Dyskusja o świecie 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

"Nie będzie się on różnił ustawieniami od świata już istniejącego"

Czyli dalej nie ma żadnej możliwości startu ze znajomymi ;]
Jedynie można liczyć na to, że przy założeniu konta w jednym czasie przy odpowiednim szczęściu na siebie trafimy ;> ?
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

jak ktoś krótko gra, to może próbować szczęścia ;), ale jak się gra prawie od początku, to szkoda tego wszystkiego co już się osiągnęło.
A czy można będzie grać na dwóch światach ?
Już nie słodzę ;):p:)
 

DeletedUser3

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Nie ma problemu, można grać na dwóch światach jednocześnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

mhmm, może i zagram, a może i nie, zależy kto z tych co znam zagra :D
a i ten, na 1 miejsce nie mam co liczyć.. w końcu nie mam tyle pieniędzy :>
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Dzięki za odpowiedź :) Fajnie że można będzie grać na obu światach. Ja chyba spróbuję i na drugim.
Fakt, wystarczy popatrzeć na miasto 1 gracza żeby zobaczyć że tylko Ratusz nie jest kupiony ;) ale czy taka gra sprawia przyjemność ? Nie jestem przeciwna wydawaniu pieniędzy na grę, w końcu jest ona zrobiona w celach komercyjnych, ale jakieś realne kwoty, a nie majątek ;)
Mam pytanie, czy za diamenty można kupić jakąś ograniczoną ilość terenu, czy nie ma ograniczenia?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Sorki za tak gęste wypowiedzi ale chcę żeby wszystko było po kolei. (trochę oftopowo się wypowiem) Co do diamentów, to według mnie jak na razie twórcy nie są zbyt pazerni - gram gram gram, i jak na razie widziałem 1 technologię za diaxy... Dużo ftp tutaj jest i to się chwali twórcom :) - Widziałem wiele gier w których pieniądze znaczyły jeszcze więcej niż tutaj :)
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

W badaniach nie ma, ale jest dużo więcej i budynków mieszkalnych i produkcyjnych, budynków kulturowych i dekoracji. Można też kupić teren za 200 diamentów i chciałam wiedzieć czy można sobie jak kogoś stać kupić np. 5 czy 10 takich terenów, czy jest ich jakaś ograniczona ilość, a jeśli tak, to jaka. Nie mogłam nic na ten temat znaleźć.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

W badaniach nie ma, ale jest dużo więcej i budynków mieszkalnych i produkcyjnych, budynków kulturowych i dekoracji. Można też kupić teren za 200 diamentów i chciałam wiedzieć czy można sobie jak kogoś stać kupić np. 5 czy 10 takich terenów, czy jest ich jakaś ograniczona ilość, a jeśli tak, to jaka. Nie mogłam nic na ten temat znaleźć.

Nie wiem czy są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o twórców gry; natomiast ograniczeniem napewno bedzie fakt że następny ,,kwadrat'' kosztuje wiecej,kolejny jeszcze wiecej itd :D
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Odwiedziłam niedawno jednego gracza który miał duży teren, zapytałam go jak to osiągnął i odpowiedział mi ze 2 tereny kupił za diamenty po 200 za sztukę. Nie wiem czy to prawda, ale po co miał kłamać. Jeśli jest tak jak napisał, to cena jest stała. Dobrze wiedzieć takie rzeczy przed rozpoczęciem nowej gry, ja nie wydam tyle co nasz nr 1 , ale pewnie parę diamencików kupię i chcę wiedzieć na co najlepiej je wydać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

no to moze Ja odpowiem Tobie.. mozna chyba 2 x po 200... pozniej cena rosnie, i mozna chyba kupic teren za diamenty raz dziennie
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

boję się że z mojego kontynentu nastąpi odpływ graczy, z którymi i tak już jest cieńko ;) dobrą opcją chyba będze gra na 2 światach i wybranie tego gdzie graczy jest więcej ;)
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

u mnie jest nas 4 i handel nie istnieje, dlatego właśnie chcę zacząć grać na 2 światach. Ta gra jest tak skonstruowana że nie będzie żadnego problemu z ogarnięciem obydwu :)
Mam nadzieję że uda mi się wejść na jeden kontynent ze znajomymi i wtedy będzie można zacząć grać :D
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

no i może będzie większy poziom bo bycie pierwszym na kontynencie bez wysiłku to żadna satysfakcja.
Takie pytanie: na świecie 1 byłem praktycznie zmuszony do walki żeby zdobyć surowce, czy kiedy zacząłbym na 2 z opóźnieniem jakieś 5 dni to handel byłby bardziej rozwinięty??
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

ja nie walczę, niczego nie zdobyłam z walki, a handlu u mnie też nie ma. Nie jestem w czołówce ale w pierwszej 200 ;>
wszystkie surowce muszę wytworzyć sama, ciężko mi to idzie, ale jakoś idę do przodu. Po przeliczeniu punktów byłam prawie 500, a teraz koło 180-190 bo to ciągle się zmienia, więc jakoś idę do przodu. Co do handlu, to wszystko zależy na jaki kontynent trafisz a nie od tego czy wejdziesz dzień czy dwa później. Ja jestem pierwsza na swoim kontynencie, a jak wchodziłam to byłam gdzieś w połowie rankingu. Handlu nigdy nie było i nie ma u mnie :( Wszystko zależy na jakich sąsiadów trafisz.
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

jeżeli kontynenty zasiedlane są wg kolejności rejestracji to może zalogować sie jutro szybciutko i poczekać troche aby na moim kontynencie byli sami zapaleńcy i maniacy ??
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

albo po porostu dogadać się i wejść o tym samym czasie :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

no i może będzie większy poziom bo bycie pierwszym na kontynencie bez wysiłku to żadna satysfakcja.
Takie pytanie: na świecie 1 byłem praktycznie zmuszony do walki żeby zdobyć surowce, czy kiedy zacząłbym na 2 z opóźnieniem jakieś 5 dni to handel byłby bardziej rozwinięty??

Jak na razie takich opcji dla zaczynających później nie ma. Z handlem na kontynencie będzie taka sytuacja jaka będzie, a zależy to ciągle od samych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Według mnie, nie potrzebnie startujecie z następnymi światami, jeśli są w dalszym ciągu błędy w tłumaczeniach i w grze...
 

DeletedUser700

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Nowy świat jest a opcji urlopu nie ma a wakacje tuż tuż...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Nowy świat jest a opcji urlopu nie ma a wakacje tuż tuż...

A do czego miałaby służyć taka opcja? Pozostawione konto na jakiś czas, to straci tylko trochę surowców, po powrocie można nadal grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

Po miesiącu normalny gracz nie odrobi strat.
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

A jakie poniesie straty ? Tylko zatrzyma sie zbieranie surowców. A gdyby urlop byłby to i tak w momencie aktywacji to również surowce przestają byc generowane. Na jedno wychodzi.

Więc w czym macie problem ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja o świecie 2

moze kologa mial na mysli wprowadzenie migracji i usuwanie nieaktywnych kont?
 
Status
Zamknięty.
Do góry