Dojdź do 40 - zanim teamowicz napisze 0

  • Rozpoczynający wątek jakubklem
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18348

Guest
2
Tylko czytam ,co na forum i nie piszę,bo moje wszystkie 3 posty na krzyż zostały usunięte, bo nie w temacie:rolleyes:wchodząc na forum ja mam wiedzieć co gdzie w jakim wątku pisać ? ;/,jak tematów ,postów miliony:rolleyes:
a luźnego wątku o wszystkim i niczym nie ma,jako początkująca mam milion pytań i co? Za każdym razem mam temat zakładać ? To już całkiem śmieciarnia by się zrobiła:D

Nie mam tyle czasu ,żeby wszystko przeglądać,a tego jest,jest i jest .....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
3
To o czym żeś pisała, że było nie w temacie? :p
Początkująca to ja jestem, jako - szlachcic zagrodowy :D
No i fakt, bo troche tego jest tu na forum. Tyle, ze w sumie nawet mi zdarza się czasem coś poczytać.
Czytam, czytam...
Jedni piszą mądrze, drudzy nie za bardzo... :p
Także - na szczęście (moje:haha:) że jako początkująca nie mam mln pytań i nie muszę ich zadawać na forum :p
 

DeletedUser18348

Guest
4 :)
Z tydzień zdarza się ,że nie zaglądam i wtedy masakra, wchodzę na forum i misz - masz,a dodatkowo nie mam czasu tego wszystkiego przeglądać :rolleyes:
Mam milion luźnych pytań w związku z grą i co? Gdzie mam pytać?
Mam godzinami szukać odpowiednich wątków?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
5
Wiesz, zawsze możesz w polu "szukaj" wpisać wyraz związany z tym czego szukasz ( wedle zainteresowań ;) ) i przecież wyskoczą wtedy różne wątki zawierające szukaną przez Cb treść :D

Albo i nie :p

Ale przynajmniej jest szansa :D

Albo wejdź sb po prostu w "Pytania" i pytaj, no to to przeciez wiesz :D
 

DeletedUser18348

Guest
Taaa...dziękuję za rady :D W sumie ... bez odpowiedzi też da się żyć (grać ) :haha:

6
 
Do góry