Drakensang Online

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10532
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10532

Guest
Drakensang online to kultowa gra w której wcielamy się w Maga , Rycerza , Łucznika poziomów w grze obecnie jest 45
 

DeletedUser9456

Guest
Grałem i obecnie zaprzestałem. Ciężko mi było znaleźć grupkę ludzi z którymi bym pograł. Ragequit.
 

DeletedUser7261

Guest
Ja niedawno się wciągnąłem, obecnie mam 27 lvl, gra mi się nawet fajnie. Fakt, ciężko znaleźć kogoś do grupy, same jakieś ruski grają :D
 

DeletedUser

Guest
Świetna gra. Gram na heredurze 38 , strażnik lasu 3 legendarne bronie 1 unikatowa reszta nadzyczajne, jestem obecnie młodszym setnikiem i mam konia za MM :D

jeden minus: Mało polaków w to gra, sami niemcy ruski
 

DeletedUser7261

Guest
Ciutke odkopię. Śmiga ktoś w Drakensanga obecnie? Fajnie by było pograć w grupie :)
 

DeletedUser625

Guest
Z CD-Action dostałem jakiś kod promocyjny jakiś czas temu właśnie do Drakensang. Kto chce? Pierwsze PW jakie odbiorę (pod względem godziny) ten dostanie ode mnie ten kod. :)

EDIT: Fałszywy alarm. Kod jest nieważny. Jego ważność upłynęła w październiku 2014 niestety. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15092

Guest
Gram na Werianie Leśnym i Krasnalem, z levelami 35, 32. Jest spoko, chociaż potworki są naprawdę idiotyczne.
Pewien stwór strzeli z łuku, to ta strzała leci z taką prędkością, że biegnąc ją prześcignę. Mogę też krążyć dookoła strzelca, on mnie nigdy nie trafi. Jak wstawie pułapkę, działo automatyczne, żaden potwór nie wpadnie na to by ominąć przeszkodę.
Mamy uratować świat, z tym że potwory specjalnie zostały ogłupione do tego stopnia by źli nigdy nie wygrali :)
Ale genialne jest PvP, arena i ogólnie ciężki serwer PvP
Dałbym tej grze 9/10 bo naprawdę jest super
 

DeletedUser16113

Guest
Też gram w tę gre od jakiegoś czasu .Ostatnio gram tylko na serwerze grimmag (wcześniej na wszystkich )
gram postaciami;
Parowy mechanikus lvl 50
Magus lvl 43
Łucznik lvl 36
Właśnie szukam aktywnych w tej grze w celu wspólnego grania,moge zaprosić do bractwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry