Dojdź do 40 - zanim teamowicz napisze 0

  • Rozpoczynający wątek jakubklem
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15227

Guest
2. Może ktoś tu zrobic porządek po moderatorze. Widzę ze zdrowo spamuje...pewnie chce sie dostać do SpamTeam. :D
 

DeletedUser14004

Guest
Niee, na twoim :)
0
1 A skąd wiesz, że przypadkiem nie piszesz teraz do Ala? W takim wypadku musiałbyś napisać "Niee, to ty spamujesz na czyimś koncie".
Ewentualnie jest jeszcze taka opcja, że ja to Al, a Al to ja, a Kozietul to ty i ty to Kozietul, a wszystkie te 4 osoby to tak naprawdę rozdwojenie jaźni u jakiejś innej osoby i tak naprawdę piszę(czyli ty też) teraz sam do siebie i ty(czyli też ja) też.

I nie pytaj co brałem, bo było takie mocne, że sam nie pamiętam.
 

DeletedUser15227

Guest
2. Kozietul to al1984 i Pabloo, plus cały team. Jestem kontem stworzonym do bronienia Teamu, od czasu do czasu tylko udaję, że się czepiam. Nawet ewent kontu Kozietul się podoba, tylko tak krytykuje dla ściemy. Konto Kozietul to strzał w dziesiątkę :zzz:

Ps. Od razu mówię, że nie podszywam się pod Team. Nie chcę bana dostać :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
I nie pytaj co brałem, bo było takie mocne, że sam nie pamiętam.
To nie pozostaje mi nic innego jak doradzić: czasem lepiej wziąć połowę i sprawdzić jak działa, dopiero później drugą połowę, bo inaczej dzieją się niestworzone rzeczy jak widzę o.O :D
0 :p
 

DeletedUser3220

Guest
To nie pozostaje mi nic innego jak doradzić: czasem lepiej wziąć połowę i sprawdzić jak działa, dopiero później drugą połowę, bo inaczej dzieją się niestworzone rzeczy jak widzę o.O :D
0 :p
1 A tam, Ty już po połowie dajesz czadu :D
 

DeletedUser15149

Guest
3 brybry :D
@TeroV wytrzeźwiał po substancji nieznanego pochodzenia z wczoraj? :D jak nie to może dzisiaj zaczniemy liczenie od końca? :D
... 40 ;) :haha: :p
 

DeletedUser15149

Guest
5 to długo trzyma :D może warto byłoby codziennie sobie dawkować w tych szalonych czasach ;)

38
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
1 A tam, Ty już po połowie dajesz czadu :D
A tam, Ty nawet połówki nie potrzebujesz :D

5 to długo trzyma :D może warto byłoby codziennie sobie dawkować w tych szalonych czasach ;)
A co chcesz sobie dawkować? :D
0


a widziałaś kiedyś kogoś z supportu? ja kiedyś widziałem w dziale Offtopu, w wyliczance do 40, jak @PablooS się zaciął i pisał tylko "0". Pomimo usilnych starań nie chciał przemówić. O czym to świadczy? Robot jak nic :p
To jest coś poza 0 dla Teamu? O.o ;)
 

DeletedUser12062

Guest
0. Al nie spamuje i al jest alem a nie kimkolwiek innym ;P:p:p:p:p:p. Jakiś nastrój przedświąteczny zapanował widzę ;P:p:p.
 
Do góry