Dyskusja o wersji 1.70

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15227

Guest
Czy coś wiadomo o naprawie ikonek (Zzz) w aplikacji mobilnej?
 

DeletedUser7261

Guest
Kolejna z rzędu aktualizacja, gdzie poprawiają samouczek.. Nie można zrobić tego raz, a porządnie i zająć się ważniejszymi rzeczami?
 

DeletedUser11629

Guest
Kolejna z rzędu aktualizacja, gdzie poprawiają samouczek.. Nie można zrobić tego raz, a porządnie i zająć się ważniejszymi rzeczami?

Nie mozna. Starzy gracze odchodza, trzeba oblaskawic nowych. Taka strategia rozwoju gry.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Kolejna z rzędu aktualizacja, gdzie poprawiają samouczek.. Nie można zrobić tego raz, a porządnie i zająć się ważniejszymi rzeczami?
Nie można, bo nie od razu się zauważa, że akurat w tym miejscu można dany element zmienić, by pomóc nowemu graczowi się odnaleźć.
 

DeletedUser11629

Guest
Niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi, a tego co to wysłać na wczasy na Grenlandię.
PS. Może jeszcze sklep w wielkanocnym ewencie załatwisz?

Ty sie tak nie ciesz, poki nie zobaczysz na co zmienia albo co przy okazji popsuja na jeszcze lepsze. Ja tam ostroznie podchodze do tej informacji.
 

DeletedUser8110

Guest
A czy jest planowany kapitan w aplikacji mobilnej?
Prawdopodobnie Poszukiwanie skarbów w przyszłości zostanie dodane do aplikacji. Nie znamy w tej kwestii żadnych konkretnych terminów.

ale nie widzę informacji , czy będzie naprawiony licznik walk ? ...... no chyba że coś przeoczyłem
Niestety, w wersji 1.70 licznik walk nie zostanie jeszcze naprawiony. Ale powinien działać poprawnie w kolejnej. :)
 

DeletedUser15793

Guest
  • Zgodnie z Waszymi życzeniami, po kliknięciu na nick danego Gracza w historii wydarzeń, pojawi się menu kontekstowe pozwalające na bezpośrednią reakcję na wykonaną przez niego akcję.

No jak super dopiero co rzuciłem tym pomysłem na forum a to masz już jest :D

...no chyba że była mowa o tym już wcześniej :p Ale i tak super - koniec z przeszukiwaniem rankingu :)
 

Auksacer

Wicehrabia
Ja to skomentuję moją twórczością graficzną...

2qdxvms.jpg

P.S.
Wiem, że nie najlepiej mi to wyszło, ale nie mam takich zdolności manualnych;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15227

Guest
Dobrze, ze numerka nie podalas, bo trza by bylo odszczekiwac.

Aplikacja jako tako nie była aktualizowana...czekam na wersje do pobrania z AppStore...jak nie beda zmienione ikonki bede czekał na min. 500 diamentów za robienie żartów ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Aplikacja jako tako nie była aktualizowana...czekam na wersje do pobrania z AppStore...jak nie beda zmienione ikonki bede czekał na min. 500 diamentów za robienie żartów ;)

A, nie byla? To skad u mnie ten zabawny ekran powitalny w evencie, ktory skonczylam? Taka mini aktualizacja przed aktualizacja wlasciwa. No spoko, to i ja poczekam z krytykanctwem do wlasciwej aktualizacji.
 

DeletedUser15227

Guest
A, nie byla? To skad u mnie ten zabawny ekran powitalny w evencie, ktory skonczylam? Taka mini aktualizacja przed aktualizacja wlasciwa. No spoko, to i ja poczekam z krytykanctwem do wlasciwej aktualizacji.

Właśnie pojawiła się aktualizacja appki :p. Instaluje.

Na pierwszy rzut oka:
  • Zzz pali się cały czas i jest bardziej widoczne +
  • Szkoda, że ikonka plądrowania dalej przedstawia złodzieja -
Co do stabilności to zobaczymy w praniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry