Dyskusja o nowej epoce - Przyszłości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Fatherland

Książę
Wcześniej niż większość z nas myślała:) już wiem dlaczego nie mogłem zasnąć teraz i wziąłem telefon do ręki żeby sobie po necie pochodzić:D czułem Twój post jak piszesz:p

- - - Zaktualizowano - - -

Jak dla mnie fajna niespodzianka ;)

>>> Przepraszam, że Ci spać nie dałam. ;) - siorp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
łeeeee że już że co, że z eventem?
Ktoś tu pisał ze nam sie w du... głowach poprzewraca, tak będzie jeszcze 3 perły na raz...
 

DeletedUser15319

Guest
Pereł jest i tak stanowczo za dużo na rynku, mnóstwo stoi w miejscu miesiącami, a tu 3 kolejne.
Zwłaszcza ta ostatnia - moim zdaniem - jest kompletnie nietrafiona. Czyżby twórcom zabrakło inwencji? Bogaty na kradzieży niewiele zyska, dla słabszych straty będą dotkliwe. Promocja plądrowania odstręczy sporo nowych, wiele osób (nastawionych raczej na gospodarkę) zrezygnuje tak, jak wielu dotychczas - wystarczy spojrzeć na teksty w profilach. Buraków-szantażystów ("zapłać, to nie splądruję") pojawi się pewnie więcej. Jeśli o to autorom chodziło - to gratuluję...

A zamiast kolejnego eventu - zdecydowanie lepszy byłby jakikolwiek pomysł, który by trochę ożywił gildie. W wielu ostatnie posty pojawiły się miesiące temu...

To tak na szybko kilka uwag i zastrzeżeń, których mam sporo... :p

PS.
O zaletach nie wspominam, bo gdyby ich nie było, to nikt by tu nie grał. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4992

Guest
To lepiej że w trakcie eventu nie będzie trzeba używać renowacji na cmentarz i dom alchemika odrazu będzie znowej Epoki Przyszłości także dostaniesz wiecej zadowolenia :) tylko ciekawe ile będzie szedł zwiad aby dojść do statku a później zejść na ląd bo 12 zadaniu trzeba wysłać szpiega na jeden sektor :p event trwa do 10.XI :) a nowa epoka 4 listopada a niech sie jeszcze okaże że będzie problem z aktualizacją i przesuną o dzień czy dwa :p zwiad będzie trwał pewnie ze 3-4 dni ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
To fakt, w moich planach na epokę przyszłości wyliczenia szły z cmentarzem z jutra... będzie więcej zadowolenia, lepiej :) U Alchemika najprawdopodobniej zamiast PR będzie szła produkcja towarów
Myśle, że mogli o wiele bardziej utrudnić event i zaledwie jedno zadanie po wejściu nowej epoki nie będzie specjalnie bruździć, wszelkie pozostałe drzewkowo-prowincjowe są wcześniej :)

Z minusów, portrety absolutnie nie przypadły mi do gustu i nie sądzę, bym kiedykolwiek użył któregoś z nich. Wydaje mi się że czerpali tutaj z telewizji :p jeden z nich przypomina młodego Obi-Wana, inny to jeden z przywódców Ashenów
 

DeletedUser12453

Guest
niespodzianka fajna wielu liczyło ze era wejdzie później....

Czyli Arka obcięta została o surowce do skarbca ?
 

wuen

Hrabia
"gdy rozum idzie spać - budzą się demony..."
1. promowanie plądrowania - gratuluję pomysłu - to na pewno przyciągnie początkujących...
2. koniec współpracy międzysąsiedzkiej - żadnego wystawiania łatwych obron dla punktów w wieży - teraz najmocniejsza obrona aby nikt nie splądrował
 

DeletedUser12062

Guest
"gdy rozum idzie spać - budzą się demony..."
1. promowanie plądrowania - gratuluję pomysłu - to na pewno przyciągnie początkujących...
2. koniec współpracy międzysąsiedzkiej - żadnego wystawiania łatwych obron dla punktów w wieży - teraz najmocniejsza obrona aby nikt nie splądrował

Ale czemu?? Wystarczy pilnować zbiorów (co raczej jest czynnością banalną) i można w mieście nie mieć obrony ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
"gdy rozum idzie spać - budzą się demony..."
1. promowanie plądrowania - gratuluję pomysłu - to na pewno przyciągnie początkujących...
2. koniec współpracy międzysąsiedzkiej - żadnego wystawiania łatwych obron dla punktów w wieży - teraz najmocniejsza obrona aby nikt nie splądrował

Za czarno to widzisz. Wystarczy postawić kilka domków z kamienia/brązu na wolnych polach dla "sępów" :), A swojej produkcji pilnować, zresztą nie ma co demonizować tego plądrowania, dużo więcej traci się gdy nie można systematycznie grać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13596

Guest
To lepiej że w trakcie eventu nie będzie trzeba używać renowacji na cmentarz i dom alchemika odrazu będzie znowej Epoki Przyszłości także dostaniesz wiecej zadowolenia :) tylko ciekawe ile będzie szedł zwiad aby dojść do statku a później zejść na ląd bo 12 zadaniu trzeba wysłać szpiega na jeden sektor :p event trwa do 10.XI :) a nowa epoka 4 listopada a niech sie jeszcze okaże że będzie problem z aktualizacją i przesuną o dzień czy dwa :p zwiad będzie trwał pewnie ze 3-4 dni ;)

Wystarczy odkryć 1 technologię by wejść do nowej epoki i już problem zwiadu nie istnieje :).
 

DeletedUser7795

Guest
Ten Voyager to jakaż porażka. Bonus kompletnie nie przydatny...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ten Voyager to jakaż porażka. Bonus kompletnie nie przydatny...

Miał być na więcej plądrowań...
Jest lepszy niż Dynamic, w sumie miał być bo teraz to nie jestem pewna czy jest wart uwagi.
Słowa krytyki sępach i plądrowaniu postaram się przemilczeć, bo równie dobrze można wyśmiewać inną opcje gry jak motywowanie i nazywać takich pupowłazami... Sądzę że kiedyś jakieś z 2 lata temu i tak było więcej rabunków niż teraz, ale to żadne statystyki tylko mój osąd który nie musi być prawidłowy.
 

DeletedUser8110

Guest
a właściwie najważniejsze pytanie: godzina wejścia Epoki Przyszłości to... ?
Godzina, jak zazwyczaj - w godzinach pracy biura. Czyli prawdopodobnie gdzieś pomiędzy 9:00 a 18:00... :)

A zamiast kolejnego eventu - zdecydowanie lepszy byłby jakikolwiek pomysł, który by trochę ożywił gildie. W wielu ostatnie posty pojawiły się miesiące temu...
Takowy pomysł już jest, jednak wprowadzenie go w życie zajmie jeszcze chwilę. :)

Wszystko pieknie ale co z butami Nike Air Mag ?
Nie mam pojęcia co odpowiedzieć na to pytanie. :D
 

DeletedUser675

Guest
Witamy w Przyszłości!
Ludzkości wreszcie udało się pokonać większość problemów współczesego świata.
Wiekszość problemów udało się pokonać mówicie... Rozumiem że ludzkości udało już się pokonać zamulanie FoE i w Przyszłości gra będzie śmigać. W imieniu graczy niemogących grać w FoE od dwóch tygodni dziękuję za nową epokę! Nieważne, że gra działa wolno i nie można grać, ważne że są nowe portrety!
 

DeletedUser

Guest
a podobaja wam sie avatarki? mi bardzo:)
image.png
 

DeletedUser13910

Guest
yyyyy mi w ogóle nie :) Ale ten ostatni jest wzorowany na wyglądzie padawanów więc jako jedyny mi się podoba:) Ogólnie są wzorowane na wyglądzie strojów ze Star Wars.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tylko mi nie chodzi o zwiad tylko o wyszpiegowanie jednego sektora :)

Jeżeli skończyłeś całą mapę to to w jakiej jesteś epoce nie ma nic do rzeczy. Nawet jeżeli wejdziesz do nowej epoki to przy całej zaliczonej mapie i tak powinno od razu zaliczyć zadanie ze szpiegowaniem.


Avatary mi się nie podobają. Jeżeli przyszłość jest bez brody (ten koleś z mini-meszkiem się nie liczy :p) to ja w takiej przyszłości nie chcę brać udziału :p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13910

Guest
Jak już wzorowaliście się na Star Wars mogliście zamiast portretu padawana dać portret jakiegoś mistrza wtedy od razu bym go sobie ustawił :)

PS
4766621-7212072138-Obi-W.jpg 148307096.jpg

Czy ktoś widzi podobieństwo? Strój z pierwszego obrazka a warkoczyk z drugiego, twarz nie ważna :) Więcej takich portretów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Miał być na więcej plądrowań...
Jest lepszy niż Dynamic, w sumie miał być bo teraz to nie jestem pewna czy jest wart uwagi.

Nie zawsze mamy możliwość splądrowania. Jak już ktoś dla wkurzenia agresora postawi chatkę z epoki kamienia gdzieś za dużym budynkiem - a ty szukaj jaki to budynek i gdzie.
 
Do góry