Dyskusja o wersji 0.14

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2557

Guest
Ja mam taką "błahostkę", ale bardzo upierdliwą. Czy nie moglibyście przy rzeczonej aktualizacji zamienić graczom, którzy wylosowali na mapie podwójne złoże (ja np. wylosowałem podwójnie granit), tychże poprzez ponowne losowanie? Błąd co prawda macie zgłoszony, wiecie o nim, ale nic się z nim nie dzieje. Albo chociaż dodalibyście jakiś małą poprawkę do skryptu, żeby budynki uwzględniały te podwójne złoża (to moim skromnym zdaniem byłoby nawet szybsze i skuteczniejsze - przynajmniej doraźnie).
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy mam to pisać w problemach czy tutaj. Napisze tutaj.
1. Błąd w tłumaczeniu: Nagroda - 100 monety, a powinno być 100 monet (ekran zadania).
2. Nie wyświetlają się wymagania do odkrycia Płodozmianu (ekran badań).
3. Błąd w tłumaczeniu: Support - Nie powinno być po polsku ? Np. Pomoc/Pomóż ? (ekran motywacji)
4. Dodać opis jednostek wojskowych do jakiejś małej pomocy w menu. Przyda się - nie będzie trzeba latać po forum :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2557

Guest
2. Nie wyświetlają się wymagania do odkrycia Płodozmianu (ekran badań).

Bo on nie ma wymagań:) Po prostu odkrywasz i jest;) A co do opisu jednostek - to ludzie już o tym dawno dawno piszą i zero odzewu - a nie wydaje mi się, żeby to było specjalnie trudne np. w menu armii dodać, po najechaniu kursorem na jednostkę, etykietki z parametrami (takiej samej jaka wyskakuje po najechania na kogoś z sąsiedztwa)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki aztatl za informację. Nie spodziewałem się, że coś może być tak po prostu do odkrycia :p

Czy będzie dodana możliwość usuwania kont ? Mam zbędne miasta na 2 światach i chce je usunąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Kolejna bezużyteczna aktualizacja nie wprowadzająca niczego konkretnego i potrzebnego.

PS: Jubiler w dalszym ciągu nie ma dźwięku. :D

Miał mieć już od wersji 0.12 :)
 

DeletedUser2565

Guest
A co z wojskiem, które leczy się w nieskończoność. Chyba o tym problemie zupełnie zapomniano. Teraz wielu graczom będzie to coraz bardziej doskwierało, bo wojska coraz lepsze i mniej będzie ginących, a więcej rannych ;/
 

DeletedUser3

Guest
Poprawki bugów są już zaplanowane na trzy wersje do przodu, więc spoko, o niczym nie zapomniano :).
 

DeletedUser

Guest
1. Poprawcie to żeby nie było zmarłych jednostek w koszarach. Są jednostki bez życia, ale zajmują slota (odświeżenie strony pomaga).
2. Dodajcie możliwość dodawania obrazów do tematów/ postów na forum gildii.

Kiedy wyjdzie ta wersja ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przydało by się zmienić jeszcze rodzaj towarów będący nagrodami za zadania w epoce rozkwitu średniowiecza i jesieni średniowiecza z: kamienia, złota itp. na te nowo wprowadzone: suszone zioła, proszek talkowy, proch.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo sie ciesze z kilku nowosci, a w szczegolnosci z:
-mozliwosci przyspieszenia rozgrywania bitew przez zwiekszenie predkosci animacji,
-opcji wlaczenia i wylaczenia dzwieku w czasie walki,
-przejscia do pelnego ekranu podczas starcia,
Chociaz to drobiazgi, to jednak przyjemne, a ze czasem sobie powalcze pvp to na pewno mi to uprzyjemni gre. Podoba mi sie ten update. Dziekuje za te zmiany.
 

DeletedUser3

Guest
A co z wojskiem, które leczy się w nieskończoność. Chyba o tym problemie zupełnie zapomniano. Teraz wielu graczom będzie to coraz bardziej doskwierało, bo wojska coraz lepsze i mniej będzie ginących, a więcej rannych ;/

I to też poprawiono w ostatniej chwili, więc problem jest już załatwiony.
 

DeletedUser1452

Guest
Gratulacje
To najlepsza aktualizacja jaka do tej pory weszła:)
 

DeletedUser437

Guest
Bryfft - czy grzebali coś przy statystykach wojsk ?? Do tej pory łucznik dalekosiężny jednym hitem radził sobie z działem a teraz żaden z trzech łuczników strzelających jeden po drugim - każdy do innego działa - tego nie zrobił.
 

DeletedUser675

Guest
Dobrze że poprawiono szybkość animacji w czasie walki. Już w sumie chciałem na to zwrócić uwagę że było za wolno.
Ale zauważyłem że jak daję "Zakończ bitwę automatycznie" to niestety animacja jest wolniejsza :( To błąd czy to tak specjalnie jest zrobione? Zwykle walczę "ręcznie", ale jak jest 2 włóczników, to nie chce mi się klikać tyle i zawsze dawałem zakończ bitwę automatycznie, no ale teraz to niestety działa wolniej niż przed updatem.
 

DeletedUser

Guest
Dobrze że poprawiono szybkość animacji w czasie walki. Już w sumie chciałem na to zwrócić uwagę że było za wolno.
Ale zauważyłem że jak daję "Zakończ bitwę automatycznie" to niestety animacja jest wolniejsza :( To błąd czy to tak specjalnie jest zrobione? Zwykle walczę "ręcznie", ale jak jest 2 włóczników, to nie chce mi się klikać tyle i zawsze dawałem zakończ bitwę automatycznie, no ale teraz to niestety działa wolniej niż przed updatem.

Hmmm dziwne, u mnie zakończenie automatyczne działa szybciej i sprawniej.
 

DeletedUser1724

Guest
Faktycznie jak dla mnie największym plusem w nowym update było przyspieszenie tej animacji podczas walk oraz w końcu widać po jakim czasie znów mogę odwiedzić osoby w Gildii choć ostatnio miałem z tym problemy z racji błędów :(:(
 

DeletedUser

Guest
same drobiazgi. Czekam na tą następna 15, ze względu na wiadomość do gildii. No czyli foe powoli, powoli do przodu. Pasuje tu przytoczenie wierszu "lokomotywa" :D
 

DeletedUser

Guest
Do warszawy to nie...

Ale na szczyty toplist gier via www jak najbardziej tak! :D
 

DeletedUser1724

Guest
To może skoczymy na Mount Everest i tam postawimy flagę FoE ^^ To dopiero będzie szczyt już nie do zdobycia przez inną gierkę :D
 

DeletedUser1724

Guest
Nie powiedziałem, że nie możemy bo możemy :D A tak poza tym to mamy oficjalne wieści o nowej aktualizacji 0.15 :D
 

DeletedUser

Guest
Wiem widziałem, także temat o v0.14 można uznać za zamknięty? :D

Zdobędziemy ME ;D
 

DeletedUser

Guest
mnie po aktualizacji nie działa atak na graczy mam puste pola pod avatarami
 
Status
Zamknięty.
Do góry