Dyskusja o wersji 1.72

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15039

Guest
a co z błędem w ratuszu ? Pokazuje ze np u kogos w perle mam miejsce 7 ale zwrot jak za miejsce np 2 i mam tak na calej liscie nie aktualizuje sie i na dodatek pokazuje leste z bledami:mad:
 

Auksacer

Wicehrabia
  • Ikona trąbki widoczna w prawym panelu okna gry zniknie, kiedy powiadomienie zostanie odczytane [...]
A nie można było tak od początku? Ot tak, po prostu...

Pal licho z trąbką na bocznym pasku, wciąż zostanie wiadomość z trąbką w Centrum wiadomości i będzie zasłaniało 1 wiadomość. Tak jakby w Centrum wiadomości nie można było zrobić tak samo... może za pół roku się doczekamy - w końcu dobro trzeba dawkować powoli, a nie wszystko na raz:D

Ach no i to nowe okno zapraszania znajomych... no nareszcie! ileż można było czekać na tą zmianę! w końcu się doczekaliśmy:D

Jeszcze ta informacja w budynku towarowym o tym ile posiadamy towarów - no bez tej zmiany nie dało się żyć!;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5324

Guest
za to formatowanie liczb w wieżach PvP to zmiana pewnie aż jednej linijki kodu - no - napracowaliście się - nie ma co...
ranking Graczy nadal będzie się wyświetlał po powrocie z miasta innego Gracza, gdy weszło się do niego poprzez swoją perłę? to już za trudne do naprawienia - będziemy z tym żyć do końca świata i jeszcze dzień dłużej...
 

DeletedUser14317

Guest
W końcu naprawicie ten błąd z wracaniem z perły do rankingu....
ale reszta nie wnosi nic ;) a kiedy naprawicie błąd podczas walk gvg? wywalanie, problem z synchronizacją itd.?
a co do czatu... zobaczymy w praktyce jak to będzie, zreszta jak niektórzy twierdzą z czatem problemu nie ma ;)
 

DeletedUser5324

Guest
dla zabawy sprawdziłem przed chwilą ile zajmuje napisanie naprawdę prostego programiku do sformatowania liczb, żeby wyświetlały się przecinki w takim formacie : 1,000 ; 1,000,000 ; 1,000,000,000 itd. z dowolnej liczby... zajęło mi to niecałe 5 minut z wypiciem w trakcie tego kawy... a dodatkowo powiem, że robiłem to po kilkuletniej przerwie w pisaniu programów :) także prawdopodobnie płacicie swoim programistom w przeważającej większości czasu za pierdzenie w stołek :)
 

DeletedUser7795

Guest
Nie narzekajmy. Cieszmy się, że w ogóle coś robią :p
Zmiany na plus:
- trąba w końcu zniknie po przeczytaniu komunikatu
- informacja w budynku towarowym ile posiadamy danego towaru
- po powrocie do swojego miasta nie wyskoczy ranking

Osobiście brakuje mi możliwości wpisania ile paczek PR chcę użyć na raz. Nie lubię ciągłego klikania aby dodać komuś te 100 czy 200 PR do perły.
 

DeletedUser8110

Guest
a co z błędem w ratuszu ? Pokazuje ze np u kogos w perle mam miejsce 7 ale zwrot jak za miejsce np 2 i mam tak na calej liscie nie aktualizuje sie i na dodatek pokazuje leste z bledami
Ten konkretny błąd powinien zniknąć w jednej z najbliższych aktualizacji. :)

a kiedy naprawicie błąd podczas walk gvg? wywalanie, problem z synchronizacją itd.?
a co do czatu...
Jesteśmy świadomi, że działanie GvG wciąż wymaga poprawek. I będziemy takowe systematycznie wprowadzać.

także prawdopodobnie płacicie swoim programistom w przeważającej większości czasu za pierdzenie w stołek :)
Dawno już o tym nie wspominaliśmy, więc przypomnę - lista podana w ogłoszeniu jest skrótem najważniejszych zmian, które są widocznie z punktu widzenia Gracza. Nie oznacza to jednak, że nasi programiści pracowali w tym czasie jedynie nad wymienionymi w ogłoszeniu sprawami. Poza punktami wymienionymi w ogłoszeniu z każdą aktualizacją dodawane są liczne drobne poprawki oraz zmiany w kodzie, niektóre z nich związane z nadchodzącymi nowymi funkcjami w grze czy też eventami, a o których nie możemy jeszcze wspominać. Także bez obaw - nikt w biurze się nie leni, nie ma na to czasu. :p
 

DeletedUser14352

Guest
Mnie troszke wkurza bug po powiekszeniu miasta (zeby zobaczyc czy mam zbiory jeszcze) ze czat ucieka po za ekran.
Po wejsciu do kogos do miasta i powrocie do siebie wraca do normy ale czasem gre scina i ciezko do kogos wejsc bez resetu ;p
 

DeletedUser12453

Guest
najbliższa aktu mocno nijaka ale nie jest to zła wiadomość
gdyż zdanie "Pracujemy także nad poprawą wydajności na wszystkich poziomach i platformach," wynagradza /mam nadzieję/ bieżące problemy,
szkoda tylko że nie ma tam wzmianki o ulepszeniu a może bardziej unormowaniu gvg /;
 

DeletedUser14973

Guest
Kiedy dostępne będzie odbieranie skrzyń z podróży na smartfonie ?
 

DeletedUser11629

Guest
  • Niektórzy Gracze tracili w ciągu dnia połączenie z czatem. Od teraz będziecie ponownie do niego dołączani.
Niestety ten blad okazal sie zbyt trudny do naprawienia, wiec programisci postanowili usunac czat z gry :D

View attachment 2362
Nie czepiaj sie. Napisano, ze bedziesz podlaczany i to oznacza dokladnie to, co napisano. Po prostu wciaz jestes podlaczany... :D
 

DeletedUser15149

Guest
Pewnie chodzi o to, że powinna być kropka, a nie przecinek. Przecinek sugeruje, że dalej są miejsca dziesiętne, setne itd. :D
@mppierlak może zgłoś to do supportu, u mnie czat jest, nawet działa ok :]
 

DeletedUser3

Guest
IG stosuje system angielski, gdzie separatorem tysięcy nie jest kropka, ale przecinek. Kropka natomiast jest separatorem dziesiętnym.
Separatory są różne w zależności od wersji językowej (stąd też nie jest to tak proste w tworzeniu, jak może się wydawać i jak napisał Mirras Jot). Poprawiłem ogłoszenie - w wersji polskiej separatorem jest spacja. Tak to będzie wyglądać:

Untitled.png


Pozdrawiam i życzę przyjemnej Wielkanocy!
 

DeletedUser5256

Guest
No to rzeczywiście zmienia to gre po byku fes, ja tam zastanawiam się jaka by tu perłę z nudów wywalić, chyba Royal Albert Hall bo i tak gracze eko zostali frajerami, lepiej stuknąć jakis sektor 148 razy.
 

DeletedUser14806

Guest
Judasz - obsługa tej gry juz kilka razy napisała ze tu niema podziału na graczy eko i militarnych , poprostu jak nie jestes postrachem 1 sektora na mapie to wogole przestań narzekac;) albo szybko to zrozumiesz i zaczniesz tłuc 1 sektor 24/h na dobe albo zapomnij o dobrym wyniku w rankingu:)
 

Fatherland

Książę
Trzeba po prostu żeby 80% graczy do tego wykorzystywalo gvg i wtedy magia dziury w całym gvg zostanie ukazana. Wtedy prędko zmienia gvg w firmie. Albo będą się cieszyć że nie muszą na siłę udawać że poprawiają... Typowe jest bowiem w dzisiejszym świecie tworzyć projekty niedoskonałe I o skróconym zywocie. Było fajnie ale nie jest, na szczęście jest Nowy elficki świat inno.

Zachęcam do wykorzystywania gvg aby obalnazyc błędy tego projektu. Bo inaczej nic się tutaj nie zmieni. Oczywiście cenzura nielegalna pozostanie... Z tym jednak też możemy walczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry