Dyskusja o wersji 1.113

DeletedUser17941

Guest
witam kiedy wejdzie to rozszerzenia terenu dostępne za Diamenty.
 

DeletedUser17941

Guest
a ja myślałem ze za diamenty to dla wszystkich to nici z tego to od której epoki dodali za diamenty ?
 

DeletedUser18822

Guest
Chyba przy okazji aktualizacji pozmienialiście ilość potrzebnych PRów do rozbudowy Wyroczni Delfickiej. Szkoda, że nie ma o tym ani słowa. Postawiłem, bo kolekcjonuję perełki, do tego znajomi itp. rozwijają ją u mnie sami, doszło do 9 lvl, gdzie na 10 potrzeba było 450 PRów. Od wczoraj jest to 650 PRów. 200 więcej. I 150 więcej niż wymaga 10 lvl zeusa. Skoro Wyrocznia jest perłą mającą wspomagać sam początek gry, to czemu do jej rozwoju potrzeba teraz tyle PRów jakby była co najmniej z wczesnego średniowiecza? Wcześniejsze levele też mają zwiększone potrzebne ilości PRów. Trochę nielogiczne i szkoda, że przemilczane w wykazie zmian. Przy okazji mogliście podnieść bonusy z niej o te 50% ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Kolego jeszcze nie znasz ulubionego słowa używanego przez suport??? BALANS zapamietaj sobie to bo to nie pierwszy i nie ostatni raz jak coś ci zmienią bez uprzedzenia albo zapytania o twoje zdanie.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Chyba przy okazji aktualizacji pozmienialiście ilość potrzebnych PRów do rozbudowy Wyroczni Delfickiej. Szkoda, że nie ma o tym ani słowa. Postawiłem, bo kolekcjonuję perełki, do tego znajomi itp. rozwijają ją u mnie sami, doszło do 9 lvl, gdzie na 10 potrzeba było 450 PRów. Od wczoraj jest to 650 PRów. 200 więcej. I 150 więcej niż wymaga 10 lvl zeusa. Skoro Wyrocznia jest perłą mającą wspomagać sam początek gry, to czemu do jej rozwoju potrzeba teraz tyle PRów jakby była co najmniej z wczesnego średniowiecza? Wcześniejsze levele też mają zwiększone potrzebne ilości PRów. Trochę nielogiczne i szkoda, że przemilczane w wykazie zmian. Przy okazji mogliście podnieść bonusy z niej o te 50% ;)
Nie miało to związku z tą aktualizacją. Proporcja wymagania-nagrody była błędna, stąd rozbieżność. Poprawka została wprowadzona w poniedziałek.

Drodzy Gracze,

W ciągu kilku ostatnich dni otrzymaliśmy wiele zgłoszeń dotyczących możliwości nadużyć za pomocą Wyroczni delfickiej. Informujemy, że problem został naprawiony i wykorzystanie tej Perły w taki sposób nie będzie już możliwe.

Dziękujemy za troskę o równowagę w grze i szybkie zgłoszenie problemu.

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Do góry