[Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

Czy jesteś za dodaniem narzędzi do dublowania/powielania tych samych ofert na rynku ?


  • W sumie głosujących
    23

Borisel

Hrabia
Jestem zdziwiony , że po tylu latach gry nadal nie ma takiej opcji . Szczególnie jest to widoczne w eventach , gdzie osoby z gildii wystawiają oferty "rolki" by ludzie mogli wykonać zadania z handlem towarami . Mianowicie brakuje mi powielania tej samej oferty - zamiast klikać co chwilę jedną daną ofertę i potem kolejne te same oferty , by zrobić z tego pakiet 100 ofert to trochę czasu schodzi , a także jest szansa na błąd w liczeniu ile ofert już wystawiliśmy (owszem - można potem sprawdzić na wiadomościach z "agrafką" ile tego jest) . Nie prościej byłoby dodać narzędzie jak w wpisywaniu pasku rozwoju pr- ilość danej oferty ? Względnie ułatwiłoby także kontrolę liczenia i zaoszczędzenie czasu .
 

astrotaurus

Hrabia
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym trollowaniem. Pomysł dobry, użyteczny, jestem za.
chodzi mi o trollowanie. :)
bo np. w wielu towarach bywa wiele stron ofert jednego tylko trolla.
gdyby mu dać lepsze narzędzie do ręki, to zrobi po sto stron swoich ofert.

Gdyby trolle karmiły się same to niech mają, ale w zamian poproszę zestaw filtrów, łącznie z takim, w którym można usunąć z pola widzenia trollującego śmieciarza.
 

astrotaurus

Hrabia
upppsss... pardon.... przedsiębiorców handlowych.
co tu = trollom
znajomi, sąsiedzi, gildia to circa 250 osób. Srednio pół strony na łebka. A przodujące łebki mają 100 razy przekroczona średnią. Nie załuje im, ale nie widze potrzeby ułatwiac im życia, żeby 1000 razy przekraczali średnią. bo akurat trolle tak chcą
Poza tym kiedy czegos poytrzebuję wystawiam uczciwa ofertę na forum gildii czy znajomych i wkrótce oferta znika. Trolle potrzebuja, aby ich lichwa wisiała tygodniała. Spoko! tylko bez ułatwiania im życia.
takie proste rzeczy
 

Arisei

Baron
chodzi mi o trollowanie. :)
bo np. w wielu towarach bywa wiele stron ofert jednego tylko trolla.
gdyby mu dać lepsze narzędzie do ręki, to zrobi po sto stron swoich ofert.

Gdyby trolle karmiły się same to niech mają, ale w zamian poproszę zestaw filtrów, łącznie z takim, w którym można usunąć z pola widzenia trollującego śmieciarza.
na to przydaloby sie wlaczyc mozliwosc ignorowania danego trola by w ogole nie widziec jego ofert
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
upppsss... pardon.... przedsiębiorców handlowych.
co tu = trollom
znajomi, sąsiedzi, gildia to circa 250 osób. Srednio pół strony na łebka. A przodujące łebki mają 100 razy przekroczona średnią. Nie załuje im, ale nie widze potrzeby ułatwiac im życia, żeby 1000 razy przekraczali średnią. bo akurat trolle tak chcą
Poza tym kiedy czegos poytrzebuję wystawiam uczciwa ofertę na forum gildii czy znajomych i wkrótce oferta znika. Trolle potrzebuja, aby ich lichwa wisiała tygodniała. Spoko! tylko bez ułatwiania im życia.
takie proste rzeczy
a to tylko uczciwe oferty mają prawo bytu? A reszta jest "fe" i powinna być kasowana?
Towary mają swoję cenę i np teraz 1 jednostka tytana będzie warta z 10 jednostek z jowisza jak nie więcej, ale dla Ciebie to zapewne byłaby trolowa oferta na rynku?

albo EJ i EP, i EJ będący kilkukrotnie więcej warty niż EP
i oferta 100 EJ za 50 EP to jest trolowa oferta, a nie uczciwa.


Pomysł jaknajbardziej na plus.

Jak się kupuje 100k + surowca i robi się 100 identycznych ofert (rolki 500 za 1000 x5) to masowe tworzenie ofert byłoby cudne.
 

astrotaurus

Hrabia
a to tylko uczciwe oferty mają prawo bytu? A reszta jest "fe" i powinna być kasowana?
Tak ci się ulało? Bo w moich wypowiedziach podstaw do takiej insynuacji nie umiesz wskazać.
Pisałem kilka razy, że spoko, że im nie żałuję... ile razy trzeba do ciebie mówić, żeby jeden raz dotarło?
Jak się kupuje 100k + surowca i robi się 100 identycznych ofert (rolki 500 za 1000 x5) to masowe tworzenie ofert byłoby cudne.
a jak się kupuje 100 mln surowca no to dopiero jest droga przez mąkę.
chyba się, kuźwa, rozpłaczę nad twoim nędznym losem...
Poza tym targ jest pełen ofert na poziomie 10 szt, nie ma tu mowy o utrudnieniach handlu hurtowego. A kwestia dużych transakcji między konkretnymi osobami to zupełnie inna sprawa
i oferta 100 EJ za 50 EP to jest trolowa oferta, a nie uczciwa
Ta interpretacja uczciwości ofert to kolejna insynuacja z twojej strony, której nie uzasadnisz moimi wypowiedziami.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tak ci się ulało? Bo w moich wypowiedziach podstaw do takiej insynuacji nie umiesz wskazać.
Pisałem kilka razy, że spoko, że im nie żałuję... ile razy trzeba do ciebie mówić, żeby jeden raz dotarło?

a jak się kupuje 100 mln surowca no to dopiero jest droga przez mąkę.
chyba się, kuźwa, rozpłaczę nad twoim nędznym losem...
Poza tym targ jest pełen ofert na poziomie 10 szt, nie ma tu mowy o utrudnieniach handlu hurtowego. A kwestia dużych transakcji między konkretnymi osobami to zupełnie inna sprawa

Ta interpretacja uczciwości ofert to kolejna insynuacja z twojej strony, której nie uzasadnisz moimi wypowiedziami.
Przepraszam bardzo, ale napisałeś, żę rynek jest pełny trolowych ofert

Później napisałeś, że troli = przedsiębiorców handlowych.

Oferty o których ja pisze tworzą właśnie serwerowi handlarze ;) Stąd mój post odnosi się bezpośrednio do Twojego postu dotyczący określenia ofert handlarzy jako ofert trolowych.

Poza tym kiedy czegos poytrzebuję wystawiam uczciwa ofertę na forum gildii czy znajomych i wkrótce oferta znika. Trolle potrzebuja, aby ich lichwa wisiała tygodniała. Spoko! tylko bez ułatwiania im życia.
Do tego dopisałeś by im nie ułatwiać nazbyt życia ;)

Dla Ciebie jest to lichwa, ja wyżej opisałem, że to są normalne transakcje w cenach rynkowych.

Do tego, kto wertuje rynek za ofertami? Wybierasz surowiec który Ciebie interesuje i masz przefiltrowane oferty. Robisz problem tam gdzie jego nie ma.

a jak się kupuje 100 mln surowca no to dopiero jest droga przez mąkę.
chyba się, kuźwa, rozpłaczę nad twoim nędznym losem...
Dokładnie jest to troga przez mękę. Zakupy po 100-200 tysięcy każdego towaru to jest normal, więc klikanie 100-500 ofert jest karkołomne. Jest to zbędna strata czasu.

Tak samo czesto wystawia się towary produkowane przez perły (3 epoki wstecz) za np. EP i co miesiac musze zrobic takich ofert po 20-30.
Tak - robiłbym jedną oferte - pomnóż razy X ofert. I bym tylko zmieniał towar. Marzenie.
 
Do góry