Dyskusja o wersji 1.36

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Towary można będzie znaleźć również w Inwentarzu???
Będą paczki z towarami?

Zastępowanie armii na mapie GvG - od teraz usuwanie armii obronnej nie będzie możliwe. Zamiast tego będzie można ją zastąpić nową armią, jeżeli sektor nie jest oblężony.
Dziękuje przyda sie :)

Centrum wiadomości - po przesunięciu w dół suwakiem znajdującym się w oknie pisanej wiadomości, jej ostatnia linijka nie była wyświetlana.
Denerwujący błąd więc miło ze naprawiacie.



Ta podmiana budynków dla mnie średnio przydatna, ale nie narzekam ogólnie fajna Aktualizacja.
 

DeletedUser7795

Guest
Co wy kurde jeszcze chcecie ?! :?
Przebudowa miasta i tak będzie baaardzo ułatwiona, bo nawet jak nie będziemy mieć wolnego miejsca to można będzie zamienić miejscami dwa budynki.
Aktualizacja bardzo mi się podoba choć jestem trochę zawiedziony, bo Współczesność jeszcze nie wejdzie :(
 

DeletedUser8996

Guest
Nawet ciekawa aktualizacja :)
Chociaż wolałem bez tej zamiany budynków, jak dla mnie, to lepiej jak jest trudniej ;)
 

DeletedUser4257

Guest
Mnie cieszy ta łatwiejsza zamiania budynków. W końcu jakoś ułożę sobie miasto do ładu. Co do nowych kursorów według mnie niepotrzebna zmiana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Mnie cieszy ta łatwiejsza zamiania budynków. W końcu jakoś ułożę sobie miasto do ładu. Co do nowych kursorów według mnie niepotrzebna zmiana.
No tak, tu Ci racje przyznam, niepotrzebna, co za róznica jaki wygląd tych przycisków?
Żadna, dalej mają te same funkcje.
 

DeletedUser775

Guest
Towary można będzie znaleźć również w Inwentarzu.

W jakim celu skoro nie ma limitu posiadania towarów. Czyżby planowane było inne wykorzystanie paczek z towarami?

No tak, tu Ci racje przyznam, niepotrzebna, co za róznica jaki wygląd tych przycisków?
Żadna, dalej mają te same funkcje.

Nie trzeba się będzie wpatrywać czy kursor jest nad odpowiednim obiektem. Po za tym to fajny "bajer" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Natalia, tak wyglądają towary w inwentarzu:
OeqjS2V.jpg

Trochę krzywy ten screen, ale zrobiony w pracy na szybko ;) póki nikt nie podgląda co robię :p
 

DeletedUser775

Guest
A trzeba sie wpatrywać? Jakoś nie zauważyłem :p
Ale to pewnie dlatego, że ślepy jestem :p

Ta świecąca obwódka jest tak ledwo widoczna, że zmieniający się kursor będzie ułatwieniem podczas przebudowy miasta czy zbierania plonów.


W inwentarzu będzie zakładka z towarami taka sama jak w ratuszu.

Widzę tu brak konsekwencji. W inwentarzu na przedmiotach możemy wykonywać jakąś akcję a na towary możemy sobię tylko popatrzeć. Nie widzę sensu tej zakładki, za to usunęli zakladkę "osiłka" czyli cichcem wycofali się z pomysłu, który byłby bardzo ciekawym rozwiązaniem w walkach, a mianowicie dodatkowa jednostka "dowódca" której cechy rozwijalibyśmy jak w grach RPG.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
aaaa to już wszystko jasne!
Widze ze powoli inwentarz zaczyna istnieć jeszcze został siłacz i prezenty ;)
 

Mikekun

Książę
Ile tej kosmetyki ,kiedy nowa wersja!!!?

Nowa wersja wejdzie 7 października więc się jeszcze pomęczymy z tą.

Co do zmian, wreszcie mogę powiedzieć że udana wersja. Bardzo mi się podobna zresztą nowość polegająca na zastępowaniu wszystkich budynków a nie tylko domków.

PS: Będzie więcej klawiatury w grze czy nie ?

pozdrawiam Mikekun
 

Mikekun

Książę
ricky, jak najbardziej. Jak na razie jej nie widzę i coś mi się wydaje że jakoś długo jej jeszcze nie zobaczymy :D

pozdrawiam Mikekun.
 

DeletedUser8996

Guest
ricky, jak najbardziej. Jak na razie jej nie widzę i coś mi się wydaje że jakoś długo jej jeszcze nie zobaczymy :D
Spokojnie, ja myslę, że prędzej czy później będzie klawiatura, przy następnej wersji czy przy setnej licząc od tej, ale prędzej czy później będzie :p
 

Auksacer

Wicehrabia
Fajna aktualizacja:) Ponadto gratulacje dla tłumaczy za poprawienie błędu w changelogu na becie:

Mouse cursors are now age dependent and sensitive
Ulepszono grafikę kursora. Wygląd kursora będzie się zmieniał w zależności od akcji jaką może wykonać

A ja głupi na becie kombinowałem czemu kursor nie zmienił mi się po przejściu do epoki żelaza;)
 

DeletedUser7112

Guest
naprawde miła niespodzianka:-)
Balans Pereł - ok, szkoda troche tych towarów z Atomium ale to spadek o 15%. można przeżyć;-)
Przebudowa miasta- super.
 

DeletedUser

Guest
Czyli bez usuwania armii w sektorze będzie można wstawić po prostu nową armię zamiast tej starej?:) dobrze rozumiem??
 

DeletedUser6763

Guest
Trick z budynkami super :) Wrzucanie armii też ułatwi sprawę. Balans pereł nie można narzekać, choć brakuje mi trochę działań w kierunku reanimacji tych kiepskich pereł, z którymi coś warto by było zrobić - Notre Dam chociażby - przy tych parametrach można ją tylko postawić dla ładnego wyglądu. Podobnie rzecz się ma z Koloseum po wprowadzeniu wież zwycięstwa wypada blado.
Ogólnie rzecz biorąc jednak zmiany na plus. :)
 

DeletedUser3220

Guest
Fajna aktualizacja:) Ponadto gratulacje dla tłumaczy za poprawienie błędu w changelogu na becie:
A ja głupi na becie kombinowałem czemu kursor nie zmienił mi się po przejściu do epoki żelaza;)

Być może w przyszłości wygląd kursora będzie faktycznie zmieniał się w zależności od Epoki, ale to spokojnie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry