Dwóch graczy z jednego IP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17494
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17494

Guest
Witam, czy dwóch graczy grających z jednego IP mogą się mieć w znajomych i wzajemnie motywować i odwiedzać w tawernie? Nie handlowalibyśmy ze sobą ani nie wymieniali PR. Czy nawet taka interakcja jest zakazana?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie jest i regulamin nie wymaga zgłoszenia takiego faktu.
Chodzą słuchy, że przy grze z tego samego IP nie można inwestować PR w perły drugiego konta. Ale ja w to nie wierzę.

 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Nie można, jest zakładana automatyczna blokada wzajemnego wspierania pereł u graczy, którzy korzystają z tego samego połączenia. Wygasa po trzech dniach po tym, jak każdy zaczyna grać z innego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12852

Guest
A co, jeżeli osoby korzystają z różnych przeglądarek. Przykładowo IE i Chrome ? :D
 

DeletedUser13644

Guest
Nie można, jest zakładana automatyczna blokada wzajemnego wspierania pereł u graczy, którzy korzystają z tego samego połączenia. Wygasa po trzech dniach po tym, jak każdy zaczyna grać z innego.

Ale kolega zapytał o wzajemne motywowanie się. Poza tym uważam, że rozwiązanie, które przytoczyłeś dzisiejszych czasach jest bez sensu. Mieszkam w akademiku, w którym mieszka ok. 400 osób i każdy ma jedno IP. Może jestem w stanie zaakeptować fakt, żeby nie wymieniać się z nikim z akademika PR'ami, ale jeśli miałbym dostać bana przypadkowo, bo akurat trafię na gracza "z mojego terenu", wtedy byłbym zawiedziony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry