76?
 

DeletedUser7795

Guest
To nieprawda. GvG kuleje (to fakt), natomiast InnoGames zamierza to naprawić w ramach dłuższego procesu.

Kurde, @Bryfft przestań gadać głupoty. Jakby im zależało aby GvG wstało na równe nogi to by coś z tym zrobili. Powinni zabrać się za to jak najszybciej i zrobić to najdokładniej jak potrafią. A oni jakieś mini-eventy wprowadzają. Owszem studnia życzeń i diamenty z zadań się przydadzą ale samymi mini-eventami graczy w grze nie zatrzymają. Muszą się bardziej zaangażować. Wiesz co się stanie jak zostawisz kanapkę i o niej zapomnisz? Spleśnieje. To samo czeka FoE jak się nie wezmą do roboty. Do tego jeszcze Arktyczna Przyszłość wprowadzana do gry na raty. Śmiech na sali :haha:
 

DeletedUser3

Guest
Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z priorytetów. Mam nadzieję, że w przyszłości zmienią się na takie, które bardziej Ci się spodobają.
 

DeletedUser13695

Guest
nie moge przejsc z mamy na mape w gvg , co chwila wczytuje sie i nic .
Wina nowej wersji czy wprowadzenia nowej epoki ?
 

DeletedUser14352

Guest
Kuki poprawka jak wejdzie raz na mape i wyjdziesz to nawet nie wrocisz bez resetu gry.
I kiedy dziala kinetyczne beda wkoncu naprawione? nadal pierwsze dzialo nie moze bic latajacych/ukrytych.
 

DeletedUser7795

Guest
Błąd z działami kinetycznymi jest już znany od jakiegoś czasu...
Wprowadzili epokę-niedoróbkę a stare błędy zostały.
Gdybym ja miał takich pracowników to bym ich na kopach wyniósł.
Jak mają coś zrobić to niech zrobią to dobrze. Jeżeli mają coś spierdzielić to niech się za to nie zabierają.
 

DeletedUser15227

Guest
Błąd z działami kinetycznymi jest już znany od jakiegoś czasu...
Wprowadzili epokę-niedoróbkę a stare błędy zostały.
Gdybym ja miał takich pracowników to bym ich na kopach wyniósł.
Jak mają coś zrobić to niech zrobią to dobrze. Jeżeli mają coś spierdzielić to niech się za to nie zabierają.

Już się nie denerwuj, na pewno naprawią. Trochę cierpliwości...otwórz piwko i od razu lepiej się poczujesz. Może nawet się zrelaksujesz? :D
 

DeletedUser14352

Guest
Juz chyba wszytko w tej grze ale obleganie wlasnego sektora to juz chyba przesada :p
682b75c83a6f421d98627b0559a07dcf.png


ps.bo resecie gry byl normalnie npc ale troche zdziwko jak to zobaczylem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry