Dyskusja o wersji 1.101

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.101.

Każda nowa wersja, z choćby najmniejszymi ulepszeniami, to poprawione jakieś błędy, więc to na plus, tylko szkoda, że nie wszystko się poprawia i że tak wolno to idzie.
Mi się najbardziej spodobała ta informacja:
W międzyczasie, nasz zespół pracuje nad sprowadzeniem do miast większej ilości życia oraz kolejną linią zadań.
Tylko zabrakło mi w niej konkretów. :)
 

DeletedUser16965

Guest
patrząc na to jak wiele daje nam kolejna aktualizacja, chciał bym zapytać czy przypadkiem to nie są dwaj główni deweloperzy FoE ??

fa6052f6-1af7-11e3-acb2-0025b511229e.tif
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Sądzę, że jakby wspomniana dwójka była głównymi developerami FoE, to tych zmian byłby ogrom - w końcu mają oni masę pomysłów ;) Inna kwestia, czy te zmiany jakie oni by wprowadzili, byłyby udane (chociaż na ogół ich pomysły kończą się z powodzeniem, jednak po drodze napotykają wiele trudności i niepowodzeń)
 

DeletedUser16965

Guest
Sądzę, że jakby wspomniana dwójka była głównymi developerami FoE, to tych zmian byłby ogrom - w końcu mają oni masę pomysłów ;) Inna kwestia, czy te zmiany jakie oni by wprowadzili, byłyby udane (chociaż na ogół ich pomysły kończą się z powodzeniem, jednak po drodze napotykają wiele trudności i niepowodzeń)

Dbrze wiedzieć, że zamiast kasować posta,który ewidentnie jest nie na temat, potraficie też podejść z dystansem do gry :D
 

DeletedUser

Guest

Hmm..., developerzy?, a skąd, to programiści są! ;)
A dlaczego aż tak dużo poprawili?, no żeby mieć coś zawsze na potem do zrobienia i nie zostać bez pracy. :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
  • Ponieważ samo-motywacja (podwojenie produkcji) za Diamenty nie była zbyt często używana, a także zdarzało się, że była używana przypadkowo (co skutkowało niechcianym wydatkiem Diamentów) - usunęliśmy ją. Zamiast tego dodaliśmy możliwość natychmiastowego zakończenia produkcji dla budynków, które produkują tylko monety lub zaopatrzenie.
Wbrew pozorom i drwinom to jest "strzał w sedno tarczy" ta rakieta była potrzebna jak wiecie co na czym. natomiast natychmiastowy koniec produkcji to jest to na co czekaliśmy od lat.
Jeszcze tylko likwidacja niepotrzebnego przewijania ikon po prawej stronie i zwiększenie ilości awatarów w pasku znajomych albowiem teraz są ekrany bardziej długie niż wysokie i zmieści się tam ich wiele więcej.
 

DeletedUser7795

Guest
Teraz będziecie zmieniać graczom ich ustawienia, tak?
Zalogowałem się przed chwilą i widzę, że animacje są włączone. Kur... .
 

kasia2389

Arcyksiążę
A dlaczego aż tak dużo poprawili?, no żeby mieć coś zawsze na potem do zrobienia i nie zostać bez pracy. :)
Mało ważne jest co poprawili, ważniejsze jest co popsuli!

A to właśnie jedna z tych popsutych rzeczy:
Zalogowałem się przed chwilą i widzę, że animacje są włączone. Kur... .
Jak zapewne zauważyłeś zmienił się system włączania animacji, wszystko skomasowano do jednej opcji, pewnie żeby się skróty do internetów zmieściły.
Generalnie paranoja. Wielu graczy mało zapewne animacje we własnych miastach off a w miastach innych graczy on, a teraz .... i kamieni kupa.
Linki do wiki, forum i supportu w ustawieniach pasują jak pięść do nosa, albo jeszcze gorzej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Teraz w aplikacji mobilnej, przez to, że zrobili kolor niektórych wskazań liczników biały, na bardzo jasnym tle, to już nic nie widzę, masakra.

Mało ważne jest co poprawili, ważniejsze jest co popsuli!

To właśnie miałem na myśli że psują, zamiast naprawiać, żeby potem mieć cały czas robotę. ;)

I szkoda, że nie poprawili tego, że gra kradła mi diamenty, bez mojego udziału w tym i wiedzy o tym.
Liczyłem, że zostanie to poprawione, np kilkakrotnie zgłaszałem, a wczoraj podczas wyprawy i już z poprawioną wersją, znowu to samo, gra zamiast 10, odjęła mi 20 diamentów. To już w sumie czwarty raz, a obiecywali, że to naprawią. Ehh..., szkoda słów i nerwów. Odechciewa się grać! :/
Nie wspominając o innych licznikach w grze, które notorycznie wprowadzają mnie w błąd, przez co nie mogę już niczego zaplanować ze 100%-ową pewnością, przynajmniej jeśli chodzi o wersję mobilną. :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Teraz w aplikacji mobilnej, przez to, że zrobili kolor niektórych wskazań liczników biały, na bardzo jasnym tle, to już nic nie widzę, masakra.
Zostanie to poprawione wraz z wersją 1.101.2. Jeśli grasz na Androidzie, możesz ją już pobrać ze Sklepu Google Play. :)
 

DeletedUser16965

Guest
czy tylko mi na androidzie wykrzyknik przy wiadomościach wyświetla się nie prawidlowo? tzn nie znika po otworzeniu i wujsciu z wiadomosci, a wiadomosci ladowane sa z opóźnieniem??
 

DeletedUser8110

Guest
Ja mam wersję 1.101.2 android. Nic nie zostało poprawione odnośnie kolorystyki. Nie wprowadzaj graczy w błąd.
Faktycznie, w niektórych przypadkach pobranie nowej wersji nie pomaga. :/ Dzięki za informacje.
czy tylko mi na androidzie wykrzyknik przy wiadomościach wyświetla się nie prawidlowo? tzn nie znika po otworzeniu i wujsciu z wiadomosci, a wiadomosci ladowane sa z opóźnieniem??
Nie tylko Tobie, jest to znany już błąd.
 

DeletedUser16965

Guest
czy naprawdę już nikt w tej firmie nie jest w stanie wyłapać nowości, które będą uciążliwe dla graczy?? bo jak niby mam odebrać dzisiejszą nowość na wersję mobilną ??

upload_2017-5-29_16-0-52.png

naprawdę nikt nie był w stanie wpaść, że będzie to nie widoczne dla graczy ?? :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
czy naprawdę aż tak wszystkim w FoE zależy na tym aby utrudniać życie graczą ??
kiedy to naprawicie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16965

Guest
a druga sprawa kiedy w końcu będę mógł bez problemu sprawdzać kto ile wrzucił do perły ??

upload_2017-5-29_16-9-33.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-29_16-8-9.png
    upload_2017-5-29_16-8-9.png
    801,2 KB · Wyświetlenia: 3

DeletedUser17220

Guest
a druga sprawa kiedy w końcu będę mógł bez problemu sprawdzać kto ile wrzucił do perły ??

A wystarczyłoby zmienić "Punktów Rozwoju" na "PR" lub "Punktów".
Ehh, szkoda słów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
@kubagra81 błąd z jasnym tłem zostanie wyeliminowany już wkrótce. Co do Punktów Rozwoju to ma on niestety niższy priorytet.

A wystarczyłoby zmienić "Punktów Rozwoju" na "PR" lub "Punktów".
Niestety, wtedy we wszystkich tekstach w grze słowa "Punkty Rozwoju" zmieniłyby się na "PR" a tego nie chcemy.
 

Kaluta

Wójt
czy naprawdę już nikt w tej firmie nie jest w stanie wyłapać nowości, które będą uciążliwe dla graczy?? bo jak niby mam odebrać dzisiejszą nowość na wersję mobilną ??

View attachment 2811

naprawdę nikt nie był w stanie wpaść, że będzie to nie widoczne dla graczy ?? :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
czy naprawdę aż tak wszystkim w FoE zależy na tym aby utrudniać życie graczą ??
kiedy to naprawicie ??


w wersji na tablet podobna sytuacja - jaskrawy zielony na kremowym tle, wszystko się zlewa i dopiero pod odpowiednim kątem widać o co kaman ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry