Dyskusja o wersji 1.113

kasia2389

Arcyksiążę
Zmiany i ulepszenia

  • Zwiększona została liczba dostępnych zakładek szeptu na czacie - Tak, tego bardzo niektórym brakowało, +20 do szczęścia
  • Zostały dodane rozszerzenia terenu dostępne za medale i Diamenty. - Kochamy Was +200 do euforii

Pozostałe zmiany

  • Zmieniona została ilość punktów rankingowych, które zapewniała Perła Architektury Kraken, tak aby bardziej odpowiadała innym Perłom Architektury z tej epoki. - Może są gracze, którym na tym zależy +0 do wszystkiego
  • Upewniliśmy się, że po zakończeniu walki o sektor w prowincji użytkownik zostanie przeniesiony z powrotem do podglądu prowincji. - Było tak i zostało to zepsute, więc to raczej poprawka błędów jest.

Poprawki błędów

  • Przycisk załącznika nie będzie już przesłaniał pola wprowadzania tekstu w systemie wiadomości. - Tak powinno być od początku.
  • Naprawiono błąd wewnętrzny, który mógł powstrzymywać Gracza przed rozpoczęciem kolejnej tury w walce. -To bardzo denerwujące -20 do irytacji.
  • Naprawiono błąd wewnętrzny, który występował podczas próby otwarcia okna podglądu Perły Architektury, które było już otwarte. Otwieranie otwartego to nie jest rozsądne działanie. -20 do irytacji.

Ogólnie rozszerzenia i czat - brawo WY, reszta bez znaczenia strategicznego.
 

DeletedUser19016

Guest
Powtarzam się w wielu postach ale nigdzie nie dostałem odpowiedzi, kiedy zostaną wprowadzone te dzienne zadania dla wszystkich?!
Może szanowne grono administratorów udzieli mi takowej odpowiedzi :/
 

DeletedUser16965

Guest
rozszerzenie za medale dla wszystkich czy dostępne dopiero po osiągnięciu OP ?
 

DeletedUser16965

Guest
Czy planujecie moze dodać w wersji na komórkę możliwość sprawdzenia kto wystawia daną ofertę na targu?
 

DeletedUser17530

Guest
Jak już ktoś tu wcześniej napisał w jakimś innym temacie, wklejając info z niemieckiego forum:

- maksymalna ilość jednocześnie otwartych szeptów została zwiększona do 7.

To tak jakby ktoś chciał wiedzieć, bo w ogłoszeniu brak tej informacji :)
 

Mikekun

Książę
witajcie

Jak dla mnie powinna zostać również wgrana gruntowna poprawka na Androida ponieważ nadal nie można np odbierać w Androidzie skarbów jak mam zainstalowaną aplikacje. Dodatkowo wkrada się też błąd odnośnie motywacji znajomych. Gdzie część danej osoby która jest następna w kolejności do motywacji jest zasłania przez opcje "zapraszana dodatkowych osób". Masakryczne to przeszkadza w motywacji.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser16965

Guest
Dziękujemy za naprawę szeptów (wreszcie!), nowe rozszerzenia i za w miarę wczesne ogłoszenie o aktualizacji, oby tak dalej :)

gdyby jeszcze dodac do tego w maire szybki udzielanie odpowiedzi ;) ech fajnie tak sobie pomarzyć :)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Powtarzam się w wielu postach ale nigdzie nie dostałem odpowiedzi, kiedy zostaną wprowadzone te dzienne zadania dla wszystkich?!
Może szanowne grono administratorów udzieli mi takowej odpowiedzi :/

Jak tylko prace nad tą funkcjonalnością zostaną zakończone. Na chwilę obecną nie możemy jeszcze podać konkretnej daty.

rozszerzenie za medale dla wszystkich czy dostępne dopiero po osiągnięciu OP ?
Rozszerzenia za medale są niezależne od epoki. To znaczy, że każdy będzie mógł z niego skorzystać.

Czy planujecie moze dodać w wersji na komórkę możliwość sprawdzenia kto wystawia daną ofertę na targu?
Dążymy do tego, aby zarówno wersja mobilna, jak i przeglądarkowa były tak spójne, jak się tylko da. Obawiam się , że na chwilę obecną nie ma tej zmiany w najbliższych planach. Możliwe jednak, że pojawi się w przyszłości.

Jak dla mnie powinna zostać również wgrana gruntowna poprawka na Androida ponieważ nadal nie można np odbierać w Androidzie skarbów jak mam zainstalowaną aplikacje. Dodatkowo wkrada się też błąd odnośnie motywacji znajomych. Gdzie część danej osoby która jest następna w kolejności do motywacji jest zasłania przez opcje "zapraszana dodatkowych osób". Masakryczne to przeszkadza w motywacji.

Poszukiwacz skarbów nie jest dostępny w aplikacji mobilnej. Błędy proszę zgłaszać za pośrednictwem systemu support.
 

DeletedUser15836

Guest
  • Zmieniona została ilość punktów rankingowych, które zapewniała Perła Architektury Kraken, tak aby bardziej odpowiadała innym Perłom Architektury z tej epoki.

W górę czy w dół? I jest inna perła niż Muzeum poza Pokraką z OP? :O

Za szepty - z 5 -> 2 -> 7 daję okejkę ;)
W sumie 5+2=7 :D
 

DeletedUser17290

Guest
Oferta specjalna
Święte obserwatorium serio ?
od razu dajcie św i ogłoście że gra już nie jest free to play
no co robić eventy za nagrody o nieco mniejszej użyteczności co świątynia wiedzy, skoro ktoś kto nie zna się na grze może sobie kupić ich całe miasto
mam takie pytanie do graczy, jak zobaczycie ilu graczy poniżej 1kk punktów w całych miastach obsadzonych kupionymi świątyniami wiedzy przestaniecie grać ?
 

DeletedUser17290

Guest
chcecie dawać przewagę graczom kruży płacą OK ale bez przesady, dawanie im dostępu do stworzenia całego miasta lepszego niż po kilku latach aktywnej i przemyślanej gry w przeciągu godziny
jeśli chcecie dawać im taką przewagę to dajcie im budynki z eventów albo coś takiego a nie dostęp do jednych z najlepszych budynków w grze, fontanny im możecie dać albo świątynie inspiracji ale nie św i śo
 

DeletedUser16730

Guest
Święte obserwatorium serio ?

Nie.
70d3b79144260.jpg



mam takie pytanie do graczy, jak zobaczycie ilu graczy poniżej 1kk punktów w całych miastach obsadzonych kupionymi świątyniami wiedzy przestaniecie grać ?

Nie, to trochę tak jak jeden kolega który nie po to robi awanse żeby inni stali w epoce i perły rozwijali. I bardzo się cieszy kiedy producent wymusza awanse, bo wprawdzie jego to nie dotyczy, ale nic tak nie cieszy jak to kiedy sąsiad ma pod górkę. Taka zupełnie bezinteresowna zawiść.
Mam swój plan na zabawę, niespecjalnie mnie interesuje co mają inni. Dla mojej przyjemności mogą sobie nakupić świątyń za roczną emeryturę babci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
W dzisiejszej ofercie są różne prezenty ja mam przechowajkę za 250.

Studnia za 2000 to żaden rarytas. Ponadto jak ich znam to można tylko jedną kupić.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12062

Guest
Nie, to trochę tak jak jeden kolega który nie po to robi awanse żeby inni stali w epoce i perły rozwijali. I bardzo się cieszy kiedy producent wymusza awanse, bo wprawdzie jego to nie dotyczy, ale nic tak nie cieszy jak to kiedy sąsiad ma pod górkę. Taka zupełnie bezinteresowna zawiść.
Mam swój plan na zabawę, niespecjalnie mnie interesuje co mają inni. Dla mojej przyjemności mogą sobie nakupić świątyń za roczną emeryturę babci.

Widzę, że dalej w kolejnych wątkach to samo.... :D:D:D. Tobie to się jednak strasznie nudzi :D:D:D:D:D
 

DeletedUser17290

Guest
jedne śo no to może jeszcze ale na rok
studnie i inne gorsze mogą sobie być
a co do wymuszenia badań to jest ok, nie za bardzo i nie tak aby można je było zostawić w zapomnieniu
 

DeletedUser16730

Guest
jedne śo no to może jeszcze ale na rok
studnie i inne gorsze mogą sobie być

Ale dlaczego akurat problem z śo i dlaczego w ofercie specjalnej?
Licząc, że tarasy są identyczne w przeliczniku na pole, mam tego ponad 50 przez 8 miesięcy i mam nadzieję, że kiedyś wymienię na św.
A japońskie ogrody których można było nawalić za mniejsze pieniądze i są lepsze to nie problem? Czy pałace, czy św? Śo to nie takie mecyje wcale.
 
Do góry