Dyskusja o wersji 1.103

DeletedUser16965

Guest
Rozmowa dwóch deweloperów FoE
- stary po co my właściwie wprowadzamy tą wersje 1.103 ?
- jak to po co? po to aby ludzie wiedzieli, że znów nie zrobiliśmy nic ważnego..
 

DeletedUser16853

Guest
Czy tylko ja nie widzę sensu tej rozmowy? Po co się wypowiadać na temat kilku poprawek błędów? Nie łatwiej by było to poprawić i nawet nie pisać o jakiejś (Niezwykle dużo wprowadzającej nowych rzeczy) "aktualizacji"...?
 

krzysw

Wicehrabia
Ładna dziś pogoda. Tyle samo to stwierdzenie wnosi do tematu co dzisiejsza wspaniała aktualizacja.

Czy naprawdę naprawienie kilku PODSTAWOWYCH błędów, o które proszą gracze już od długich miesięcy, jak np. znikające szepty jest tak skomplikowane?

>>>Nie istotne czy jest bardzo skomplikowane. Istotne jaki ma priorytet wobec innych zmian, nowości i napraw. - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
>>>Nie istotne czy jest bardzo skomplikowane. Istotne jaki ma priorytet wobec innych zmian, nowości i napraw. - siorprajs

W sumie to lepiej jakbyście udawali, że skomplikowane. Dawanie nic nie znaczących zmian i pisanie, że kierujecie się priorytetami nie brzmi zbyt zachęcająco na zaufanie.
 

DeletedUser17606

Guest
Jak napisalem do supportu żeby wreszcie coś zrobili z szeptami taka odpowiedz uzuskałem
Cytuje: "Błąd ten jest już zgłoszony do naprawy, jednak ma on niski priorytet. Natomiast z pewnością zostanie on naprawiony w przyszłości."
Dla mnie kpina z graczy tak jak i szepty tak samo dodawanie pr. Będą ożywiać miasto przez to kombinowanie coraz wiecej błędów tylko naprawcie to o co ludzie prosza wtedy zajmijcie bajerami
 

krzysw

Wicehrabia
Miałem coś jeszcze napisać, ale nie ma sensu - i tak moje zgłoszenia mają niski priorytet wobec innych zmian, nowości i napraw. Przecież irytacja graczy od ładnych kilku miesięcy na obecne błędy w grze jest niczym w porównaniu z przepięknym ożywieniem miasta, czy też nowymi fascynującymi osiągnięciami :)
 

DeletedUser17497

Guest
@krzysw Takie są prawa rynku. Jeśli naprawienie szeptu da Ci 50 golda, a "ożywienie miasta" (cokolwiek to jest) 200 golda, to co wybierzesz? :p
 

DeletedUser15836

Guest
Jak napisalem do supportu żeby wreszcie coś zrobili z szeptami taka odpowiedz uzuskałem
Cytuje: "Błąd ten jest już zgłoszony do naprawy, jednak ma on niski priorytet. Natomiast z pewnością zostanie on naprawiony w przyszłości."
Dla mnie kpina z graczy tak jak i szepty tak samo dodawanie pr. Będą ożywiać miasto przez to kombinowanie coraz wiecej błędów tylko naprawcie to o co ludzie prosza wtedy zajmijcie bajerami

@siorprajs, wnioskuję o podniesienie priorytetu, dla mnie jako gracza jest to bardziej istotne niż błąd z ofertami...

Ponadto - na mobilnej (Android) przy próbie podniesienia epoki budynki lubi pojawiać się błąd wyświetlania, sugerujący, że budynek jest z epoki wyższej niż my, błąd jest od dawien dawna. Zastanawiam się, czy FoE team o tym wie, a jeśli tak, to jaki priorytet ma ten błąd...

//PablooS
Zamiast się zastanawiać, miło napisać zgłoszenie mimo wszystko ;)


Wydawało mi się, że nawet to zgłaszałem, choć nie widzę ;). Pomijam, że system supportu na Androidzie działa bardzo siusiakowo ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
I Wy bezczelnie próbujecie nam wmówić, że takie pseudoaktualizacje mają "większy priorytet"? Żałosne.
 

DeletedUser18537

Guest
Tylko po co co komu kolejne budynki itp
Magazyn mam pełny rupieci.
Jak dla mnie to czas na dobra perłę może ruszy to ludzi - pozdrawiam
 
Do góry