Drop planów Pereł - czy Wam też nie dropie nic :(:(

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Faktem jest , ze z motywowania/plądrowania wypada mało planów, ale jest już tak dużo cudów postawionych przez innych graczy, ze wystarczy tylko dobrze poszukać i czasami wystarczy 10 punktów, żeby zdobyć plan. Tylko to wymaga trochę wysiłku, obejrzenia miast innych, pilnowanie licytacji, zbierania złota na wykup punktów.
Najłatwiej usiąść i płakać, że nic nie wpada za darmo. Ja do Zeusa z motywacji dostałam tylko 1 plan, resztę wygrałam na licytacjach, mam juz ich 7. Tak samo było z zamkiem Deal. Drzewka technologicznego nie skończyłam jeszcze, więc nie przeznaczam wszystkich punktów i monet na supporowanie pereł, tylko wyszukuje perły, gdzie tanim kosztem mozna zdobyc plan.
 

DeletedUser442

Guest
Przykro mi, ale to już jest zwykły płacz o to, że życie jest niesprawiedliwe. No więc tak, życie jest niesprawiedliwie i nadal będzie
Miłego dnia!

Rydzol jeździ majbachem, na którego mnie -biednego murzynka- nigdy nie będzie stać nawet na powietrze do kółek do niego(majbacha nie rydzola). Nie się co napinać, że Polska i Polacy przez zachodnie mocarstwa zawsze są traktowani jak pole do doświadczeń i rzuca się nam ochłapy na pocieszenie. Grałem na ogame.pl i ogame.de - ho ho ho; grałem w space-pioneers.pl i *.de - ho ho ho, teraz gram w setllers.pl i settlers.de - tu nie ma ho ho, bo jesteśmy mniej więcej traktowani na równi i to nie pochyłej. Sam się zastanawiam czasami nad zakupem diamentów, bo ta ilość klonów z planami pereł mnie przeraża jak na nie patrzę.
 

DeletedUser1868

Guest
Ja dzisiaj i wczoraj za motywacje dostałem plany do Zamku z Deal, który posiadam, łącznie mam już chyba 6, dlatego powinna być też opcja wymiany tych planów na losowy plan. Możliwe, że jest taka myśl ale szczerze to bardzo wątpie ;/
 

DeletedUser

Guest
ma byc mozliwosc wymiany 2 za 1 tyle ze tej samej perly wiec jak masz juz postawiona to nic ci to nie da
ja sie tylko zastanawiam jakie bedzie prawdopodobienstwo wymiany na ten fragment ktorego jeszcze nie mam
 

DeletedUser1724

Guest
Dropy z motywowania/plądrowania nie były nigdy przewidziane jako podstawowy sposób zdobywania planów. Takowym jest supportowanie Pereł innych graczy - dropy to element uzupełniający.

Wystarczyło to zaznaczyć w Ogłoszeniach, że tego typu zdobywanie jest wyłącznie elementem uzupełniającym i by nie było tyle niedomówień i takich akcji na forum :) Proste prawda ??
 

DeletedUser2750

Guest
Dziwny ten system...faktycznie...ja trafiłem 3 plany w 4 dni...odwiedzając około 60 0sób dziennie ;/

Zaczynam zapraszać :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry