Dyskusja na temat pracy suportu

Czy gracze powinni oceniać pracę suportera


  • W sumie głosujących
    22

Iris

Zespół FoE
Supporter
Dodatkowo nie jest to dobrze płatna praca i podejrzewam
Nie jesteśmy pracownikami InnoGames... Tak... Dobrze widzisz - nie jesteśmy.

do tego niektórzy mysla ze sprawdzenie jednej rzeczy (np ktoś zgłasza błąd, że nie dostał jakiejs nagrody) to chwila. A w takiej sytuacji trzeba sprawdzić prawdopodobnie logi z całego dnia
Jeśli Gracz pisze w dniu X o godzinie Y wydarzyło (albo "przed chwilą") to weryfikacja trwa moment. Niestety bardzo często Gracze nie wiedzą kiedy i co się stało z np budynkiem w inwentarzu... Wtedy weryfikacja to mozolne grzebanie w poszukiwaniu zguby.
Supporter to jest gracz taki sam jak my.
Tu to sobie chyba zrzut ekranu na pamiątkę zrobię. Ktoś (nie Supporter co ważne) odważył się to napisać.

BOT AI by dał radę zamiast suporrtu z 90% zgłoszen
Gracze narzekają na formułki, także BOTa to chyba by wyklnęli całkiem.
 

Dixaroc

Baron
Nie jesteśmy pracownikami InnoGames... Tak... Dobrze widzisz - nie jesteśmy.
Nie wiem czy współczuć czy wyśmiać.
Nie zrozum mnie źle, ale wykonujecie de facto pracę charytatywnie (nie wiem czy chociaż macie jakieś bonusy w grze dzięki temu). Za przysłowiowy "wpis do CV". Do tego musicie się pewnie niejednokrotnie użerać z ludźmi, albo wysłuchiwać ich jęków, żali, gróźb i próśb. Normalne firmy zatrudniają do tego ludzi i im płacą.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Ja cały czas powtarzam, że członkiem zespołu dowolnej gry jest się z powołania. To trzeba lubić inaczej się ucieknie z krzykiem.
I owszem trafiamy na bardzo różnych ludzi, ale osobiście mam frajdę z tego, że mogę pomóc czy wyjaśnić problem. Nie każdy trafia na Gildię, w której są osoby skore do pomocy czy wyjaśniania kroczek po kroczku jak coś zrobić.
 

koordi

Wójt
Nie wiem czy współczuć czy wyśmiać.
Nie zrozum mnie źle, ale wykonujecie de facto pracę charytatywnie (nie wiem czy chociaż macie jakieś bonusy w grze dzięki temu). Za przysłowiowy "wpis do CV". Do tego musicie się pewnie niejednokrotnie użerać z ludźmi, albo wysłuchiwać ich jęków, żali, gróźb i próśb. Normalne firmy zatrudniają do tego ludzi i im płacą.
Wierz mi, wielu by dalo wiele za to żeby być w darmowym supporcie ;)
 
Do góry