Dyskusja o wersji 1.104

DeletedUser7795

Guest
Nowego sposobu dodawania PR jak nie ma, tak nie będzie.
Cholerka, ile jeszcze będziemy się męczyć?
 

DeletedUser17606

Guest
Standard
Ulepszenia ale nie te o ktore proszą gracze dodawanie pr, naprawa szeptów.
Pełna ignorancja ze stony FOE
 

bartekmod

Książę
nowe rozszerzenia, super :)
poprawa błędu by gra była bardziej stabilna... jakby tak uczciwie powiedzieć to akurat dobrze
 

DeletedUser7795

Guest
W pewnych okolicznościach gra przestawała odpowiadać. Odnaleźliśmy przyczynę problemu i naprawiliśmy błąd, więc gra będzie bardziej stabilna na niektórych przeglądarkach.

Napisać wszystko można.
Ja mam w domu różowego słonia.
Jestem więcej niż pewien, że nic się nie zmieni po aktualizacji.
 

kasia2389

Arcyksiążę
  • Ponieważ zbliża się kolejna część Oceanicznej Przyszłości, dodaliśmy 2 nowe rozszerzenia terenu. Jedno będzie dostępne za medale i jedno za Diamenty dla Graczy, którzy już osiągnęli epokę Oceanicznej Przyszłości.

Jedyna rozsądna zmiana.
 

bartekmod

Książę
a najciekawsze jest to, że dziś gra "przestała mi odpowiadać", co wcześniej nie miało u mnie miejsca.. dopiero jak przeczytałem że taki błąd jest i zostanie wyeliminowany zaczął mi się pojawiać :)
 

DeletedUser17220

Guest
bartekmod u mnie tak samo.

A tym, że wyeliminowali błąd, który działał na korzyść graczy, to się już nie pochwalili :-) Można było w nieskończoność trzaskać zadania powtarzalne typu: Zbierz xxx monet i Zbierz xxx zaopatrzenia.
 

DeletedUser3

Guest
bartekmod u mnie tak samo.

A tym, że wyeliminowali błąd, który działał na korzyść graczy, to się już nie pochwalili :-) Można było w nieskończoność trzaskać zadania powtarzalne typu: Zbierz xxx monet i Zbierz xxx zaopatrzenia.
Jeżeli jest taka zmiana, to nie wydaje mi się aby była celowa.
 

Kaluta

Wójt

potwierdzam ;)

co jakiś czas, i to na różnych przeglądarkach i komputerach, pojawiają mi się czarne paski złożone z kropek; po wyjściu ze świata i ponownym wejściu znikają. Ponad to czasami nie można przesunąć danego elementu w mieście - choć jest miejsce to pokazuje, że nie można tam przesunąć lub wręcz na chwilę gra się zawiesza ;/
 

bartekmod

Książę
A teraz na poważnie... co zostało skopane że pojawił mi się ten oto błąd:
"W pewnych okolicznościach gra przestawała odpowiadać."
którego to wcześniej wcale nie miałem... niby był a go nie uświadczyłem, niby został naprawiony, a właśnie się pojawił... no grać się nie da, co chwila odśwież odśwież odśwież
 

Atli

Hrabia
Z przykrością potwierdzam - gra co pewien czas się zawiesza (międli i międli bez końca). Po ponownym uruchomieniu działa przez chwilę bez zarzutu......a potem międli i międli
 

Toudi01

Szlachcic
A kiedy zrobicie cos z gvg moze to jest lepsze niz event popędzany eventem aby ludzie zapomnieli o błędach!!!!!!!!
 

DeletedUser18348

Guest
Dzisiaj była rozmowa na żywo z twórcami FoE na FB,nie miałam czasu,ale czy ktoś wziął udział?
Zamiast pluć się tutaj, chyba lepiej poznać tych ludzi i wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej ta gra wygląda;)

edit: na FB:Djuż poprawiłam:shame:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Muli bardziej. Do tego aplikacja na kole się wywala i pisze utracono połączenie wifi, mimo iż połączenie trwa.
 

DeletedUser16730

Guest
Zamiast pluć się tutaj, chyba lepiej poznać tych ludzi i wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej ta gra wygląda

Gadali po naszemu?

Enyłej, po aktualizacji nagle przepadło powtarzalne zadanie "zbadaj dwie technologie". Rozumiem, że do tej pory to był błąd i jako uczciwy gracz muszę zwrócić wszystkie profity...
 

bartekmod

Książę
znalazłem sposób na te zwichy... klikam prawym przyciskiem myszy i forum, a jeszcze lepiej support, momentalnie gra się odwiesza, chyba boi się że napisze zgłoszenie o błędzie do suppa :p jakbym tak zaczął pisać za każdym razem to by ładny "spam" poszedł
 

DeletedUser17606

Guest
Dokładnie po tej aktualizacji to jakaś porażka do tej pory nie wiedzialem co to zacinanie sie FOE aż do teraz. Obraz sie zamraża nic kompletnie zrobic nie mozna trzeba reloga robić. Do tej pory nie mialo nic takiego miejsca. Niewazne czy firefox czy chrome. I do tego przy otwarciu dwoch roznych swiatow jednoczesnie w roznych zakladkach obraz mruga jak by skakal
 
Do góry