Drop planów Pereł - czy Wam też nie dropie nic :(:(

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Mam pytanie do wszystkich graczy - jak u Was wygląda sprawa wypadania części planów do Pereł :)

Odkąd weszła poprawka 0.23 u mnie sprawa wygląda katastrofalnie ;/ Przez ten czas wypadł mi JEDEN plan !!!!!!!!!

Gwiazdkuję średnio 140 osób dziennie i co z tego mam ??? Nawet kurna nie mam duplikatów na wymianę BO MI NIC NIE DROPI !!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3669

Guest
u mnie od wersji 0.23 jest hmm średnio 1 plan na 5-6 dni wiec tez rewelacji nie ma
 

DeletedUser442

Guest
Przez okres od świąt do 1.1.13 ani pół planu nie uzbierałem - zadania od bałwana nie liczę. Dziś od kopa 3 sztuki bez dubli trafiłem. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale z restaurowania natrafiłem na 1-3 planów, natomiast z plądrowania 17.
 

DeletedUser4922

Guest
Apocalypto nie jesteś chyba jedyny, u mnie też kompletne zero, gdyby nie wspieranie budowli innych byłaby totalna porażka . . .
 

DeletedUser

Guest
Tak samo i u mnie ;) Od poprawki do teraz 1 plan :).
Straaasznie rzadko lecą coś te plany. W każdym razie jeśli już lecą, to częściej z motywacji/odres. niż z plądrowania.
Odkąd weszły perły wyleciało mi 10 planów, w tym jeden duplikat.
 

DeletedUser

Guest
Coś doradzę ;-)
zapraszajcie jak największą ilość znajomych ;-) możecie mieć ile chcecie bo ograniczeń nie ma ;-)
 

DeletedUser

Guest
to dziwne bo mi żaden komunikat nie wyskakuje
poza tym takie ograniczenia były by kretyńskie..
Zresztą całe te 0.23 to porażka..
sąsiadów mam 52 a niektórzy po 70 mają ;-)
problemy z bonusami pereł / zajefista możliwość zdobycia planów pereł ;-)
Żyć nie umierać Apo masz rację chodzi tylko o jedno "aby jak najwięcej natrzepać kasy z diamentów" :D
 

DeletedUser

Guest
#up
Chyba pójdę za Twoją radą i pozapraszam parę osób ;]
Ciesz się, że masz 52 osoby w sąsiedztwie... Ja mam "aż" 34 :/ Z tego połowa osób w mojej gildii :D
 

DeletedUser1724

Guest
to dziwne bo mi żaden komunikat nie wyskakuje

No bez jaj ^^ To ilu masz już znajomych ?? Ja mam obecnie 81, ze mną 82 (nie wiem jakim cudem) i jak wpisuję nick osoby to mi wyskakuje komunikat "Wysłałeś już 80 zaproszeń do grona Znajomych" czy jakoś tak ;/

Coś mi się wydaje, że ta lista znajomych jest niedopracowana i jeżeli to prawda co piszesz Fumikoo to lecem do Supportu dym robić ^^
 

DeletedUser

Guest
Możemy wysłać 80 zaproszeń + zaproszenia wysłane do nas :)
Co do planów to u mnie (na polskim serwerze) tragedia, ale na niemieckim w ciągu tygodnia zdobyłem 2 (gwiazdkuje średnio 50 osób dziennie).
 

DeletedUser3

Guest
Prosta sprawa: trzeba mieć po prostu fuksa. Innymi słowy: jednemu się trafią trzy w ciągu dnia, innemu nic w ciągu dwóch tygodni. System już został rozpracowany, wiecie jakie są procentowe szanse na utrafienie planu.
 

DeletedUser314

Guest
U mnie od 2 tygodni nic, (łącznie od początku dostałem 4.)
Ale ograniczyłem się i tylko gildie gwiazdkuje od 3 tygodni, bo to i tak nic nie daje, przy planach zdobywanych z pomocy w budowie :)

Dla mnie w
 

DeletedUser1724

Guest
Prosta sprawa: trzeba mieć po prostu fuksa. Innymi słowy: jednemu się trafią trzy w ciągu dnia, innemu nic w ciągu dwóch tygodni. System już został rozpracowany, wiecie jakie są procentowe szanse na utrafienie planu.

Optymista się znalazł tylko jak tu być optymistą i przy tym nie powyrywać sobie wszystkich włosów z głowy jak się czyta, że ktoś w ciągu 10 min zdobył 3 plany, a ja od 3 tygodni tylko 1 .... To jest koszmar :(

Bartek pisz pismo do IG :D
 

DeletedUser

Guest
Optymista się znalazł tylko jak tu być optymistą i przy tym nie powyrywać sobie wszystkich włosów z głowy jak się czyta, że ktoś w ciągu 10 min zdobył 3 plany, a ja od 3 tygodni tylko 1 .... To jest koszmar :(

Bartek pisz pismo do IG :D

Wychodzi na to ,że jesteś łysy ^^
 

DeletedUser442

Guest
mam 5 takich samych kawałków planu :( więcej nie pomagam upgradować pereł :p
 

DeletedUser1724

Guest
uwierz mi bardziej irytujące jest jak Ci wpadają plany perły która masz już postawiona :D

No ciekawe tylko kiedy ja tą Perłę postawię .... Nie długo kończę Kolonialną więc pkt ładuje w czyjeś Perły i zgarniam plany xD
 

DeletedUser3669

Guest
No ciekawe tylko kiedy ja tą Perłę postawię .... Nie długo kończę Kolonialną więc pkt ładuje w czyjeś Perły i zgarniam plany xD

hehe do mojej wioski daleko nie masz :D bo moja ekipa supportujaca perły się wykruszyła już nieźle i każda pomoc się przyda :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry