[Budynki] Droga polna 2x2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5192
  • Data rozpoczęcia

TAK/NIE

  • TAK

    Głosy: 8 38,1%
  • NIE

    Głosy: 12 57,1%
  • DO DOPRACOWANIA

    Głosy: 1 4,8%

  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser4259

Guest
Jakoś nie zdarzyło mi się, abym potrzebował darmowej asfaltówki po to, aby coś sprawdzić przy przebudowie. Przy przemysłówce ludzie posiadają miliony zaopatrzenia więc kilka tysięcy za kawałek drogi to "drobne" na których ubytek nie zwracam uwagi.

Jeżeli już się upieracie (bo ktoś jednak nie ma tych milionów) to stawiam na wypowiedź Mordki ;)

wiesz dlaczego Ty i "Tobie współcześni" mieli w przemysłówce miliony młotków i zaopatrzenia?
- bo nazbierało im się, gdy czekali miesącami na kolejne epoki, począwszy bodaj od jesieni średniowiecza...

a jeżeli ktoś teraz zaczyna grę, nie ma już "bonusa" w postaci przestojów w rozwoju, wiesz? rozumiesz?
 

DeletedUser5506

Guest
wiesz dlaczego Ty i "Tobie współcześni" mieli w przemysłówce miliony młotków i zaopatrzenia?
- bo nazbierało im się, gdy czekali miesącami na kolejne epoki, począwszy bodaj od jesieni średniowiecza...

a jeżeli ktoś teraz zaczyna grę, nie ma już "bonusa" w postaci przestojów w rozwoju, wiesz? rozumiesz?

Ja po raz pierwszy doszedlem do konca drzewka dwa tygodnie temu a mimo to od kilku epok mam na koncie kilkadziesiat milionow jednych i drugich surowcow, stalo sie tak ze oprocz parcia bezmyslnie w drzewko inwestowalem w perly architektury zamiast szukac je po krzakach(klikanie w dekoracje) co dla niektorych jest alternatywa i sposobem na zycie. Teraz jak ktos nie bedzie mogl sie rozwijac (bo bedzie miec malo mlotkow) to moze tez bedzie wrzucac punkty w perly innym w poszukiwaniu planow albo sobie ? ;d Z sensownym bonusem z Latarni i Royal budowanie jakiejkolwiek drogi to pestka...
 

DeletedUser4259

Guest
Ja po raz pierwszy doszedlem do konca drzewka dwa tygodnie temu a mimo to od kilku epok mam na koncie kilkadziesiat milionow jednych i drugich surowcow, stalo sie tak ze oprocz parcia bezmyslnie w drzewko inwestowalem w perly architektury zamiast szukac je po krzakach(klikanie w dekoracje) co dla niektorych jest alternatywa i sposobem na zycie. Teraz jak ktos nie bedzie mogl sie rozwijac (bo bedzie miec malo mlotkow) to moze tez bedzie wrzucac punkty w perly innym w poszukiwaniu planow albo sobie ? ;d Z sensownym bonusem z Latarni i Royal budowanie jakiejkolwiek drogi to pestka...

mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z bezsensowności swojego "argumentu"?
 

DeletedUser5506

Guest
mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z bezsensowności swojego "argumentu"?

Moze tak moze nie, w kazdym badz razie pomysl w takiej formie nie przejdzie. To tak jak by powiedziec zeby zrobic nowy domek ktory bedzie dawac 30k zlota, i przy okazji bedzie rzucac mlotki a bedzie mozna go postawic za marne grosze i jeszcze niech bedzie dostepny dla wszystkich epok.
Tak juz gre zrobili i jesli nie maja w planach obnizyc cen obecnych drog 2x2 to na pewno nie zrobia szutrowej drogi 2x2 ktora bedzie praktycznie darmowa. Od roku sa drogi 2x2? Mysle ze przez ten czas duzo osob doszlo do postepowej i by zauwazylo ten fakt ze drogi sa drogie :) Czesto tez ludzie prowadza asfaltowe ulice do budynkow ktore ich nie wymagaja wiec wychodzi na to ze nie pochlaniaja az tak budzetu miasta skoro ludzie tak buduja ;d
 

Mikekun

Książę
W moim wypadku uważam temat za spalony. Każdy dobry gracz wie że przed przebudową miasta do wyższej epoki należy się dobrze przygotować i drogi jeśli chce się mieć autostradę nie zawsze są na pierwszym miejscu. Co prawda budynki jej wymagają ale zawsze można wstrzymać się z takimi postępowaniami.

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser4259

Guest
W moim wypadku uważam temat za spalony. Każdy dobry gracz wie że przed przebudową miasta do wyższej epoki należy się dobrze przygotować i drogi jeśli chce się mieć autostradę nie zawsze są na pierwszym miejscu. Co prawda budynki jej wymagają ale zawsze można wstrzymać się z takimi postępowaniami.

a tak w ogóle to co chciałeś powiedzieć? (napisać...)
 

DeletedUser7795

Guest
Droga asfaltowa na początku epoki postępowej to tak jak szlak z epoki kamienia. Jestem na NIE.
 
Do góry