Dojdź do 40 - zanim teamowicz napisze 0

  • Rozpoczynający wątek jakubklem
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15149

Guest
1 :D pewnie nie, ale mogłabyś się zatroszczyć gdzie jest. przepadł bez śladu a potrzebny jest tutaj. Może on Ci przemówi do rozsądku i namówi do współpracy z Ciemną Stroną Moooocy
 

DeletedUser3220

Guest
0 już bardziej ciemniejszej strony mocy niż ja to nie ma w zadnym teamie :p
 

DeletedUser15149

Guest
1 obrazek profilowy sugeruje cos innego :) moze powinnas zmienic na jakiegos wokaliste death metalowego? ;)
 

DeletedUser15149

Guest
3 bo ja mam ciemność w środku, taką trochę ciemność. Hmmm, a może my jednak jesteśmy ta jasna strona? Twoja panda też by na to wskazywała.
 

DeletedUser15149

Guest
5 Może coś w tym jest. Ona tak jakoś mrocznie patrzy z tego obrazka, tak jakby ... patrzyła na jedzonko.
Reklamy świetne. To spojrzenie pandy :)
 

DeletedUser15149

Guest
7 :) się zagapiłem się. chyba nam się nie uda dzisiaj HuanMing. ja tylko do 17 bo później do domu. starczy pracy na dzisiaj
 

HuanMing

Książę
8 A no nie uda się, ja zaraz idę spać. Wczoraj się zagrałam i zapomniałam.... w pracy ekspres do kawy zepsuty, to nie był dobry dzień, wypada więc nie powtarzać ;)
 

DeletedUser15149

Guest
1 to co ... dobrej nocy :D i do jutra. Może nasz nowy sojusznik nas wesprze to szybko dobijemy do 28
ashantess szybsza od komputera. W czasie jak zapisywalo mi post z cyferka 9 to bach .... 0
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
0 Jestem na chwilkę i wracam na swoją stronę, bo w końcu taką stronę wybrałem na google.com/starwars :D
 

DeletedUser15149

Guest
1 a bo nudno w pracy to człowiek stawia te cyferki ;)
HuanMing chyba trzeba jakoś uśpić czujność supportu i moderatorów. Masz jakieś chińskie pandziane (pandowe?) patenty na to? :)
 

DeletedUser3220

Guest
0 a usypianie niepotrzebne bo mam tyle roboty, że zaglądam tu tylko żeby odsapnąć chwilę, więc niekoniecznie zdążę :D
 
Do góry