Drugi zestaw nagród halloween'owych

Uzależniony

Szlachcic zagrodowy
Cześć, zamierzam odblokować drugi zestaw nagród halloween'owych ale nie jestem pewien który wybrać, ponieważ kiedy gram na PC to cena odblokowania to tylko 60zł, natomiast kiedy gram na telefonie to ten drugi zestaw nagród halloween'owych jest droższy i kosztuje 85zł..
Chyba wybiorę ten za 85zł, bo w końcu droższy to i lepsze nagrody w środku pewnie będą, a Wy? Który zestaw polecacie?
hall.jpg
hallo2.jpg
 

Uzależniony

Szlachcic zagrodowy
Do diaska, odblokowałem nagrody na telefonie za 85zł i jak tak teraz patrzę to obie opcje zawierały dokładnie to samo..
Ja to taki trochę gapcio czasami jestem, bo mogłem porównać oba przed zakupem no ale już po ptokach, mleko się rozlało he he

p.s @kasia2389 chciałem aczkolwiek gdy zakupiłem drugi zestaw za 85zł to ten który miałem za 60zł na telefonie zniknął :(
 

Marik

Książę
Do diaska, odblokowałem nagrody na telefonie za 85zł i jak tak teraz patrzę to obie opcje zawierały dokładnie to samo..
Ja to taki trochę gapcio czasami jestem, bo mogłem porównać oba przed zakupem no ale już po ptokach, mleko się rozlało he he

p.s @kasia2389 chciałem aczkolwiek gdy zakupiłem drugi zestaw za 85zł to ten który miałem za 60zł na telefonie zniknął :(
Gratuluje, jesteś jedną z niewielu osób w foe która zdecydowała się ten szajs kupić ;)
 

Borisel

Hrabia
Abstrahując od tematu-jego kasa, jego produkt (mimo nieopłacalności wg mnie) to mnie zastanawia od czego zależne , że niektórzy mają opcję odblokowania za diaxy a inni za realną kasę.
 

Marik

Książę
Abstrahując od tematu-jego kasa, jego produkt (mimo nieopłacalności wg mnie) to mnie zastanawia od czego zależne , że niektórzy mają opcję odblokowania za diaxy a inni za realną kasę.
Smierdzi nieuczciwym marketingiem, gram ze 3 lata i nigdy nie miałem np opcji 1000 diaxów za 500, a inni mieli po kilkanaście razy, dlatego to dosyć sprzeczne z zasadami że sprzedają ten sam produkt w 2/3 różnych cenach
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Smierdzi nieuczciwym marketingiem, gram ze 3 lata i nigdy nie miałem np opcji 1000 diaxów za 500, a inni mieli po kilkanaście razy, dlatego to dosyć sprzeczne z zasadami że sprzedają ten sam produkt w 2/3 różnych cenach

o nie, inni dostali promocje, a ja nie? to jest skandal?

wszystko zalezy od tego ile razy kupileś, jeżeli mało razy to jak zejdziesz ponizej 500 bardzo często się ta oferta pojawia.


co do płacenia za event, zapewne testy a/b, jedni mają tak inni tak i zobaczą co się lepiej przyjmie.
 
Do góry