Dragon Ball Z - rysunki

Dyskusja w 'Twórczość własna' rozpoczęta przez użytkownika wakawajaszi, 11.06.2013.

1. wakawajaszi

wakawajaszi Rycerz

Hej,

robiłem porządki na kompie i odkopałem stare zdjęcia. To było w czasach ogromnej fascynacji DB i DBZ oraz DBGT ;) serial mogłem oglądać z 1000 razy a w przerwie postanowiłem narysować jego bohaterów, tutaj dwie drobne próbki z Son-Goku i Trunksem (zdjęcia zrobione dla moich rysunków)

trunk.jpg

songo.jpg

2. BruceBanner

BruceBanner Szlachcic zagrodowy

Nie powiem, nawet całkiem Ci wyszło :) Prawie jak Akira Toriyama ;)
    A powiedz na czym rysowałeś, dziwnie odbija światło.

3. wakawajaszi

wakawajaszi Rycerz

Dzięki :p wiem, że prawie robi wielką różnicę ;) Rysowane na papierze od drukarki :p a światło odbija z jednego prostego powodu, testowałem laminator w pracy :D:D i wszystkie swoje rysunki zalaminowałem :):) stąd taki dziwny odblask od lampy w aparacie ;)

4. Eryawen

Eryawen Szlachcic zagrodowy

No, niczego sobie :D Fajne :D
    Wydaje mi się że rysowane ołówkiem i kredkami ołówkowymi. :)
    Tylko że to drugie to faktycznie dziwnie się światło odbija, tak jakby rysowane na takich podkładach jak na biurka robią :).
    Edit : faktycznie laminowane :D

5. Vendral Straszliwy

Vendral Straszliwy Wicehrabia

Fajnie wygląda :)

A to odbicie światła to może przez to, że wykrzyknął 'Kame-Hame-Ha' (czy jak to się pisało... niezbyt już pamiętam :)) ;)

6. wakawajaszi

wakawajaszi Rycerz

@Eryawen

dokładnie rysowane ołówkiem i kredkami ołówkowymi ;)

7. BruceBanner

BruceBanner Szlachcic zagrodowy

Kamehameha mnie przekonuje ;) Ale laminator i tak dobra rzecz ;)
    A tak a propos DB, naprawdę jedna z najlepszych mang i anime jakie miałem okazję czytać/oglądać. Pan Toriyama odwalił kawał dobrej roboty :)

8. Eryawen

Heh, jeszcze nie taka zła jestem w odgadywaniu medium malarskich i rysunkowych :D
    Naprawdę świetne, podziwiam wszystkich co szkicują albo rysują. Ja się już przestawiłam na farby i do ołówka chyba raczej już tak na poważnie nie wrócę :).

9. wakawajaszi

wakawajaszi Rycerz

zgadzam się w 100%, minęło już chyba z 10 lat od kiedy się spotkałem z saga DB, dalej potrafię do niej wrócić, a czasem człowiek sobie marzy żeby tak móc skumulować swoją energie Ki :D:D

ja niestety do farb chyba nigdy się nie przekonam... taki uraz ze szkoły podstawowej :p

10. Eryawen

Cóż, najlepiej zacząć od akwareli, maluje się łatwo i szybko tylko że nie są kryjące :)
    Ja jestem na etapie akryli ;]

11. wakawajaszi

wakawajaszi Rycerz

hehe, no właśnie ten etap ze szkoły spowodował, że mam awersję do farb :D malowanie akwarelami, wszystko płynie, nienawidzę wodnych farb, może akrylowymi lepiej by mi poszło, sam nie wiem, nie próbowałem nigdy.

12. Eryawen

Cóż, jeśli chodzi o akryle to zawsze można nimi coś zakryć jak się zepsuje - farba kryjąca ;]

Jeśli chciałbyś porównać prace akrylowe z akwarelowymi to napisz na priv - mam stronę na fb właśnie z akrylem i akwarelą :).

Poleć tę stronę