Dyskusja o wersji 1.61

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
nie wiem czy wiesz ale wielu graczy pobiera forge of empire na telefon są tacy co nawet nie wiedzą o przeglądarkowej wersji i graja na mobilnej bez możliwości rozmawiania z innymi graczami teraz to się zmieniło - teraz dopiero przybędzie graczy :) cudowny system wiadomości :)

Jeśli jest tak jak mówisz to przyszłość gry jest tak pewna jak mobilni gracze na telefonach :) Pozdrawiam
 

DeletedUser15363

Guest
Fajnie dla graczy,którzy grają na telefonie. Tylko że w FOE grają również ludzie na zwykłych komputerach czy laptopach. Nie będę się kłóciła których jest więcej. Ale ogólnie twórcy gry powinni się liczyć ze zdaniem i tych i tych. I zrobić tak, żeby obie te grupy były zadowolone.
 

Molthess

Baron
Mogli dać kolor tła w zadaniach i w systemie wiadomości taki jaki jest w wyprawie po skarby kapitana. I nie było by takie oczojeb... Poza tym nowy system wiadomości to w gruncie rzeczy porażka. Wprowadza w komunikacji gildii więcej zamieszania niż potrzeba. Połapać się czasem nie można od tych wiadomości.
 

DeletedUser13910

Guest
System wiadomości powstał dlatego żeby gra hasała na mobilki, dlatego nie zmienią i tego również. Aktualizacje od roku również są pod mobilki, sprawy ważne dla nas są pominięte jak na razie.
Ja mam tylko nadzieje ze teraz zaczną sie aktualizacje dla wszystkich nie dla mobilnych, w końcu poprawią panel armii, znikną te dymki na cały ekran, prędkość wzrośnie, znikną te drobne błędy samoakceptowalne zadania itd

Ale znając tą grę wcisną nam nową epoke, w niej 25 błędów poważnych, 20 błahych i naprawią wiadomości... I każą tak czekać do lutego kolejnej aktualizacji...

Ciągle nie ogarniam jaki związek ma aplikacja mobilna ze spapraniem systemu wiadomości tu! Na mobilnej nie można było wprowadzić a tu zostawić tego co było???
 

DeletedUser11123

Guest
Ciągle nie ogarniam jaki związek ma aplikacja mobilna ze spapraniem systemu wiadomości tu! Na mobilnej nie można było wprowadzić a tu zostawić tego co było???

Jak to jaki związek!?!? Bo FoE to jedyna gra która nie ma oddzielnej wersji mobilnej, tylko stanowią jedność. JEDYNA!!!
 

DeletedUser3255

Guest
a naprawicie to, że teraz nie można wkleić nicków z pliku i trzeba za każdym razem ręcznie brodzić ? :) ...bo jak wklejasz to wyskakuje kłamliwa wiadomość, że tacy gracze nie istnieja :)
ps1. ostatnia linijka czatu dalej mi nie działa
ps2. zablokowaliście tymi zmianami normalne funkcjonowanie w grze ...coś co kiedyś zajmowało mi minutę ( max 2) teraz jest nie do przejścia nawet jakbym siedział na grze 24h na dobę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
ps2. zablokowaliście tymi zmianami normalne funkcjonowanie w grze ...coś co kiedyś zajmowało mi minutę ( max 2) teraz jest nie do przejścia nawet jakbym siedział na grze 24h na dobę :)

A co?

Jeżeli w tej aktualizacji nie będzie poprawki migającej wiadomości i takich tam drobnych ulepszeń tak denerwujących to zaczynam potępiać nowy system bo ile można.

Chyba zacznę co aktualizacja wysyłać zgłoszenia do supa z tym co nie działa prawidłowo oczywiście każda wiadomość osobno, ładnie i napisana.

>>> <3 - siorp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5787

Guest
nowy system wiadomości jest cudowny, od czasu jego wprowadzenia na bieżąco wiem kto opuścił konwersację, szkoda że tylko to i nic więcej bo naprawdę nie chce mi się wchodzić do każdego tematu aby sprawdzać czy jest nowa wiadomość oprócz tych najważniejszych o opuszczeniu konwersacji, brawo ty, brawo ja
 

DeletedUser12691

Guest
popsuliscie system wiadomosci, ja juz nawet tam nie wchodze, a gildia musiala sie na forum przeniesc
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Jeżeli ktoś grywa sobie na serwerze Beta, to na pewno zauważył, że powiadomienia o opuszczeniu konwersacji nie są już tak irytujące... :) Nic nie wskakuje na pierwszą stronę, ani nie wyprzedza aktualnych wiadomości. Bardzo przyjemnie.
 

DeletedUser11123

Guest
cieszy
a jest nadzieja że coś zrobią z kolorkiem i wielkością czcionki (kto i kiedy napisał) ?
 

DeletedUser15377

Guest
Moje sugestie, ponieważ obecny system jest daleki od idealnego:

- zakładający wiadomość może dodawać i usuwać członków dyskusji (np gdy ktoś odszedł z gildii)
- opcja blokująca możliwość opuszczenia dyskusji samowolnie przez gracza, szczególnie ważne przy np ogłoszeniach rady gildii czy rusztowaniach
- nie wyświetlanie powiadomienia gdy ktoś sam opuścił dyskusję
 

DeletedUser3255

Guest
Jeżeli ktoś grywa sobie na serwerze Beta, to na pewno zauważył, że powiadomienia o opuszczeniu konwersacji nie są już tak irytujące... :) Nic nie wskakuje na pierwszą stronę, ani nie wyprzedza aktualnych wiadomości. Bardzo przyjemnie.
.... ja grywam i co ? ;) wprowadzili ustrojstwo, które nie miało prawa bytu nawet na BETA ...tam jest serwer testowy a nie tutaj :)
ps. jak mnie boli, że masa ludzi zgadza się na "bylejakość" ... proszę o dobry produkt :)
literówka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9841

Guest
A żeby było jeszcze przyjemniej to przy "kopiuj - wklej" z notatnika kilka razy wywaliło mi błąd wewnętrzny...Normalnie wypas. Nie dość że nie mogę napisać odpowiednio długiej wiadomości to jeszcze nie mogę sobie tego przygotować w innym programie bo jak dam jedną linijkę lub literkę za dużo lub z jakiegoś innego bliżej mi nie znanego powodu będę sobie kilka razy wczytywał grę... Gratulacje "super" innowacji
 

DeletedUser3255

Guest
... z jakiegoś innego bliżej mi nie znanego powodu ...
Powód jest jeden : grasz w FoE ;)
ps. nawet jak się w piłkę gra zapomnieli ;)
ps2. coś mi się zbiegły problemy z gra od porażki w POLSCE ...jakoś od listopada zeszłego roku zaczęło zamulać ;)
ps3. przypomina mi się stary "kawał": depesza z Moskwy po meczu "hokeja" w Katowicach .... dawno temu ( dla młodych) mieliśmy imprę ... Kraj RAD odpowiedział: gaz stop, ropa stop, gratulujemy wygranej stop :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo dobrze, że wprowadzono wiadomości na urządzeniach mobilnych, niezmiernie ułatwi mi to granie w trasie i na uczelni :). Druga pozytywna zmiana to klikalne portrety postaci przy wiadomościach, choć to detal. Niestety, sam system wiadomości pozostawia sporo do życzenia, zajęło mi kilka dni opanowanie bałaganu w skrzynce, jaki powstał przez ciągłe komunikaty "X opuścił konwersację". Sam wygląd okna wiadomości to kwestia gustu, ja się do poprzedniego przyzwyczaiłem, ale może rzeczywiście obecny jest trochę bardziej przystępny, trudno powiedzieć. W każdym razie warto by jeszcze kilka poprawek w tym systemie poczynić, ale ogólnie wg mnie jest ok. Moja początkowa reakcja była negatywna, ale po kilku dniach już się dostosowałem i nie ma tragedii, a przynajmniej nie dostaję wreszcie wiadomości z grup, w których nie jestem od wielu tygodni ;).
 

DeletedUser3255

Guest
Bardzo dobrze, że wprowadzono wiadomości na urządzeniach mobilnych, niezmiernie ułatwi mi to granie w trasie i na uczelni :). Druga pozytywna zmiana to klikalne portrety postaci przy wiadomościach, choć to detal. Niestety, sam system wiadomości pozostawia sporo do życzenia, zajęło mi kilka dni opanowanie bałaganu w skrzynce, jaki powstał przez ciągłe komunikaty "X opuścił konwersację". Sam wygląd okna wiadomości to kwestia gustu, ja się do poprzedniego przyzwyczaiłem, ale może rzeczywiście obecny jest trochę bardziej przystępny, trudno powiedzieć. W każdym razie warto by jeszcze kilka poprawek w tym systemie poczynić, ale ogólnie wg mnie jest ok. Moja początkowa reakcja była negatywna, ale po kilku dniach już się dostosowałem i nie ma tragedii, a przynajmniej nie dostaję wreszcie wiadomości z grup, w których nie jestem od wielu tygodni ;).

Jesteś "niedzielnym graczem" ... fajnie że jesteś :) ... fajnie że można cokolwiek mobilnie zrobić :) ... a reszta ? ...reszta dla PANA ...a kto tutaj jest Panem ? klient czy usługodawca ?
 

DeletedUser12464

Guest
Jesteś "niedzielnym graczem" ... fajnie że jesteś :) ... fajnie że można cokolwiek mobilnie zrobić :) ... a reszta ? ...reszta dla PANA ...a kto tutaj jest Panem ? klient czy usługodawca ?

Owi niedzielni gracze to właśnie główny target takich gier jak FoE. Wiele wskazuje że 2015 rok będzie przełomowy na scenie gier bo to właśnie mobilki wyprzedzą konsole w generowanych przychodach i nasze brzęczenie na forum niewiele zmieni. Sam czasem z nudów odpalam FoE na telefonie gdy jestem poza domem i akurat muszę na coś czekać.

P.S. Powyższe nie zmienia faktu, że na komputerach osobistych nowy system wygląda strasznie + jego działanie pozostawia sporo do życzenia.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Owi niedzielni gracze to właśnie główny target takich gier jak FoE. Wiele wskazuje że 2015 rok będzie przełomowy na scenie gier bo to właśnie mobilki wyprzedzą konsole w generowanych przychodach i nasze brzęczenie na forum niewiele zmieni. Sam czasem z nudów odpalam FoE na telefonie gdy jestem poza domem i akurat muszę na coś czekać.

P.S. Powyższe nie zmienia faktu, że na komputerach osobistych nowy system wygląda strasznie + jego działanie pozostawia sporo do życzenia.

Heh szkoda ze jak ja napisałam coś takiego w ramach tematu listu do graczy to zostałam zhejtowana, od ostatniej epoki wszystko jest pod mobile i jeszcze teraz ktoś mi powie ze zmiana wiadomości była długo oczekiwana ;)
Pewnie technika poszła do przodu, ale jakoś nie widzę jak na razie złotego środku "gry na wszystkie urządzenia" na telefonie lipa, na pc lipa i tak się bujamy rok, aktualizacje przynoszą więcej złego niż dobrego, do tego genialne pomysły "przenieśmy podsumowanie dzienne" które nie wiem czy zaliczyć do zasłony dymnej czy faktycznie do działań mających poprawić coś, bo w sumie nie wiadomo co to poprawiło czego dowiodło? Że muli? No HALO Kolumb jako odkrywca w tym momencie powinien sobie zamontować rożen żeby się nie obijał przewracając w tym grobie...
 

DeletedUser13910

Guest
i o dziwo o 10 podczas motywacji, tylko przyciskiem wsparcie bez wchodzenia w miasta, muliło mi niemiłosiernie zamiast śmigać... chyba jakieś echo podliczenia zostało w grze

Mi się wydaje że to mulenie nie ma tylko i wyłącznie przyczyny w grze. Mi np tylko muli gdy w domu każdy z komputerów korzysta z internetu a nie tylko ja. Jak tylko ja używam to chodzi dobrze :) Ale za to GTA muli trochę :)
 

DeletedUser5787

Guest
Jeszcze raz o systemie wiadomości :) dziś o 3 w nocy wysłałem wiadomość do kolegi z gildii, teraz o 12 jest ona na 5 stronie wiadomości, jak myślicie czy mój kolega odczyta wiadomość ode mnie? :D, brak mi słów na opisanie (żeby nie dostać bana nie napiszę czego) twórcy nowego systemu wiadomości, może geniusz inaczej?
 

DeletedUser3255

Guest
jak nawaliło to, że ludziska nie mogli diaxów kupować to reakcja była natychmiastowa ...zmiana podsumowania itp itd ...ale jak nawalili z nowymi wiadomościami to musimy czekać do nastepnej i nastepnej aktualizacji ... widać po tych "ruchach" jak głęboko nas schowali ;)

>>>Dorabiasz sobie ideologię. Gra po prostu nie działała (dla tych co kupują Diamemnty i dla tych co nie), więc potrzebna była natychmiastowa reakcja. Teraz nie dzieje się nic, co nie pozwalałoby grać, więc nie będzie żadnych natychmiastowych ruchów. - Bryfft

Zmiany które wprowadzono uniemożliwiają grę ( nie tylko mi) i proszę w imieniu wielu graczy o natychmiastowe ruchy :)
ps. chyba, że to świadomy zabieg aby mniej ludzi wchodziło na FoE i dzięki temu schowaliście poprzednie błędy ..bo nie zamula tym, którzy nie grają ;)

Bryfft ... powiem Ci inną ideologię: nawet nazwij ją moją :) : wszelkie zmiany są kształtowane aby utrudniać grę "lepszym" ( w grze) ...każdy musi być równy ...ta ostatnia spowodowała chaos komunikacyjny ...typowy "rosyjski zabieg" ///gra niemiecka ...ale dobre wzorce są w cenie ;) ... poprzednie zmiany czego dotyczyły i komu w pupę waliły ? przypomnisz mi moje skasowane posty ? ...czy skasujesz kolejny ?
ps. policzono już ile osób mniej wlazło na grę ? ...bo ja wiem, że straciliście około 37% graczy :) ...część z Nich już bezpowrotnie ...a jak będziecie przeciągać to gra padnie na pysk :)

>>>Ze statystykami wyssanymi z palca (bo innych nie masz i nie możesz mieć) nie ma co nawet próbować toczyć sensownej dyskusji, więc po prostu poczekajmy i zoabaczmy.

Zdziwiony, że mam ? nie mam z "firmy" ..wystarczy trochę matematyki i trafiłem w 10 :) ...dostałem potwierdzenie, że pomyliłem się o 2,5 % :)
ps. zniszczyliście ( nie Ty i nie support) komunikację w grze ... co niszczy najlepiej zorganizowane gildie ... jedno lub dwuosobówki dostaja kolejne narzędzia i bonusy ...czy naprawdę chcecie aby głównym celem gry było zniszcz a nie buduj swoje imperium ...taki slogan zapraszał do gry w FoE

>>>Tak jak powiedziałem, nie dyskutuję. - Bryfft
skoro nie dyskutujesz to po co piszesz ? ... i nic mi nie mówiłeś ale tylko pisałeś ...chyba, że o czymś nie wiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6519

Guest
No nie, z tym oknem " konwersacji" nie da się grać, od góry do dołu "...........opuścił konwersację" okienko ci miga, wchodzisz 5 wiadomości , wszystkie 5: ........ opuścił konwersację, i to tło. nie tylko wykańcza to oczy ale również graczy, nerwowo. Bynajmniej mnie. Pozdrawiam i życzę lepszych pomysłów na przyszłość.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry