Dyskusja o wersji 1.107

DeletedUser18727

Guest
Kiedy szanowni twórcy gry, zaczną słuchać graczy i wprowadzą modyfikację poprawiającą komfort wrzucania PR w perłę.
Wrzucanie 2tys czy 3tys pr kilkunastu osobom, klikając paczke co 10pr jest już naprawdę nieludzkie. 3/4 graczy oczekuje takiej modyfikacji gdzie przy kilku kliknięciach bedzie mozna np wrzucić całą oczkiwaną sumę pr w perłe. Cokolwiek proszę zrobić aby nie było to tak powolne i męczące jak jest teraz.
 

DeletedUser4614

Guest
LORDU

nie wprowadza, bo to rozwali gre...... Trzeba klikac, aż by oslepnac.

Nowi gracze nie maja tysiecy PR, nowego klienta to nie boli, Nowy klient kupuje diamenty, nowy jest najwazniejszy, mbilne wersje sa wazniejsze, to jest aplikacja kompercyjna,

wiec albo sie godzisz albo konczysz...
 

DeletedUser7795

Guest
@aleq mnie męczy wrzucanie niecałego tysiąca PR a u was jest gorzej, bo pewnie wrzucacie nawet 10k PR dziennie...

Czy nowy sposób wrzucania PR wszedł na którąkolwiek z wersji języcznych czy jest tylko na becie?
Aktualizacja tak potrzebna jak dorosłemu smoczek... Nic konkretnego.
 

DeletedUser16730

Guest
Pies Pawłowa się ślinił jak usłyszał dzwonek, a ja na słowo "aktualizacja" mam wrażenie, że wszystko się psuje. Jutro pewnie to wrażenie się urzeczywistni...
 

DeletedUser16965

Guest
to jakaś paranoja, kpina z graczy i totalny brak szacunku.. jak można wogóle z czymś takim wyjść do ludzi.. wybacz ale naprawdę juz powoli przegnacie z tymi kopletnie nic nie dającymi aktualizacjami (po za tym ze zwalniją cała grę)...

images
 

DeletedUser6799

Guest
Ja chce się zapytać kiedy wejdzie nowe okno pereł
na BETA już jest od jakiegoś czasu i jak dla mnie działa ok a wrzucanie PR odbywa się dużo szybciej i nie będzie marudzenia
 

DeletedUser16965

Guest
czy będzie w końcu taki dzień kiedy dowiemy się ze nie ma już żadnych błędów w grze ?

błędy zawsze będę skoro ra sie rozwija ;) ale jaki jest sens oglaszać aktualizacje tylko po to żeby je poprawic.. błedy powinny byc poproawione szybko i po cichu tak zeby nie utrudnialo to gry.. a teraz znow po tej aktualuzcji cala gra zwolni i bedzie sie traicznie wolno ladowac przez jakis czas
 

DeletedUser18728

Guest
Faktycznie, mało tych poprawek jak na "aktualizację". Sugerowałbym wysłuchać próśb graczy i dodać do co im jest najbardziej potrzebne, poprawiając przy okazji wszystkie błędy jakie zostały zauważone.
Miło by było gdybyście również wzięli się za poprawne wyświetlanie końca turnieju wież pvp, bo często po ich zakończeniu stare wyniki stoją przez długi czas.

Ja osobiście wciąż czekam na notki dla graczy i jakiś sposób ich oznaczania (ramki, flagi, obojętnie co)
 

DeletedUser16965

Guest
w taki sposób traktujecie nas graczy i nasze oczekiwania
images


jak tak dlalej pojdzie my gracze potraktujemy was i wasze oczekiwania w podobny sposób

upload_2017-8-9_11-5-1.png
 

DeletedUser17358

Guest
Same narzekania widzę. Najlepiej przestańcie grać jak tak wam źle. Nigdy żadna gra na świecie nie będzie pozbawiona błędów, zawsze coś się trafi.
 

DeletedUser3

Guest
w taki sposób traktujecie nas graczy i nasze oczekiwania
Kompletnie nieadekwatne porównanie :). Dostajesz wszak dokładnie to, co jest napisane. Jeżeli tworzysz sobie "expectations" na podstawie własnych wyobrażeń, to nie jest wina przesadzonego opisu produktu.
Przynajmniej na pewno nie w tym przypadku.
 

DeletedUser18587

Guest
Czy jest jakiś normalny kontakt z supportem? bo poprzez kanał support nie mogę się komunikować, bo mam bana. A wszystkie wiadomości, które piszę tutaj bezpośrednio do osób z supportu są olewane
 

DeletedUser16965

Guest
Kompletnie nieadekwatne porównanie :). Dostajesz wszak dokładnie to, co jest napisane. Jeżeli tworzysz sobie "expectations" na podstawie własnych wyobrażeń, to nie jest wina przesadzonego opisu produktu.
Przynajmniej na pewno nie w tym przypadku.

ja oczekuje aby gra się nie wieszała, aby po atualizacji wszystko nie ładowało sie od poczatku i nie trzenba bylo czekac nie wiadomo jak dlugo, aby na gvg mozna bylo po 20 powalczyc normalnie, aby to o co gracze prosza od kilku miesiacy a co juz dziala na becie mozna wprowadzic na serwerach jezykowych, aby to co nie dziala dobrze na becie potestowac troszke dluzej i nie wprowadzac bez przygotowania na wersje jezykowe, alby balans gry byl opracowany od samego poczatku a nie aby zmieniac go w trakcie gry.. czy to naprawde tak duzo ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16965

Guest
Same narzekania widzę. Najlepiej przestańcie grać jak tak wam źle. Nigdy żadna gra na świecie nie będzie pozbawiona błędów, zawsze coś się trafi.
a widziales zeby ktos narzekal na to ze poprawiają beledy ?? narzekamy na to, że jest ich za dużo i, że robi sie kolejna aktualizcje, która nic nie daje.. jestem ciekaw ilu graczy wogóle zauważyłó te bledy, ktore sa poprawiane.. natomiast to, że trzeba klikac miliony razy aby wrzucic punkty do perly widzi duzo graczy..
 

demoniusz

Rycerz
no to ja narzekam na poprawianie bledów nie moge sie zalogowac, dziekuje slicznie
a naprawianie błędów typu czasem sie zdarzylo (jak czasem niektórym to po co naprawiac, jak wiekszosci dziala) i wykichanie z gry przy okazji naprawy czasami i u nektórych wystepujacych błedów to przesada, róbcie to o 3 nad ranem jak te nieliczne osoby nie spia
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3

Guest
Aktualizacja zawierała dużą migrację, która trwała jeszcze przez parę minut po zakończeniu "nominalnego" update. Stąd dłuższa niedostępność niż zwykle.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
aby to co nie dziala dobrze na becie potestowac troszke dluzej
Robimy to właśnie m.in. z PR w perły. Testujemy to właśnie troszkę dłużej. Zresztą w tym poście zachęcasz do testowania dłużej, a w następnym:
natomiast to, że trzeba klikac miliony razy aby wrzucic punkty do perly widzi duzo graczy..

Więc wolisz, by to testować trochę dłużej, czy jednak wrzucać bo sporo osób czeka?
 

DeletedUser16965

Guest
Więc wolisz, by to testować trochę dłużej, czy jednak wrzucać bo sporo osób czeka?

zdecydowanie lepiej wypuszczać spradzone rzeczy.. tylko że punkty w perly tesujecie w nieskonczoność, a przy okzazji wypuszczacie rzeczy ktore testowane sa killka, kilkanaście dni i wypuszczane są mimo, że gracze z bety zglaszaja do nich zastrzeżenia.. troszke brak tu konsekwencji..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12625

Guest
"W międzyczasie, nasz zespół pracuje nad eventem jesiennym, odnowieniem okna zadań i zdarzeniami losowymi. Zajrzyjcie na serwer Beta, aby być na bieżąco z nadchodzącymi zmianami."

Czyli w tym roku raczej nie będzie nowego systemu wrzucania PR :)
 
Do góry