Dostaliśmy pr czy nie?

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Świąteczno jajcarskie pytanie, jako że zmiana czasu była, skontrolował ktoś czy pr za 1h w plecy dostane czy raczej nie? ^^
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To ja życzę sobie rekompensatę za straty moralne ^^
Lubię zegarki ale gotówką też nie pogarsza jak coś sama sobie kupię ^^
 

kasia2389

Arcyksiążę
To ja życzę sobie rekompensatę za straty moralne ^^

To musisz sie zwrócić do naszej "kochanej" Pani Premier albowiem czas letni wprawadza się na podstawie rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 5 stycznia 2012 r. w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego środkowoeuropejskiego w latach 2012–2016. Wydanego się na podstawie art. 3 ustawy z dnia 10 grudnia 2003 r. o czasie urzędowym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

 

DeletedUser15227

Guest
To musisz sie zwrócić do naszej "kochanej" Pani Premier albowiem czas letni wprawadza się na podstawie rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 5 stycznia 2012 r. w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego środkowoeuropejskiego w latach 2012–2016. Wydanego się na podstawie art. 3 ustawy z dnia 10 grudnia 2003 r. o czasie urzędowym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.


I jeszcze wina komuchow bo w Polsce na dobre to wprowadzili ;)
 

DeletedUser8110

Guest
I papieża Grzegorza z ostatniego eventu historycznego... :)
Wszystkie liczniki po prostu odliczają sobie w spokoju czas ignorując zmianę czasu - jeśli produkcja miała potrwać 4 godziny to te 4 godziny potrwa. Tak samo z PR - nie należą się żadne dodatkowe PR. ;)
 

DeletedUser15643

Guest
A co z jajkami..? Jeśli ktoś do wczoraj miał zbiory z ratusza między 23 a 24? :D

...przemyślałem - wszystko będzie OK ;).
 

DeletedUser12464

Guest
Oczywiście że zmiana czasu dużo daje - gdy wchodzimy w zimę, dłużej mamy światło a tym samy pracodawca działający w godzinach 8-16 płaci mniej za prąd, a my żyjący w swoich czterech ścianach płacimy więcej bo niezależnie od tego czy światło mamy z elektryczności, świeczki czy lampy naftowej, trzeba za nie zapłacić.

Co do tematu, to najbardziej boli to przepchnięcie godziny i zbiory o absurdalnej porze :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry