Drogie diamenty!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1401
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1401

Guest
Witam!
Czy wy też nie uważacie, że z tymi diamentami to przesada? No bo na przykład weźmy "diamentowe rozszerzenie terenu" 200 diamentów, a ja bym z chęcią nabył diamenty SMSem. Ale to za drogo i za mało 95 diamentów za 11.07 PLN??!! Tak samo (co moim zdaniem się nie opłaca) 220 diamentów za 23.37 PLN. Nie piszę tego dlatego, że mnie nie stać, ale to zdzierstwo! Zakupiłbym coś przez SMSa, ale nie za taką ilość i cenę! :mad: Więc proszę jeśli możecie zmniejszyć cenę byłbym wdzięczny!
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Drogie diamenty!

Takie cos to pisz do suportu. I kwestia wielokrotnie poruszana. na taką zmiane gracze mają raczej najmniejszy wpływ.
A i nie ma ankiety więc temat zaraz Ci zamkną ;)
 

DeletedUser789

Guest
Odp: Drogie diamenty!

z tego wychodzi że chcą szybko się wzbogacić na graczach - ja kombinuje jak tylko mogę , z budynkami , bo co klilka dni nowe surowce potrzebne - aa nie ma wolnego terenu do rozbudowy odpowiedniego budynku do potrzeb surowca , więc buduję potem niszczę i stawiam bardziej potrzebny budynek . a na diamentach to niezła kasa by poszła na rozszerzenie terenu , które nie kosztuje cały czas tak samo 200 diamentów , kolejne est droższe ( jak pamiętam z gry znajomego -o 50 diament więcej )
 

DeletedUser3

Guest
Odp: Drogie diamenty!

Cena Diamentów niestety raczej nie podlega dyskusji. Zwłaszcza cena SMS, gdzie większość pożerają pośrednicy i operatorzy komórkowi, a dla twórców gry zostaje bardzo mało (mniej niż myślicie).
Tak więc przyznaję: przez sms się nie opłaca ani graczowi, ani InnoGames. SMS to opcja dla osób, które akurat nie mogą kupić inaczej, ale nie powinna być jedyną i podstawową możliwością.

Tyle z mojej strony i życzę dobrej nocy! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry