Dyskusja o wersji 1.63

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
miałem zacytować ten fragment, ale Natalia mnie już ubiegła :)

to miło, że tylko niewielka ilość błędów będzie... chyba że zabrakło Wam słowa "poprawek"
 

DeletedUser8110

Guest
Uh. Zabrakło. :D Aczkolwiek tak wyszło śmieszniej... ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi.
 

DeletedUser675

Guest
W międzyczasie w dalszym ciągu pracujemy nad pewnymi, upragnionymi przez Was ulepszeniami. Najważniejszym z nich jest możliwość dodawania/usuwania członków konwersacji. W przyszłości planujemy również dalsze usprawnienia systemu wiadomości.
Skoro najważniejszym ulepszeniem jest dodawanie osób do konwersacji, to znaczy, że błąd zamulania, który UNIEMOŻLIWIA grę jest mniej ważny?
Dziękuję w imieniu graczy, którzy od 15 października nie mogą grać w FoE.
 

DeletedUser8110

Guest
Problem ten nie jest mniej ważny, jednak nie jest prosty do rozwiązania.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Skoro najważniejszym ulepszeniem jest dodawanie osób do konwersacji, to znaczy, że błąd zamulania, który UNIEMOŻLIWIA grę jest mniej ważny?
Dziękuję w imieniu graczy, którzy od 15 października nie mogą grać w FoE.

Nie doczytałeś że wciąż Aktualizacje polegają na ulepszaniu systemu wiadomości.
A kolejna, ma niby coś dodatkowo ale naprawdę niewiele ponad nic ;) więc najważniejszy błąd trzeba odczytać jako najważniejszy błąd nowego systemu wiadomości.
 

DeletedUser13272

Guest
Czy moglibyście pomyśleć nad możliwością opuszczania wątków z poziomu przeglądu wiadomości? Kiedy mamy np. 5 stron wiadomości i chcemy opuścić wątki np. ze strony 3 to jest dużo klikania, trzeba wejść oddzielnie w każdą wiadomość a po opuszczeniu wątku wracamy do 1 strony wiadomości i znowu trzeba wejść na stronę 3, wejśc do wątku, opuścić itd...
 

DeletedUser7795

Guest
Nie dość, że trzeba przechodzić do każdego tematu aby go opuścić to jeszcze dodali to potwierdzenie. Co to się do cholery dzieje?!
Zamiast polepszać grę to doprowadzają ludzi do nerwicy.

Bez_tytu_u.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
nie wiem czy to ma coś wspólnego z dzisiejszą aktualizacją, ale momentami znika/wyparowuje okienko czatu, nie tylko mi, w Gildii te same głosy słyszę
 

DeletedUser5324

Guest
tia... czat zacina się coraz częściej...
nie widzę żadnej poprawy w działaniu gry - zacina się wszystko jak poprzednio... na szczęście na razie nic nie straciłem w wyniku błędów gry - ale wszystko przede mną - w końcu jutro nowa epoka, więc nowe błędy :)
Brawo Inno :)
 

DeletedUser675

Guest
Czy moglibyście wyłączyć możliwość opuszczania rozmowy jeśli jest to rozmowa prywatna?

Wchodzę po paru dniach nieobecności, a tu kilka wiadomości z białą flagą i tytule "Opuszczono konwersację".

Niektórzy są bardzo niecierpliwi i kasują wiadomość zanim ja zdążę ją przeczytać i odpowiedzieć.

To jest chore, że w oknie wiadomości nie mogę odpowiedzieć tej osobie na wiadomość, bo ona ją opuściła.
To tak jakby rozmawiać z kimś w realu, a on nagle by się odwrócił i sobie poszedł.

Żeby odpowiedzieć takiej osobie, muszę ją znaleźć, w sąsiedztwie, gidlii czy rankingu, i dopiero potem mogę wysłać wiadomość.

Niech zamiast tego opuszczania, będzie możliwość skasowania takiej wiadomości, jak kiedyś. Chodzi oczywiście tylko o wiadomości prywatne, nie grupowe.

Brakuje jeszcze możliwości nadania tematu wiadomości. Nie chcę w jednym wątku rozmawiać o wszystkim z daną osobą i chcę też, żebym czytając stare wiadomości wiedział o czym była ta rozmowa, bo po awatarze nie jestem w stanie określić z kim rozmawiałem np. o wymianie PR.
 
Status
Zamknięty.
Do góry