Dublujące się plany budowy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5531
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
czyli jest tak jak przypuszczał Fatherland - że trzeba mieć dwa 'duble':

A jest możliwość, że wybieramy dwa dowolne fragmenty z danej perły? (czyli np. fragment nr. 3 i 5 wymieniamy na fragm. 7; czyli dwie sztuki na jedną; 2:1). Wtedy wystarczą "typowe" duble (fragmenty po dwie sztuki w perle).

najgorsze,że ten nowy losowy może być tym, którego się pozbyliśmy. to się będą gracze cieszyć ;)
 

DeletedUser1539

Guest
możliwe jest że dostałem za 1 miejsce w perle za kóre były 3 plany - dostałem 2 takie same i 3 inny ? bo wygrałem własnie i pokazało mi że zdobyłem tylko 2 plany a powinny byc 3 mam ss jak cos
2 plany.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
możliwe jest że dostałem za 1 miejsce w perle za kóre były 3 plany - dostałem 2 takie same i 3 inny ? bo wygrałem własnie i pokazało mi że zdobyłem tylko 2 plany a powinny byc 3 mam ss jak cos

wybrałeś zły temat - tu gadamy o dublach
 

DeletedUser1539

Guest
nie chce zakładać nowego tematu a tu w pewnym sensie tez mam dubla planu albo nie mam wcale ;/
 

DeletedUser314

Guest
U mnie jedna osoba trafiła tripleta za pomoc w budowie, czyli 3 takie same plany ^^.
 

DeletedUser1724

Guest
U mnie jedna osoba trafiła tripleta za pomoc w budowie, czyli 3 takie same plany ^^.

I to też właśnie przez tego typu wpadki wolałbym jednak swoje punkty oddać w przypadku gdy już ukończę Kolonialną i te punty nie będą mi niczemu służyły :p
 

DeletedUser5225

Guest
O super mam już 5 planów latarnii i wszyściutkie takie same
 

DeletedUser5578

Guest
witam

mam 2 pytania co do budowy pereł architektury

Mam 1 mapę z 9 potrzebnych do budowy. Załóżmy że mam diamenty. Czy jak kupię za diamenty kolejne 8 części mapy to czy muszę jeszcze zebrać potrzebne towary?

oraz jak gromadzić punkty rozwoju, skoro można zebrać ich na pasku 10 a do budowy potrzeba np. 40 czy 50?

Pozdrawiam wszystkich graczy
 

DeletedUser

Guest
1. Tak. Plany i towary to osobna rzecz.
2. Stawiasz perłe z poziomem 0, która nie daje bonusów. Wtedy pakujesz w nią pkt rozwoju, jak w jakąś technologię.
 

DeletedUser4108

Guest
nie wydajesz na raz 50pkt. tylko dozujesz sobie tyle ile chcesz
 

riko17526

Wicehrabia
Ej jaka jest szansa że wypadnie plan za odrestałrowanie


(procent) ile np. 24,46%
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
w wersji 0.24 będzie można wymienić powtarzające się plany :p
 

DeletedUser314

Guest
Taaa jasne :D Żadne wyliczenia się nie sprawdziły i nie sprawdzą bo to sprawa czysto losowa :)

To są moje wyliczenia i wyliczenia innych ludzi, wszystkim wychodzi tak samo. I nie badaliśmy z np 400 motywacji tylko to jest prawie z 10 tyś mot/res/pla. Więc jest jak najbardziej bliskie istniejącemu, margines błędu jest bardzo niewielki.
 

DeletedUser

Guest
Jest 0.5 %, 24% chciałbyś, hahaha ;D

już kiedyś o tym pisaliśmy....jest poniżej 0,5% (ok. 0,475%). tylko nie mamy pewności, czy jakieś inne czynniki nie są brane pod uwagę - np. dla nextera wynosi 0,3% (żeby nie miał za łatwo ;) )

- - - Zaktualizowano - - -

w wersji 0.24 będzie można wymienić powtarzające się plany :p

już było o tym na forum. i to nie mało.
 

riko17526

Wicehrabia
Jest 0.5 %, 24% chciałbyś, hahaha ;D

Dałem tylko przykład ale dzięki za odpowiedź.

- - - Zaktualizowano - - -

Jest 0.5 %, 24% chciałbyś, hahaha ;D

Dałem przykład ale dzięki za odpowiedź :)

- - - Zaktualizowano - - -

I jeszcz 1 są większe szanse przez odrestałrowanie czy przez motywację?
 

DeletedUser1724

Guest
To są moje wyliczenia i wyliczenia innych ludzi, wszystkim wychodzi tak samo. I nie badaliśmy z np 400 motywacji tylko to jest prawie z 10 tyś mot/res/pla. Więc jest jak najbardziej bliskie istniejącemu, margines błędu jest bardzo niewielki.

Wziąć pod uwagę jeszcze trafienie takiego samego fragmentu to w ogóle szansa jest tak mała, że już prędzej perpetum mobile skonstruuję niż Perłę uskładam :D
 

DeletedUser2813

Guest
To by było fajne. A jeszcze bardziej, gdyby wymiana wyglądała tak jak i ta z surowcami. Ja ci dam ten, chciałbym od Ciebie tamten. A z handlarzem Ja daję zdublowany a On losowy. Też by było fajnie.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja już od tygodnia nie dostałem żadnego planu i to nawet dubbla ;/ Jestem załamany :(
 

DeletedUser4108

Guest
Ja już od tygodnia nie dostałem żadnego planu i to nawet dubbla ;/ Jestem załamany :(

Nie ma co się przejmować, ja też tak miałem do wczoraj, aż w końcu dostałem 3 :). Do katedry brakuje mi tylko dwóch planów, wszystkie dostałem za plądrowanie lub motywację, więc całkiem nieźle, co prawda dwa mam zdublowane, ale to i tak nieźle jak na gracza który nie wydał na to ani pół diamentu.
 
Do góry