Dyskusja o wersji 1.69

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4614

Guest
Fajne te konwersacje gildyjne... ale niefajnie że kosztem 1 linijki ... czyli teraz zamiast 5 innych wątków , będzie widać 4.... :(

a ja wciąż czekam na porządnych komunikator... z :

- diodami "dostępności" (zielona - on-line czyli wiecej niz 1h, czerwona off-line, żółta + minuty - np. 5 minut temu(

- symbol odczytania tzw. ptaszkiem ... np. jak w Whatapp'ie

- porządnymi 10 albo 20 linijkami wiadomości jak w programach e-mail , (poza wersją mobilną z racji wymiarów ekranu) (najlepiej w opcji ze to gracz decyduje i ustawia ile widzi

- kolejna opcja potrzebna do dyspozycji gracza - tu usuwanie wiadomosci bez jej potwierdzania,,, szkoda amortyzować myszkę:)
 

DeletedUser15227

Guest
Czy aktualizacja przywróci poprzednie ikonki w aplikacji mobilnej, czy zostaje nadal małe "Zzzz"?
 

Mikekun

Książę
witajcie

Więc aktualizacja zaliczy niezłą wtopę z przeliczeniem punktów. W moim wypadku było tak że nasze poprawne miejsce było wyświetlane w pasku sąsiadów, gildii natomiast w znajomych przez pewien czas było pokazywane dosłownie 0 punktów, oraz 0 pozycja, co powodowało że na naszej dawnej pozycji pasek przeskakiwał na następną pozycję. Sytuacja trwała ok 2 tygodni co nie raz skutecznie mnie zaskakiwało przy motywacji znajomych. Co do gildyjnych konserwacji, widać że opracowali bubla, który chce zmasakrować to co już od dawna funkcjonuje w gildii, czyli główne wiadomości na dany temat. W sumie niezbyt czym ma się pochwalić aktualizacja.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15227

Guest
Ta lista zmian dotyczy tylko wersji przeglądarkowej.

Zazwyczaj aktualizacje wersji przeglądarkowej idą w parze z apka mobilna (coś tam zawsze ściąga nowego). A czy posiadasz jakieś informacje na temat tych nowych mikroskopijnych ikonek? Czy zostanie to zmienione?
 

DeletedUser14004

Guest
"Dodatkowe ulepszenia związane z nowym samouczkiem."
A czemu nie zajmiecie się grywalnością?
 

DeletedUser7795

Guest
  • Kilka poprawek technicznych, które powinny wpłynąć pozytywnie na działanie gry.
Ciekawe czy choć trochę się poprawi... Szczerze? Wątpię.
 

Auksacer

Wicehrabia
Kilka poprawek technicznych, które powinny wpłynąć pozytywnie na działanie gry.

Niepokojące jest słowo "powinny", tak jakby twórcy gry nie byli do końca przekonani czy tak będzie;)

A z innej beczki... będzie też dodane menu kontekstowe do Historii Wydarzeń? Na becie już od pewnego czasu jest, a przy aktualizacji 1.68 też nic nie wspomniano w changelogu o dodaniu menu kontekstowego do wież PvP i do pereł architektury, a przecież to widoczne i ważne zmiany, nie takie, które można zaliczyć do kategorii "można pominąć".
 

DeletedUser3

Guest
Nic z tych rzeczy. Chodzi o kompatybilność z aplikacją mobilną, której nowa wersja musi wyjść nie wcześniej niż w momencie aktualizacji wersji przeglądarkowej, ale zarazem ukazanie się aplikacji w wszystkich wersjach językowych Play Store i iTunes może zająć ponad 24 godziny od wydania.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czekacie aż oni klepną, wtedy wy klepniecie i będzie wyklepane ;)
Rozumiem, bo to zmiana również na mobile wiec potrzeba na raz.
 

DeletedUser15227

Guest
Nic z tych rzeczy. Chodzi o kompatybilność z aplikacją mobilną, której nowa wersja musi wyjść nie wcześniej niż w momencie aktualizacji wersji przeglądarkowej, ale zarazem ukazanie się aplikacji w wszystkich wersjach językowych Play Store i iTunes może zająć ponad 24 godziny od wydania.

A czy ktoś testuje zmiany w apce zanim wrzuci ja do AppStore? Po tym co zobaczyłem (a raczej nie zobaczyłem bezczynności budynku) śmiem wątpić. Czy tak trudno przetestować nowe ikonki, tak bardzo niewidoczne. Zawsze daleki jestem od krytyki, ale ostatnia aktualizacja na iOS to bubel nad bublami.
 

DeletedUser3

Guest
Wszystkie zmiany w grze są testowane.
Natomiast nie zawsze można przewidzieć, że coś zrobionego w najlepszej wierze ulepszania gry okaże się czymś naprawdę nietrafionym :). Tymczasem więc trwają już prace nad zmianą ikonki na bardziej widoczną.
 

DeletedUser

Guest
Dodam od siebie, ze zmiany techniczne typu "poprawki techniczne" sa czesto kosmetycznym zabiegiem nie odczuwalnym w rozgrywce :) U nas w firmie za tym pojeciem kryje sie po prostu stworzenie stabilnego toru kodowi przed dalszymi wiekszymi zmianami :p
 

DeletedUser11629

Guest
A czy ja sie wreszcie dowiem czy aktualizacja przegladarkowa odbedzie sie rownoczesnie z aktualizacja apki w google play store?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A czy ja sie wreszcie dowiem czy aktualizacja przegladarkowa odbedzie sie rownoczesnie z aktualizacja apki w google play store?
Wystarczy czytać wypowiedzi Bartka:
(...) której nowa wersja musi wyjść nie wcześniej niż w momencie aktualizacji wersji przeglądarkowej, ale zarazem ukazanie się aplikacji w wszystkich wersjach językowych Play Store i iTunes może zająć ponad 24 godziny od wydania.
Czyli wychodzi na to, że niekoniecznie będzie równocześnie, ale będzie to zbliżony czas :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry