Dyskusja o wersji 1.74

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15756

Guest
Widze ze moja poprzednia wiadomosc zostala olana cieplym moczem wiec napisze jeszcze raz. Od 3 dni świat G od godziny 20 do 23 jest niegrywalny. Tylko ten świat. Nie mozna nawet produkcji ustawic ani w perły wejsc, o wejsciu do miasta sąsiadów nie wspomne
 

DeletedUser8110

Guest
Widze ze moja poprzednia wiadomosc zostala olana cieplym moczem wiec napisze jeszcze raz. Od 3 dni świat G od godziny 20 do 23 jest niegrywalny. Tylko ten świat. Nie mozna nawet produkcji ustawic ani w perły wejsc, o wejsciu do miasta sąsiadów nie wspomne
Faktycznie przez ostatnie dni wieczorami na G mieliśmy drobne problemy techniczne w tych godzinach, jednak dzisiaj zostały już one wyeliminowane. Przyglądałam się uważnie temu światowi w wymienionych godzinach i było już dziś o wiele lepiej niż wczoraj. Przepraszamy za kłopoty!
 

DeletedUser15756

Guest
Tak, potwierdzam. Dzisiaj to mulenie trwało tak do 21 z kawałkiem, zobaczymy jak będzie jutro :)
 

DeletedUser14317

Guest
Jak zwykle jest super aktualizacja i niema sie do czego doczepić , gvg no cóż niech żyje własnym marnym zyciem a po co to naprawiać...
Rot...po co naprawiać.... przecież wszystko jest ok ! ;)
gvg jest super, a ty się czepiasz :) a tak serio walczyć nie idzie, ale to problemem nie jest :p
 

DeletedUser16604

Guest
Z cyklu: akurat zaprosiłam znajomych na FoE a wy zmieniacie w tym czasie ikonki i nagrody za to.
W efekcie czego nie otrzymałam ani tej śmiesznej dekoracji (którą się wcześniej ponoć dostawało jak zaproszeni znajomi doszli do Epoki Żelaza) ani diamentów :/
Czuję się bardzo oszukana :'(
 
Status
Zamknięty.
Do góry